Jsme vám blízko

Není nad osobní kontakt. Proto máme v každém regionu zkušeného manažera, který vám pomůže s rozvojem vašeho podnikání a s hledáním nových příležitostí.

V každém regionu se můžete obrátit na konkrétního manažera, který vám ochotně pomůže s navázáním spolupráce i rozvojem vašeho byznysu.

Dejte nám o sobě vědět

Naši manažeři se s vámi rádi sejdou, když budete zvažovat spojení sil s Broker Trustem. A pokud si plácneme, poradí vám se vším, abyste mohli ve spolupráci s největším broker poolem v zemi rozvíjet úspěšně svoje podnikání.

Martin Kouřil

Obchodní ředitel

„Rozhodni se, co chceš dělat, rozhodni se, co jsi za to ochotný dát, stanov si priority a pusť se do práce.“

Finančnímu poradenství se začal věnovat v Allianz pojišťovně v roce 1997 během studia VŠE v Praze. V roce 2007 si založil vlastní poradenskou firmu Finall Makler. Na jaře roku 2013 přišel jako smluvní partner do Broker Trustu. Od října 2013 působil na pozici oblastního ředitele a budoval síť smluvních partnerů v Severních Čechách. Od roku 2019 z pozice regionálního ředitele zodpovídá za třetinu partnerů BT v České republice a řídí tým oblastních ředitelů. V roce 2022 se posunul na centrálu do role obchodního ředitele Broker Trustu.

Bohuslav Černý

Regionální ředitel

„Skutečně objevitelská cesta netkví v tom, že objevíme nové krajiny, ale že se začneme nově dívat.“

Zkušenosti ve finančnictví sbírá více než 15 let. V  Broker Trustu se již řadu let stará o rozvoj svěřeného portfolia partnerů a jako své poslání vnímá pomáhat finančním poradcům poznat jejich silné stránky, podporovat je v nalezení vlastní vize a postavit firmu, kterou chtějí mít.

Oblasti: Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Vysočina

Eva Kateřina Gabrielová

Regionální ředitelka

„Nepomáhej, buď užitečná.“

Vystudovala podnikovou ekonomiku a management na ČVUT. Má více než 15 leté zkušenosti z pojišťovnictví. V Pojišťovně České spořitelny, Kooperativě a Directu působila na pozicích oblastní manažer, manažer podpory prodeje nebo obchodní manažer pro regionální partnery. V dubnu 2022 zamířila do Broker Trustu, kde je regionální ředitelkou zejména pro východočeské smluvní partnery. Jejím cílem je být užitečná na cestě za jejich úspěchem.

Oblasti: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Michal Hrubý

Regionální ředitel

„Budoucnost není místo, kam jdeme, ale které vytváříme. Cesty nemají být nalezeny, ale vytvořeny. A jejich vytváření mění tvůrce i jejich cíl.“

Začínal v ČSOB a.s. jako bankéř, poté působil v Allianz pojišťovně a.s. jako oblastní vedoucí. Budoval region na „zelené louce“ v Karlových Varech ve společnosti AXA a.s. a následně pracoval na pozici zemský ředitel a ředitel interní sítě. Má zkušenosti s budováním a řízením týmu. Vystudoval BIVŠ, obor pojišťovnictví a bankovnictví. V Broker Trustu má na starosti spolupráci se smluvními partnery a akvizice.

Oblasti: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

David Molínek

Regionální ředitel

„Společně tvoříme lepší budoucnost.“

Žije na Zlínsku, kořeny má na Ostravsku, pracovní aktivity po celé republice. S finančním poradenstvím začínal před více než desetiletím v Partners, kde se časem vypracoval na manažera skupiny. Protože nebyl spokojen s fungováním v MLM, založil si svou vlastní poradenskou firmu pod záštitou Broker Trustu. Vyznává férové a přátelské jednání, snaží se na sobě neustále pracovat. Je držitelem titulu EFA. Rád zkouší nové cesty a své znalosti a zkušenosti ověřené v praxi předává z pozice regionálního ředitele dalším smluvním partnerům Broker Trustu.

Oblasti: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Tomáš Rychetský

Regionální ředitel

„Tvořme současnost tak, abychom v budoucnosti mohli být hrdí na minulost.“

Regionální ředitel, zkušený finanční poradce, kouč, ale i sportovec a kreativec. Držitel titulu EFA, propagátor vzdělávání a nástrojů Broker Trustu. Žije u Vyškova a má na starosti naše moravské partnery.

Oblasti: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj

Michael Skřivan

Regionální ředitel

„Nevěř tomu, čemu nerozumíš, ale nezavrhuj, cos neprozkoumal.”

Po dokončení vysoké školy se začal naplno věnovat finanční sféře. Mezi zásady, které aplikuje do svých pracovních postupů, patří zejména férové jednání a upřímnost. V Broker Trustu se stará jak o stávájící smluvní patrnery, tak i o akvizici nových.

Oblasti: Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Vysočina

Jiří Sláma

Regionální ředitel

„Neustále jdi. Je možné, že o úspěch zakopneš, když to nejméně očekáváš. Ale nikdy o úspěch nezavadíš vsedě.“

Vystudoval strojírenskou technologii, ale hned po škole se dal na finanční dráhu a nastoupil do banky. Po 14 letech práce pro Komerční banku působil mimo jiné tři roky ve společnosti Renomia, kde vytvořil oddělení péče o zaměstnance firemních klientů. Následně v této oblasti zaměstnaneckých benefitů (typicky jde o penzijní produkty, skupinová životní či úrazová pojištění nebo pojištění odpovědnosti) pomáhal 11 let poradcům Fincentra. Odtud zamířil do Broker Trustu, kde aktuálně působí jako regionální ředitel. Za klíčové pro úspěch ve finančním poradenství považuje kompetenci, kvalitní nástroje a podporu a také aktivní přístup.

Oblasti: Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.