Exkluzivní obchodní příležitosti od produktových partnerů

J&T Banka, ČSOB Pojišťovna, RSTS, to jsou produktoví partneři, díky kterým Vám už dnes posíláme jedinečné obchodní příležitosti nad Vaším kmenem. Skvělá zpráva je, že už pro Vás chystáme další. Tak ať Vám nic neunikne.

Exkluzivní obchodní příležitosti od produktových partnerů

J&T Banka, ČSOB Pojišťovna, RSTS, to jsou produktoví partneři, díky kterým Vám už dnes posíláme jedinečné obchodní příležitosti nad Vaším kmenem. Skvělá zpráva je, že už pro Vás chystáme další. 

Je čas dovolených, tak si pojďme připomenout typy příležitostí, které jsme Vám během léta předali a možná jste se k nim ještě nedostali.

J&T Banka: vybrané termínované vklady k přesjednání za plnou provizi

Na přelomu května a června jste od nás dostali seznam vybraných smluv klientů J&T Banky, kteří mají termínovaný vklad s úrokovou sazbou pod 4,2 % p. a. v Kč, končící nejdříve v posledním čtvrtletí tohoto roku. Takové vklady je možné převést bez jakékoliv sankce pro Vás i pro klienta do vybraných produktů J&T.

Pouze v e-mailu

Tyto klienty jsme Vám bohužel kvůli struktuře dodaných dat z J&T nebyli schopní importovat do Bety 2.0 a museli jsme Vám je poslat e-mailem včetně všech detailů k akci.

Představte klientům výhodnější nabídku co nejdříve

Kampaň není časově omezená, snad jen koncem vytipovaného termínovaného vkladu k převodu. Nicméně s výhodnější nabídkou pro klienty zbytečně neotálejte.

Na podzim začneme kampaň vyhodnocovat a ozveme se těm z Vás, kdo jste dostali ke zpracování kontakty ze svého kmene.

ČSOB Pojišťovna: přesjednání smluv Náš domov za plnou provizi

V červenci jsme Vám předali od ČSOB Pojišťovny smlouvy klientů, kde hrozí podpojištění. Tyto smlouvy je třeba do konce srpna přesjednat, a to za plnou provizi

Najdete v Příležitostech a e-mailu

Klienty, kteří podmínky akce splňují, jsme Vám tam, kde nám to data umožnila, nahráli do Příležitostí v Bety 2.0.Zahrnuté poradce a SP jsme o tom informovali e-mailem. Tam, kde nahrání do Příležitostí nebylo možné, jsme Vám opět poslali seznam e-mailem. V obou případech jste od nás dostali i veškeré detaily akce a postup na přesjednání.

Pouze do 31. 8.!

Tady pozor, přesjednat smlouvy lze jen do konce srpna! Poté společně s ČSOB Pojišťovnou kampaň vyhodnotíme. Bude-li úspěšná a nebude-li docházet k přesjednávání jinam, můžete se těšit na další vlnu ještě letos.

RSTS: předschválené úvěry ze SS

Pravidelně každý měsíc od nás dostáváte seznam klientů, kterým v daném měsíci Raiffka předschválila úvěr ze stavebního spoření

V Příležitostech v Bety 2.0

Od srpna tyto klienty najdete v sekci Příležitosti v Bety 2.0 a ve chvíli, kdy Vám je nahráváme, od nás dostáváte e-mailem upozornění, včetně všech potřebných informací k akci. Jde o ideální příležitost ozvat se klientovi, informovat ho o nabídce a probrat s ním aktuální situaci.

Krátká platnost

Vždy je třeba klienta kontaktovat v měsíci, ve kterém je úvěr předschválen a je možné o úvěr zažádat. Proto Vám každý měsíc posíláme aktuální data.

Ideální příležitost na X-sell

Kampaň průběžně sledujeme a vyhodnocujeme a velmi nás těší, že jste úspěšní v cross-sellu u těchto klientů.

Již nyní chystáme další příležitosti do Bety 2.0

Pokud se Vás žádná z uvedených kampaní zatím netýkala, máme i pro Vás dobrou zprávu. Už teď pracujeme na dalších typech příležitostí a představíme Vám je co nevidět. Od těch, kteří příležitosti dostávají už dnes, budeme od září průběžně sbírat zpětnou vazbu, abychom mohli nabídku zlepšit.

Máme velkou radost, že Vám ve většině případů můžeme obchodní příležitosti od produktových partnerů distribuovat již přímo do Bety 2.0. Pro Vás to má jednu hlavní výhodu, vše máte na jednom místě a nemusíte nic dohledávat v excelech nebo jinde. Vždy, když pro Vás máme nové příležitosti, Vás o tom informujeme e-mailem tak, aby Vám nic neuniklo.

Neznáte ještě Příležitosti v Bety 2.0?

  1. Pusťte si záznam školení, kde Vám představíme Příležitosti v Bety 2.0 jako celek.
  2. Podívejte se na krátké videonávody, jak pracovat s Příležitostmi v Bety 2.0 pro poradce a pro manažery. Během pár minut se dozvíte vše potřebné. 

Pozn.: pro shlédnutí záznamů v BT Edu přes tyto odkazy je třeba být přihlášený v BeTy a dále se přihlásit ke studiu kurzů. 

Videa naleznete i přímo v sekci Příležitosti v Bety 2.0. Na stránce, kde vidíte dlaždice s jednotlivými kampaněmi, je v pravé části malá ikonka „i“. Pokud na ní kliknete, zobrazí se Vám přehled toho nejdůležitějšího pro orientaci v Příležitostech, na konci pak najdete i videonávod.

  1. Seznamte se prosím i s Desaterem obchodních příležitostí a kampaní, které navazuje na Etický kodex BT a při práci s Příležitostmi se jím řídíme.

konkrétními uživatelskými dotazy ohledně práce v Příležitostech v Bety 2.0 se prosím obracejte na Podporu partnerů na 255 710 555, podpora@brokertrust.cz nebo přes chat v Bety 2.0.

Obecné dotazy na kampaně prosím konzultujte s Vaším regionálním ředitelem. Máte-li zájem o workshopy na míru pro větší skupinu poradců, kontaktujte prosím Irenu Schützovou.

Ať se Vám daří!

Váš tým Příležitostí BT

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.