Vaše logo ve výstupech pro klienty

Vážení partneři, právě jsme spustili novou funkci, která Vám umožní vložit své vlastní logo do vybraných klientských materiálů a podpořit tak Váš firemní brand. Již nyní můžete mít své logo na všech výstupech z EPP, BT Investu a BT Neživotu.

Jak na to?

Jednoduše nahrajte své logo přes BeTy. Automaticky se propíše na pdf výstupy z výše uvedených nástrojů. Více zjistíte v připraveném videonávodu.

Kdo může logo nahrát?

Oprávnění k vložení loga mají smluvní partneři. Ti nastaví jedno logo pro všechny poradce ve své firmě, zároveň však mohou právo měnit logo zpřístupnit i vybraným podřízeným smluvním partnerům (PSP). Majitel firmy tak má pod kontrolou, kdo z jeho poradců přejímá celofiremní nastavení a komu povolí odchýlit se od firemní značky.

Co se zatím nezměnilo?

Pdf výstupy z jednotlivých nástrojů zůstávají obsahově stejné, jedinou změnou je tedy Vaše logo v pravém horním rohu. Do budoucna i tady plánujeme modernizaci. Také chceme rozšířit možnost vložit vlastní logo i na další nástroje (BT Metodiky již brzy).

(Ne)Komunikace novinky na Vaše poradce

Tuto zprávu zasíláme pouze smluvním partnerům. Necháme na Vašem posouzení, koho ve své firmě o nové funkci informujete.

Věříme, že Vám nová funkcionalita udělá radost. Tak mrkněte na videonávod a za chvíli již máte logo své firmy na důležitých pdf výstupech pro klienty.

Váš Broker Trust

Související články

Poradenství

Martin Kouřil: Bety v mobilu boří bariéru mezi poradci a klienty

Broker Trust teď v krátkém sledu připravil pro partnery několik vychytávek – Bety 2.0 v mobilu, nové poradenské kalkulačky a taky detailní přehled provizí u obchodního případu. Postupně je všechny…

13. 6. 2024 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.