Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco kluci si s tím lámou hlavu, nebo věří na zázrak, Sofie má jasno. Její rodiče si nechali vše spočítat pomocí unikátního analytického nástroje BT Penze, a tak si už spoří. A ani je to moc nebolí. Přesně takový může být i příběh vašich klientů.

Jednoduché, hravé, ale taky přesvědčivé je nové animované video, které nechal Broker Trust vytvořit pro své partnery. Cílí na všechny klienty, kteří potřebují řešit své zajištění na penzi a dost možná o tom ještě ani nevědí. Mimochodem, podle výzkumů CVVM má přes 60 procent Čechů obavy, že ve stáří budou nedostatečně finančně zajištěni. Přes 2,5 milionu lidí přitom „spoří“ na důchod v transformovaných fondech. BT Penze jsou způsob, jak to změnit.

Hlavním hrdinou tohoto příběhu bude především poradce, který má k dispozici BT Penze. Ty jsme zařadili do naší nástrojové rodiny, abychom dali našim partnerům zásadní konkurenční výhodu v roce, kdy je zajištění na důchod díky legislativním změnám i novince v podobě DIP žhavé téma.

Použijte video, kdekoliv se vám hodí

Video můžete sdílet samostatně na svých sociálních sítích, na svých webech nebo ho poslat klientům e-mailem. Připravili jsme pro vás i několik návrhů příspěvků na sociální sítě, které můžete využít. Stáhnout si můžete zde. Video budeme promovat na sociálních sítích i za BT, abychom celé téma trochu rozvířili. Klidně video sdílejte a komentujte i na našich profilech, zvýšíme mu tak společně dosah.

I podle reakcí našich partnerů jsou BT Penze nástroj, který jim v portfoliu dosud chyběl. „Ještě nikdy nebyla taková možnost mít pro klienta souhrn takto v kostce. Dnes již nemusíte mít obavu, že vyberete nevhodnou investiční strategii. Materiálů a návodů na správný výběr je v BT Penzích nespočet…“ říká například specialista Tomáš Dvořák.

Vůle klientů ke změně je obrovská

Jakmile si s klientem poradce sedne a ukáže mu graficky zpracované srovnání špatně nastavené strategie, vůle klienta to změnit je obrovská. V tom je právě vidět důležitost nás poradců, abychom vše s klienty prošli, vysvětlili jim a následně vše upravili a správně nastavili. BT Penze v tomto ohledu fungují skvěle,“ dodává specialista Filip Krejčí.

BT Penze porovnají produkty, připraví podklady a při sjednání vás povedou metodicky krok za krokem. Na pár kliknutí zvýšíte svou přidanou hodnotu pro klienta v řádu statisíců, a klidně i milionu korun. Výhody nástroje BT Penze, který má Broker Trust exkluzivně v nabídce, přehledně shrnujeme na samostatné stránce na našem webu ZDE.

Nejste partnery Broker Trustu, ale chtěli byste mít stejnou nástrojovou a marketingovou podporu pro své podnikání? Není nic snazšího, když se ozvete našim regionálním ředitelům. Rádi a zcela nezávazně s vámi proberou možnosti spolupráce. Kontakty máme ZDE.

Související články

Poradenství, Úvěrování

ČNB počtvrté snížila sazby. Které hypotéky zlevní?

Česká národní banka snížila ve čtvrtek již počtvrté za sebou úrokové sazby. Základní úroková sazba tentokrát klesne o 0,5 procentního bodu na 5,25 %. Jak se tento víceméně předpokládaný krok…

2. 5. 2024 4 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

Sedm tipů, jak pojistit bydlení, abyste měli kvalitní ochranu a dostali skutečně zaplaceno

Podle České asociace pojišťoven má na 65 % Čechů pojištěnou domácnost a 55 % chrání pojištěním i svou nemovitost. Tato čísla v průběhu let rostou, což je jednoznačně pozitivní fakt.…

29. 4. 2024 9 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.