Vaše logo ve výstupech pro klienty

Vážení partneři, právě jsme spustili novou funkci, která Vám umožní vložit své vlastní logo do vybraných klientských materiálů a podpořit tak Váš firemní brand. Již nyní můžete mít své logo na všech výstupech z EPP, BT Investu a BT Neživotu.

Jak na to?

Jednoduše nahrajte své logo přes BeTy. Automaticky se propíše na pdf výstupy z výše uvedených nástrojů. Více zjistíte v připraveném videonávodu.

Kdo může logo nahrát?

Oprávnění k vložení loga mají smluvní partneři. Ti nastaví jedno logo pro všechny poradce ve své firmě, zároveň však mohou právo měnit logo zpřístupnit i vybraným podřízeným smluvním partnerům (PSP). Majitel firmy tak má pod kontrolou, kdo z jeho poradců přejímá celofiremní nastavení a komu povolí odchýlit se od firemní značky.

Co se zatím nezměnilo?

Pdf výstupy z jednotlivých nástrojů zůstávají obsahově stejné, jedinou změnou je tedy Vaše logo v pravém horním rohu. Do budoucna i tady plánujeme modernizaci. Také chceme rozšířit možnost vložit vlastní logo i na další nástroje (BT Metodiky již brzy).

(Ne)Komunikace novinky na Vaše poradce

Tuto zprávu zasíláme pouze smluvním partnerům. Necháme na Vašem posouzení, koho ve své firmě o nové funkci informujete.

Věříme, že Vám nová funkcionalita udělá radost. Tak mrkněte na videonávod a za chvíli již máte logo své firmy na důležitých pdf výstupech pro klienty.

Váš Broker Trust

Související články

Poradenství

Váš konzultant: Stav spoření na penzi je často tristní. Jako poradci máme v rukou to změnit

Sednete si s klientem, podíváte se na stávající penzijko a je to tam – transformovaný fond. Chudák klient se pak ještě diví, proč je to špatně, když se přeci penzijní…

28. 2. 2024 7 minut čtení minut čtení

Poradenství, Výnosy

ByrFin: Penze jsou i díky DIPu na vzestupu. Klíčovou výhodou je nástroj BT Penze

Finance a reality pod jednou střechou. To je heslo opavské společnosti ByrFin Group. Kdyby finanční produkty tvořily dům, tak penze tady najdeme přímo v základech. A jejich důležitost poroste. „V…

21. 2. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Přijde korekce? (Videokomentář: Týden 8)

Ohlášená čísla o inflaci ve Spojených státech mírně zaostala za očekáváním, což nenahrálo brzkému snížení úrokových sazeb. Po dlouhé době tak skončil trh týdenní obchodování níže, než jej započal. Ceny…

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.