Je na nás spoleh

Jsme zkušený, silný a stabilní partner s ratingem hospodaření AAA, kterého vnímají samotní poradci nejlépe na trhu. V Broker Trustu pro vás pracuje více než 150 profesionálů připravených vám pomoct.

Od roku 2001 jsme zdravě vyrostli v největšího českého finančního zprostředkovatele. Zakládáme si na finanční stabilitě a jsme poradcům spolehlivou oporou v podnikání.

Získejte lepší podmínky

Spoléhá na nás více jak 3000 finančních poradců a jsme respektovaným partnerem největších finančních institucí v Česku. Nadstandardní vztahy znamenají i lepší podmínky pro vás a vaše klienty.

150 profesionálů za zlomek ceny

V Broker Trustu pro vás pracuje přes 150 profesionálů, a to i ve vašem regionu. Více jak desetičlenný tým analytiků a produktových specialistů vám ochotně poradí, kdykoliv je třeba. Pomůžeme vám dodržet všechny paragrafy a snížit administrativu na nutné minimum. Naše služby vás stojí zlomek ceny, jakou byste zaplatili, kdybyste si je zajišťovali samostatně.

Spolehněte se

Naše hospodaření je zdravé a transparentní, čísla si můžete ověřit v auditované výroční zprávě. Opakovaně získáváme certifikát finanční stability s nejvyšším hodnocením. Znamená to, že vaše blízké i budoucí provize jsou v bezpečí. I proto finanční stabilita patří k zásadním kritériím pro správnou volbu poskytovatele zázemí. Na čem se dohodneme, to platí. Dodržujeme smlouvy a splníme, co slíbíme.

Oceněno finančními poradci

Naše hospodaření je zdravé a transparentní, čísla si můžete ověřit v auditované výroční zprávě. V průzkumu EMA data jsme se opakovaně umístili jako nejlépe vnímaná společnost samotnými finančními poradci. Máme z toho radost. Je to potvrzení, že jdeme po správné cestě, a také závazek se stále zlepšovat.

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.