Jsme vám blízko

Není nad osobní kontakt. Proto máme v každém regionu zkušeného manažera, který vám pomůže s rozvojem vašeho podnikání a s hledáním nových příležitostí.

V každém regionu se můžete obrátit na konkrétního manažera, který vám ochotně pomůže s navázáním spolupráce i rozvojem vašeho byznysu.

Dejte nám o sobě vědět

Naši manažeři se s vámi rádi sejdou, když budete zvažovat spojení sil s Broker Trustem. A pokud si plácneme, poradí vám se vším, abyste mohli ve spolupráci s největším broker poolem v zemi rozvíjet úspěšně svoje podnikání.

Bohuslav Černý

Regionální ředitel

„Skutečně objevitelská cesta netkví v tom, že objevíme nové krajiny, ale že se začneme nově dívat.“

Zkušenosti ve finančnictví sbírá více než 12 let. V  Broker Trustu se již řadu let stará o rozvoj svěřeného portfolia partnerů a jako své poslání vnímá pomáhat finančním poradcům poznat jejich silné stránky, podporovat je v nalezení vlastní vize a postavit firmu, kterou chtějí mít.

Oblasti: Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina

Michal Hrubý

Regionální ředitel

„Budoucnost není místo, kam jdeme, ale které vytváříme. Cesty nemají být nalezeny, ale vytvořeny. A jejich vytváření mění tvůrce i jejich cíl.“

Začínal v ČSOB a.s. jako bankéř, poté působil v Allianz pojišťovně a.s. jako oblastní vedoucí. Budoval region na „zelené louce“ v Karlových Varech ve společnosti AXA a.s. a následně pracoval na pozici zemský ředitel a ředitel interní sítě. Má zkušenosti s budováním a řízením týmu. Vystudoval BIVŠ, obor pojišťovnictví a bankovnictví. V Broker Trustu má na starosti spolupráci se smluvními partnery a akvizice.

Oblasti: Severní Čechy, Západní Čechy, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Miroslav Kraus

Regionální ředitel

„Nedělám věci jinak, jen se je snažím dělat dobře.“

Domov má v Ostravě („bo tady se jde přímo k věci bez okolních krásných řečí“) a partnerům Broker Trustu nabízí své více než dvacetileté zkušenosti z oboru, ať už na straně pojišťoven, penzijních společností nebo finančněporadenských společností. Do Broker Trustu přišel z holveru, kde se mimo péče o poradce podílel i na vývoji nástrojů nebo na organizaci Colors of Finance.

Oblasti: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj

Jan Klusák

Oblastní ředitel

„Důvěra a respekt jsou nejdůležitějšími faktory dobrého vztahu, tedy i obchodu.“

S poradenským byznysem se Honza seznámil v malé makléřské společnosti, kam před 14 lety přišel jako klient. Svět financí mu učaroval a v poradenském byznysu zakotvil natrvalo. Přes Broker Consulting došel do Allianz, kde působil jako „pojišťovák“ a současně jako manažer téměř 50hlavového týmu. Po 8 letech už nebylo, kam se dál posunout, tak se přihlásil do výběrového řízení Broker Trustu. Vyhrál a už 3 roky tvoří pevné jádro obchodního oddělení BT. Aktivně se zajímá o seberozvoj a tyto znalosti pak využívá i pro rozvoj smluvních partnerů, které má na starosti. A současně řeší i akvizice nových partnerů.

Oblasti: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Radim Skřivan

Oblastní ředitel

„Nevěř tomu, čemu nerozumíš, ale nezavrhuj, cos neprozkoumal.”

Po dokončení vysoké školy se začal naplno věnovat finanční sféře. Mezi zásady, které aplikuje do svých pracovních postupů, patří zejména férové jednání a upřímnost. V Broker Trustu se stará jak o stávájící smluvní patrnery, tak i o akvizici nových.

Oblasti: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.