Lidé Broker Trustu

Poradenství je o lidech. Kdo vede Broker Trust a na koho se můžete kdykoliv obrátit ohledně analytické podpory?

Management

Zdeněk Sluka

Předseda představenstva a zakladatel Broker Trustu

Zakladatel, majitel a hlavní vizionář Broker Trustu. Úspěšný investor. Nohama stojí pevně na zemi, a přitom se dívá za horizont budoucnosti finančního poradenství.

Milan Vodička

Generální ředitel a člen představenstva odpovědný za obchod a rozvoj

Do Broker Trustu přišel z České spořitelny, aby pomohl ještě více posouvat hranice špičkového servisu. V největší v tuzemsku působící bance pracoval na různých manažerských pozicích dvě desítky let.

Michaela Maurová

Finanční a provozní ředitelka, místopředseda představenstva

Má bohaté zkušenosti s auditem i strategickým řízením financí v předních českých společnostech. Nejen na zdravé hospodaření Broker Trustu dohlíží od roku 2017.

Otto Hartvich

Ředitel pro IT a digitalizaci, člen představenstva

Deset let působil ve společnosti IBM jako konzultant a IT architekt pro klienty z finančního sektoru. Má rovněž bohaté zahraniční zkušenosti.

Martin Gyurák

Digitalizace

"Existují pouze dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek."

S energií sobě vlastní šéfuje našemu týmu "projekťáků a produkťáků" a koordinuje dodávky v poradenských nástrojích. Ve finančním světě pracuje už přes 15 let. Začínal v ČSOB jako pracovník klientského centra, kde každodenně komunikoval se zákazníky. Z této role postupně přecházel od analytika procesů až po projektového manažera. Zkušenosti s projektovým řízením následně využil i v AirBank, Jako produktový manažer byl odpovědný za úvěrový segment. Následně zamířil do Broker Trustu, nejprve jako manažer úvěrového segmentu. Po dvou letech úspěšné spolupráce se posunul do role ředitele digitalizace, kde může ještě více využít své silné stránky a zkušenosti s vedením produktových a projektových manažerů.

Martin Kouřil

Obchod

„Nevěřím na zázraky, věřím na tvrdou práci!“

Finančnímu poradenství se začal věnovat v Allianz pojišťovně v roce 1997 během studia VŠE v Praze. V roce 2007 si založil vlastní poradenskou firmu Finall Makler. Na jaře roku 2013 přišel jako smluvní partner do Broker Trustu. Od října 2013 působil na pozici oblastního ředitele a budoval síť smluvních partnerů v Severních Čechách. Od roku 2019 z pozice regionálního ředitele zodpovídal za třetinu partnerů BT v České republice a řídil tým oblastních ředitelů. V roce 2022 se posunul na centrálu do role obchodního ředitele Broker Trustu.

Michaela Nosková

Péče o lidi

Se srdcem na dlani pečuje o spokojenost celého našeho týmu.

Libor Vojta Ostatek

Ředitel úseku úvěrů

"Jdeme-li tím správným směrem, to nejdůležitější, co musíme udělat, je jít dál."

Guru českého hypotečního trhu s mezinárodními zkušenostmi. Kariéru v bankovnictví začal v roce 1991 v Investiční bance. Od roku 1995 se v bankovnictví specializoval na obor hypotečního financování. Na vedoucí pozici oddělení obchodu Českomoravské hypoteční banky, kam spadal krom jiného rozvoj poboček, vývoj produktu, metodiky a marketing, se spolupodílel se na zavedení hypotečního bankovnictví v ČR. Absolvoval pracovní pobyty a stáže v Kanadě, Německu a Švýcarsku. V roce 2005, po návratu ze zahraničí, odešel z bankovního sektoru, založil společnost Newvalues a následně v roce 2006 také makléřskou společnost Golem Finance.

Jan Pivoda

Právní & compliance

„Pokud se ti něco nelíbí, změň to. Pokud to nemůžeš změnit, změň svůj postoj. Nestěžuj si. - Maya Angelou“

Hledá pro nás odpovědi na otázky právní a hlídá, zda jsou naše procesy v souladu se zákony i vnitřními předpisy (znáte nejspíše česky jako Compliance).

Martin Pleštil

Ředitel úseku investic

Do řízení našeho produktového týmu vkládá své srdce a více než 20 let zkušeností ve financích. Aktivní sportovec, co nezkazí žádnou legraci.

Libor Polanský

IT

Alice Tomanová

Ředitelka úseku pojištění a rozvoje partnerů

Po 15 letech v pojištění, kdy pracovala pro ČSOB Pojišťovnu, vedla 4 roky Superagenturu ve společnosti Finhaus, zaměřenou na práci s kmenem a finanční poradenství. V roce 2020 přišla do BT jako smluvní partner a zároveň jako oblastní manažerka Broker Trustu pro východní Čechy. V roce 2022 převzala Vzdělávání BT a následně i oddělení příležitostí a CRM. Nyní se se svým týmem stará o to, aby se naši partneři mohli neustále posouvat vpřed. Sázíme například na širokou nabídku vzdělávání, dostupnou na pár kliků v portále BT Edu, nebo na vyhledávání nových obchodních příležitostí pro zastřešené poradce.

Martin Vohralík

Marketing a zákaznická zkušenost

"Náš zákazník, náš pán".

Vybudoval vlastní úspěšnou finančně-poradenskou značku s desítkami spolupracovníků. V Broker Trustu se stará o marketing a zlepšování služeb nebo nástrojů na základě intenzivní zpětné vazby od poradců.

Regionální ředitelé

V každém kraji máme zkušeného obchodníka, který je vám plně k dispozici přímo ve vašem regionu. Směle se na ně obracejte, ať budete chtít řešit jakékoliv otázky ve stávající spolupráci s Broker Trustem, rozvoj své firmy nebo s námi teprve budete chtít spojit síly.

Martin Kouřil

Obchodní ředitel

„Rozhodni se, co chceš dělat, rozhodni se, co jsi za to ochotný dát, stanov si priority a pusť se do práce.“

Finančnímu poradenství se začal věnovat v Allianz pojišťovně v roce 1997 během studia VŠE v Praze. V roce 2007 si založil vlastní poradenskou firmu Finall Makler. Na jaře roku 2013 přišel jako smluvní partner do Broker Trustu. Od října 2013 působil na pozici oblastního ředitele a budoval síť smluvních partnerů v Severních Čechách. Od roku 2019 z pozice regionálního ředitele zodpovídá za třetinu partnerů BT v České republice a řídí tým oblastních ředitelů. V roce 2022 se posunul na centrálu do role obchodního ředitele Broker Trustu.

Bohuslav Černý

Regionální ředitel

„Skutečně objevitelská cesta netkví v tom, že objevíme nové krajiny, ale že se začneme nově dívat.“

Zkušenosti ve finančnictví sbírá více než 15 let. V  Broker Trustu se již řadu let stará o rozvoj svěřeného portfolia partnerů a jako své poslání vnímá pomáhat finančním poradcům poznat jejich silné stránky, podporovat je v nalezení vlastní vize a postavit firmu, kterou chtějí mít.

Oblasti: Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Vysočina

Eva Kateřina Gabrielová

Regionální ředitelka

„Nepomáhej, buď užitečná.“

Vystudovala podnikovou ekonomiku a management na ČVUT. Má více než 15 leté zkušenosti z pojišťovnictví. V Pojišťovně České spořitelny, Kooperativě a Directu působila na pozicích oblastní manažer, manažer podpory prodeje nebo obchodní manažer pro regionální partnery. V dubnu 2022 zamířila do Broker Trustu, kde je regionální ředitelkou zejména pro východočeské smluvní partnery. Jejím cílem je být užitečná na cestě za jejich úspěchem.

Oblasti: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Michal Hrubý

Regionální ředitel

„Budoucnost není místo, kam jdeme, ale které vytváříme. Cesty nemají být nalezeny, ale vytvořeny. A jejich vytváření mění tvůrce i jejich cíl.“

Začínal v ČSOB a.s. jako bankéř, poté působil v Allianz pojišťovně a.s. jako oblastní vedoucí. Budoval region na „zelené louce“ v Karlových Varech ve společnosti AXA a.s. a následně pracoval na pozici zemský ředitel a ředitel interní sítě. Má zkušenosti s budováním a řízením týmu. Vystudoval BIVŠ, obor pojišťovnictví a bankovnictví. V Broker Trustu má na starosti spolupráci se smluvními partnery a akvizice.

Oblasti: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

David Molínek

Regionální ředitel

„Společně tvoříme lepší budoucnost.“

Žije na Zlínsku, kořeny má na Ostravsku, pracovní aktivity po celé republice. S finančním poradenstvím začínal před více než desetiletím v Partners, kde se časem vypracoval na manažera skupiny. Protože nebyl spokojen s fungováním v MLM, založil si svou vlastní poradenskou firmu pod záštitou Broker Trustu. Vyznává férové a přátelské jednání, snaží se na sobě neustále pracovat. Je držitelem titulu EFA. Rád zkouší nové cesty a své znalosti a zkušenosti ověřené v praxi předává z pozice regionálního ředitele dalším smluvním partnerům Broker Trustu.

Oblasti: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Tomáš Rychetský

Regionální ředitel

„Tvořme současnost tak, abychom v budoucnosti mohli být hrdí na minulost.“

Regionální ředitel, zkušený finanční poradce, kouč, ale i sportovec a kreativec. Držitel titulu EFA, propagátor vzdělávání a nástrojů Broker Trustu. Žije u Vyškova a má na starosti naše moravské partnery.

Oblasti: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj

Michael Skřivan

Regionální ředitel

„Nevěř tomu, čemu nerozumíš, ale nezavrhuj, cos neprozkoumal.”

Po dokončení vysoké školy se začal naplno věnovat finanční sféře. Mezi zásady, které aplikuje do svých pracovních postupů, patří zejména férové jednání a upřímnost. V Broker Trustu se stará jak o stávájící smluvní patrnery, tak i o akvizici nových.

Oblasti: Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Vysočina

Jiří Sláma

Regionální ředitel

„Neustále jdi. Je možné, že o úspěch zakopneš, když to nejméně očekáváš. Ale nikdy o úspěch nezavadíš vsedě.“

Vystudoval strojírenskou technologii, ale hned po škole se dal na finanční dráhu a nastoupil do banky. Po 14 letech práce pro Komerční banku působil mimo jiné tři roky ve společnosti Renomia, kde vytvořil oddělení péče o zaměstnance firemních klientů. Následně v této oblasti zaměstnaneckých benefitů (typicky jde o penzijní produkty, skupinová životní či úrazová pojištění nebo pojištění odpovědnosti) pomáhal 11 let poradcům Fincentra. Odtud zamířil do Broker Trustu, kde aktuálně působí jako regionální ředitel. Za klíčové pro úspěch ve finančním poradenství považuje kompetenci, kvalitní nástroje a podporu a také aktivní přístup.

Oblasti: Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Analytická esa

Náš analytický tým tvoří více než 10 expertů na pojištění, úvěry, investice a spoření. Na prvočísla rozeberou každý produkt v našem portfoliu, vytvářejí pro vás nejmodernější nástroje na trhu a rychle vám poradí, když to zrovna potřebujete.

Početný analytický tým považujeme za základ toho, abyste od nás měli k dispozici vždy přesné a aktuální informace o finančních produktech. Naši experti neustále analyzují stávající produkty i novinky producentů a informace vám přinášejí prostřednictvím našich chytrých nástrojů i pravidelných komentářů v Bety nebo na blogu.

Pojištění

Svatava Bilová

Oblast: Analytik neživotního pojištění

"Nikdy, nikdy, nikdy se nevzdávám, i kdyby to znamenalo dělat chvíli nic."

Od studia na vysoké škole se věnuje financím. V předchozím působišti v Partners si prošla různými specializacemi včetně podpory v oblasti neživotního pojištění, správy a optimalizace pojistných smluv, vzdělávání poradců i supervize u odborných zkoušek a také působila jako osobní bankéřka v UniCredit Bank.

Michal Průcha

Oblast: Analytik neživotního pojištění

"Co mě nezabije, to mě posílí."

V pojišťovnictví pracuje už téměř 20 let. Svou pojišťovací praxi zahájil v České pojišťovně na klientském servisu, pokračoval poradenstvím a řešením stížností až po servis pro makléře. Makléřská práce ho oslovila a rozhodl se změnit stranu. Další bohaté zkušenosti získal ve srovnávači RIXO, kde byl téměř od jeho počátku. Své působení zakončil jako manažer callcentra, kdy do jeho kompetence spadal prodej autopojištění. Měl na starosti i produktová školení v oblasti pojištění či školení systémových procesů.

Marek Seidl

Oblast: Analytik životního pojištění

"Život je lepší, když se směješ."

Pojistný analytik a školitel. V oblasti poradenství a zprostředkování finančních produktů působí od roku 2007. Vystudoval Czech Management Institut/ESMA Barcelona a Bankovní institut vysoká škola, a.s., obor podnikové finance. Kromě Broker Trustu působil i v Raiffeisenbank a AWD ČR (dnes Swiss Life).

Hypotéky

Roman Bečička

Oblast: Úvěrový analytik

"Vždycky máš na vybranou."

V oblasti poradenství a zprostředkování úvěrů působí od roku 2000. Začínal ve společnosti Sophia Finance, s.r.o., později zamířil do Broker Trustu, kde má na starosti analytickou podporou poradců v oblasti úvěrů, včetně hypoték.

Eliška Charvátová

Oblast: Úvěrový analytik

"Silný překoná překážku, moudrý celou cestu."

V bankovnictví v oblasti hypotečních úvěrů působí od roku 2001. Její praxe zahrnuje celý proces života hypotéky: od přímého sjednávání, přes back officové činnosti až po produktovou podporu. V Creditas pracovala na pozici produktového manažera pro hypotéky. Předtím měla v Equa bank několik let na starost podporu hypotečních specialistů, jejich pravidelné školení a řešení nestandardních hypotečních obchodů.

Investice

Pavel Beneš

Oblast: Investiční analytik

"Zdravý selský rozum."

Podporuje poradce v oblasti investic, penzijních produktů, školí. Ve financích se pohybuje od roku 2005, zejména v segmentech investic a hypotečních úvěrů. Během své patnáctileté poradenské praxe si prošel MLM firmou i brokerpoolem. Každý rok se zúčastní řady školení a konferencí zaměřených na investice, obchod a osobní rozvoj.

Václav Pech

Oblast: Investiční analytik

"Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál."

Jako vysokoškolský pedagog získal PhD. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce pohybuje od roku 2004, většinu toho času také profesně. Dříve působil ve Fio bance, od roku 2011 spolupracuje s Broker Trustem. Je také členem investičního výboru. Specializuje se na obchodování komodit a opcí a dlouhodobě spravuje vlastní i svěřená akciová portfolia. Pravidelně publikuje články a výhledy z investičního prostředí.

Michal Valentík

Oblast: Investiční analytik

"Svět patří těm, co se nepo..."

Michal Valentík je členem investičního výboru Broker Trustu. Má bohaté zkušenosti z kapitálového trhu jako senior makléř a proprietary trader v Patria Finance, dále jako hlavní investiční stratég ve společnosti Generali Investments (dříve ČP Invest). Působil v zahraničí, a to především jako specialista v úseku fúzí a akvizic ve společnosti Commerzbank. Vystudoval VŠE v Praze se specializací na finance a ekonomické teorie.

Martin Večerka

Oblast: Investiční kouč

"Zkuste si vždy na chvíli „nasadit kalhoty“ zákazníka a sami si odpovězte, zda byste byli se svojí prací spokojení."

Dává inspiraci našim poradcům, jak lidsky a efektivně komunikovat s klienty na téma investic a investičního plánu. Začínal v roce 2001 jako multifunkční poradce v MLM. Po čase se začal specializovat na téma investic a investičního plánování. Má vlastní mnohaletou poradenskou praxi a pomohl vybudovat několik poradenských firem. Společnost VHI posunul na pozici lídra v oblasti investic a průkopníka placeného poradenství. Těší se, až vám předá své zkušenosti a posune i vaši firmu na vrchol.

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.