Vaše logo ve výstupech pro klienty

Vážení partneři, právě jsme spustili novou funkci, která Vám umožní vložit své vlastní logo do vybraných klientských materiálů a podpořit tak Váš firemní brand. Již nyní můžete mít své logo na všech výstupech z EPP, BT Investu a BT Neživotu.

Jak na to?

Jednoduše nahrajte své logo přes BeTy. Automaticky se propíše na pdf výstupy z výše uvedených nástrojů. Více zjistíte v připraveném videonávodu.

Kdo může logo nahrát?

Oprávnění k vložení loga mají smluvní partneři. Ti nastaví jedno logo pro všechny poradce ve své firmě, zároveň však mohou právo měnit logo zpřístupnit i vybraným podřízeným smluvním partnerům (PSP). Majitel firmy tak má pod kontrolou, kdo z jeho poradců přejímá celofiremní nastavení a komu povolí odchýlit se od firemní značky.

Co se zatím nezměnilo?

Pdf výstupy z jednotlivých nástrojů zůstávají obsahově stejné, jedinou změnou je tedy Vaše logo v pravém horním rohu. Do budoucna i tady plánujeme modernizaci. Také chceme rozšířit možnost vložit vlastní logo i na další nástroje (BT Metodiky již brzy).

(Ne)Komunikace novinky na Vaše poradce

Tuto zprávu zasíláme pouze smluvním partnerům. Necháme na Vašem posouzení, koho ve své firmě o nové funkci informujete.

Věříme, že Vám nová funkcionalita udělá radost. Tak mrkněte na videonávod a za chvíli již máte logo své firmy na důležitých pdf výstupech pro klienty.

Váš Broker Trust

Související články

Úvěrování

Změna trendu ve vývoji sazeb hypoték potvrzena (analýza Golem)

Průměrná nabídková sazba hypoték, kterou napříč trhem měříme prostřednictvím indexů GOFI, v září potvrdila trend z předchozích dvou měsíců. Sazby v červenci přestaly růst a v srpnu a září stagnovaly,…

5. 10. 2022 2 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

Speciální host BT Kongresu nabídne mix vtipu a užitečných rad do byznysu i života

Už 31. října pořádáme další BT Kongres, na kterém se sejdou stovky finančních profesionálů. Zdarma otevíráme možnost se do dění zapojit a sledovat online více jak 40 řečníků. Je z…

3. 10. 2022 2 minut čtení minut čtení

Poradenství, Regiony

Anketa 1+1: Má největší potenciál životní, nebo majetkové pojištění?

Život, majetek, nebo odpovědnost? Našich regionálů jsme se tentokrát ptali, ve které pojistné oblasti dnes vidí na trhu největší potenciál. A dostali jsme pestré odpovědi, tipnete si vítěze? Dozvíte se…

30. 9. 2022 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.