Vylepšená aplikace pro evidenci partnerů (EEL)

Od 15. března bude evidence partnerů zase trochu přehlednější. Měníme uživatelské prostředí i práci s aplikací pro elektronickou evidenci. Kromě toho budete mít nově přehled o expiraci či informaci o stavu žádosti od Evidence partnerů BT.

Abychom Vám zjednodušili práci, neustále vylepšujeme naše procesy i systémy. Tentokrát jsme se zaměřili na aplikaci pro elektronickou evidenci partnerů*, díky které nového partnera zaevidujete na pár kliků. Na základě Vaší zpětné vazby jsme upravili uživatelské prostředí i chování aplikace.

*Aplikace je určena pro smluvní partnery, manažery a další uživatele, kteří mají oprávnění evidovat nové partnery.

Na co se můžete těšit?

  • Seznam Vašich zaevidovaných partnerů jsme z levého menu přemístili na hlavní plochu vpravo, kde byl detail Vaší žádosti.
  • Filtrování žádostí je jednodušší a vše ihned vidíte přímo v levém menu, aniž byste museli klikat do filtru a následně vybírat z možností.
  • Žádosti, které nebudou odeslány na BT do 90 dnů, budou z aplikace pro elektronickou evidenci smazány – z důvodu dodržování GDPR legislativy. Pro snadnou orientaci jsme vytvořili nové pole „datum expirace žádosti“, díky kterému budete mít přehled, kterým žádostem se blíží termín expirace a k jakému dni budou smazány. Měsíc před expirací se pole s datem expirace zvýrazní – přebarví na červeno.
  • Vytvořili jsme nové pole „poznámka“, ve kterém uvidíte informaci od Evidence partnerů BT jako např. že něco ověřujeme, popř. čekáme na upřesnění nebo dokumenty apod. Budete tak mít přehled o aktuálním stavu žádosti a nemusíte se dotazovat na Podpoře partnerů.
  • Přidali jsme chytrou funkcionalitu, která Vám umožní vrátit se na stejné místo, odkud jste odešli.

Od kdy změny uvidíte?

15. března se změní uživatelské prostředí a chování aplikace, ale do konce března ještě budeme drobně upravovat rozložení jednotlivých sloupců.

Nový stav od 15. 3. 2024

Původní stav do 15. 3. 2024

Věříme, že nyní bude práce při evidenci nových partnerů ještě jednodušší. Přejeme mnoho nových partnerů!

Váš Broker Trust

Související články

Úvěrování

Jako eso v rukávu. Sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek pro předčasné splacení do konce srpna ještě stihnete

Už jen měsíc a půl mají do konce srpna ti, kteří chtějí sjednat hypotéku za podmínek, které jsou výrazně mírnější v případě předčasného splacení, což se týká i refinancování úvěru…

18. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Inflační data potěšila (Videokomentář: Týden 29)

Data o inflaci dopadla v Americe o něco lépe, než se čekalo. Pozitivní zpráva poslala trhy na nové rekordy. I pohled na dluhopisové trhy je optimistický, a tak snad jen…

16. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.