Vaše logo ve výstupech pro klienty

Vážení partneři, právě jsme spustili novou funkci, která Vám umožní vložit své vlastní logo do vybraných klientských materiálů a podpořit tak Váš firemní brand. Již nyní můžete mít své logo na všech výstupech z EPP, BT Investu a BT Neživotu.

Jak na to?

Jednoduše nahrajte své logo přes BeTy. Automaticky se propíše na pdf výstupy z výše uvedených nástrojů. Více zjistíte v připraveném videonávodu.

Kdo může logo nahrát?

Oprávnění k vložení loga mají smluvní partneři. Ti nastaví jedno logo pro všechny poradce ve své firmě, zároveň však mohou právo měnit logo zpřístupnit i vybraným podřízeným smluvním partnerům (PSP). Majitel firmy tak má pod kontrolou, kdo z jeho poradců přejímá celofiremní nastavení a komu povolí odchýlit se od firemní značky.

Co se zatím nezměnilo?

Pdf výstupy z jednotlivých nástrojů zůstávají obsahově stejné, jedinou změnou je tedy Vaše logo v pravém horním rohu. Do budoucna i tady plánujeme modernizaci. Také chceme rozšířit možnost vložit vlastní logo i na další nástroje (BT Metodiky již brzy).

(Ne)Komunikace novinky na Vaše poradce

Tuto zprávu zasíláme pouze smluvním partnerům. Necháme na Vašem posouzení, koho ve své firmě o nové funkci informujete.

Věříme, že Vám nová funkcionalita udělá radost. Tak mrkněte na videonávod a za chvíli již máte logo své firmy na důležitých pdf výstupech pro klienty.

Váš Broker Trust

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306