O nás

Jsme nejsilnější broker pool v Česku. Finančním poradcům a zprostředkovatelům poskytujeme spolehlivý servis už od roku 2001.

Důvěra a stabilita

Jsme stabilní partner, na kterého spoléhá přes 3 000 aktivních poradců. Máme odvahu inovovat a hledat nové cesty pro ještě lepší poradenství.

Nahlédněte do Broker Trustu

Posilte tým na centrále

Práce v BT

Rosteme od roku 2001

3 000 + Poradců v poolu
23 Let na trhu
150 + Tým profesionálů
201 000 + Pojistných smluv v 2023
32 mld Úvěrů zprostředkovaných v 2023
64 mld Hodnota spravovaných investic v 2023

Reference klientů

Jsem zvyklý pracovat ve společnostech, které jsou jedničkami na trhu.

BT je silná společnost s potenciálem udávat trendy v moderním pojetí finančního poradenství. Jsme v BT již řadu let a tak, jak roste BT, roste i naše společnost. Díky modernizaci nástrojů, přechodem na elektronické odbavení produktů, se naše práce v oblasti celkového servisu pro klienty stává efektivnější. Investiční platforma EDWARD umožnila daleko srozumitelněji vést klienty za jejich životními cíli. Těšíme se na nově připravovaný sjednavač životního pojištění a další on-line nástroje.

Jaroslav Pultar

Pultar a partneři s.r.o.

Nejlepší rozhodnutí

Je to už více jak 10 let, co jsem se rozhodl dělat finanční poradenství zcela svobodně, abych mohl zajistit skutečně profesionální finanční poradenství, kdy můžu svým klientům nabídnout komplexní škálu finančních produktů napříč trhem. V té době nebyl ještě Broker Trust takový, jako je dnes. Ale něco mě na něm „bavilo“. Dnes vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí, které mě a můj tým profesně neustále posouvá. Díky spolupráci s Broker Trustem jsme schopni nabídnout bezkonkurenční služby našim klientům. Zkuste to, nebudete litovat.

Miroslav Spolek

SPOLEK CZ s.r.o.

Kongresy, vzdělávání, podpora

S Broker Trustem spolupracuji prostřednictvím Sophia Finance s.r.o. od samého založení společnosti. Velkou přidanou hodnotou jsou kongresy, které BT pořádá, kde je velká příležitost propojení produktových novinek s předáváním si zkušeností mezi poradci. Co bych určitě vyzdvihla jako důležitý aspekt spolupráce je pak marketingová podpora, vzdělávání poradců a rozvoj obchodu.

Vladimíra Koblišková

Sophia Finance

Investiční zázemí

Broker Trust je pro mě stabilní a silnou společností. Vedle silného zázemí se mi líbí, že dnes již v podstatě vše řeším elektronicky, bez zbytečného papírování. Zázemí společnosti využívám jen zčásti, protože více než 90 % mé práce tvoří investice a platforma Edward, která vznikla také díky Broker Trustu. Uvnitř Broker Trustu se zrodila i investiční komunita, prostřednictvím které se mohu pravidelně scházet s kolegy z investiční branže, doplněné o zajímavé přednášející.

Bc. Richard Kunovský, EFA

Broker Trust vnímám jako jedničku na trhu.

Především si vážím svobody, kterou mám a na druhé straně profesionální podpory a zázemí, kterou mi Broker Trust dává. Ve finančním a pojišťovacím poradenství pracuji od roku 2002 a ne vždy v Broker Trustu a vím, o čem mluvím.

Tomáš Pytlík

Vedoucí manažer, RESPECT FINANCE s.r.o.

Broker Trust mi dává možnost soustředit se na práci s klienty. Nejvíce oceňuji analytický servis a skvělé BT Metodiky Online pro porovnání produktů. Hodně času mi šetří elektronický podpis celé řady dokumentů.

Ing. Dana Vojtěchová

Ředitelka, QPROF s.r.o.

Nástroje, které nám BT představil v hypotékách a investicích, nám pomáhají opravdu zefektivnit čas a nabízí profesionální a přehledné výstupy pro klienty. Analytický tým BT považuji za jednu z největších předností spolupráce.

Marek Kuneš

CEO ve společnosti Bonites group s.r.o.

Broker Trust jsme si za partnera vybrali na základě dvou hlavních hrozeb, kterých jsme se obávali u předchozího spolupracujícího brokerpoolu — stabilita a velikost partnera v dobách neustálých legislativních změn. To s sebou nese i garanci budoucích provizí pro nás a naše spolupracovníky. A neustálá inovace a kvalitní nástroje finančního poradenství.

Adam Trávník & Aleš Seifert, Nage, s. r. o.

Nage, s. r. o.

Firmu M.S.QUATRO jsme založili v roce 2000. S Broker Trustem jsme se rozhodli spolupracovat od roku 2017. Při výběru partnera hrály roli faktory jako stabilita, zázemí, nástroje pro poradce, schopnost dobře fungovat v budoucnu, kdy se nás valí řada regulací apod. Vše lze shrnout odpovědí na otázkou, kterou občas dostávám: „Udělali byste tento krok znovu?“ „Ano, a bez váhání.“ Chtěl bych vyzvednout nejen nástroje, které již fungují, ale i nové – nyní vyvíjené a díky nimž je jasné, že získáme velkou konkurenční výhodu a ještě více efektivity. Partnerská podpora funguje výborně ve všech oblastech a my tak máme čas soustředit se na klienty a starat se naplno o jejich potřeby, namísto řešení legislativy, informačních systémů a dalších zdržujících i když potřebných aktivit.

Martin Macho

Jednatel M.S.QUATRO,s.r.o.

Jsme partnerem více než 7 let. Broker Trust nám dlouhodobě poskytuje stabilní zázemí, plní dohody a neustále inovuje on-line obchodní nástroje.

Martin Brzobohatý

Historie Broker Trustu

2001

Velký třesk

Bylo nás pět a v “garáži” jsme založili Broker Trust jako první broker pool v Česku.

2009

Křest ohněm

Díky našim pevným základům jsme ustáli finanční krizi, poučili se a odešli posíleni. Naši finanční stabilitu pravidelně oceňuje nejvyšší certifikát Czech Stability Award.

2023

Naplno

Zrychlili jsme vývoj poradenských nástrojů, které ladíme společně s našimi poradci. Mnoho nových funkcí dostala nová Bety, máme další šikovné nástroje jako BT Penze a BT Život. Pravidelně se potkáváme s poradci na komunitách, školeních, setkáních a konzultacích.

Řídíme se těmito hodnotami

Brokertrust

Tvoříme budoucnost

Nečekáme, co přinese, ale aktivně ji tvoříme. Zkoušíme nové věci, měníme zavedené postupy a posouváme sami sebe.

T

Rozumíme našim zákazníkům

Jsou smyslem naší existence. Jsme rádi, když můžeme neustále zlepšovat jejich zákaznickou zkušenost.

R

Usnadňujeme

Naše služby, procesy a nástroje jsou jednoduché, přehledné a ulehčují život našim zákazníkům.

U

Spolupracujeme s respektem

Spolupráci stavíme na zájmu, otevřenosti, slušnosti a respektu. Uvědomujeme si, že na druhé straně stolu s námi vždy sedí člověk.

S

Trváme na osobní zodpovědnosti

Plníme sliby a bez výmluv dotahujeme naše úkoly. Spoléháme na kolegy a přijímáme osobní zodpovědnost tam, kde ostatní spoléhají na nás.

T

Výroční zprávy

Z posledních let

Zobrazit přehled

Tiskové zprávy

Kompletní archiv

Zobrazit přehled

Loga a fotografie

Ke stažení

Prohlédnout galerii

Publikujeme

Aktuální články na blogu

Úvěrování

Jako eso v rukávu. Sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek pro předčasné splacení do konce srpna ještě stihnete

Už jen měsíc a půl mají do konce srpna ti, kteří chtějí sjednat hypotéku za podmínek, které jsou výrazně mírnější v případě předčasného splacení, což se týká i refinancování úvěru…

18. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Inflační data potěšila (Videokomentář: Týden 29)

Data o inflaci dopadla v Americe o něco lépe, než se čekalo. Pozitivní zpráva poslala trhy na nové rekordy. I pohled na dluhopisové trhy je optimistický, a tak snad jen…

16. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Přejít na blog

Zmiňují nás média

Pojďme se lépe poznat

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.