Vaše logo ve výstupech pro klienty

Vážení partneři, právě jsme spustili novou funkci, která Vám umožní vložit své vlastní logo do vybraných klientských materiálů a podpořit tak Váš firemní brand. Již nyní můžete mít své logo na všech výstupech z EPP, BT Investu a BT Neživotu.

Jak na to?

Jednoduše nahrajte své logo přes BeTy. Automaticky se propíše na pdf výstupy z výše uvedených nástrojů. Více zjistíte v připraveném videonávodu.

Kdo může logo nahrát?

Oprávnění k vložení loga mají smluvní partneři. Ti nastaví jedno logo pro všechny poradce ve své firmě, zároveň však mohou právo měnit logo zpřístupnit i vybraným podřízeným smluvním partnerům (PSP). Majitel firmy tak má pod kontrolou, kdo z jeho poradců přejímá celofiremní nastavení a komu povolí odchýlit se od firemní značky.

Co se zatím nezměnilo?

Pdf výstupy z jednotlivých nástrojů zůstávají obsahově stejné, jedinou změnou je tedy Vaše logo v pravém horním rohu. Do budoucna i tady plánujeme modernizaci. Také chceme rozšířit možnost vložit vlastní logo i na další nástroje (BT Metodiky již brzy).

(Ne)Komunikace novinky na Vaše poradce

Tuto zprávu zasíláme pouze smluvním partnerům. Necháme na Vašem posouzení, koho ve své firmě o nové funkci informujete.

Věříme, že Vám nová funkcionalita udělá radost. Tak mrkněte na videonávod a za chvíli již máte logo své firmy na důležitých pdf výstupech pro klienty.

Váš Broker Trust

Související články

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Na startu nové hypoteční éry

Jako česká jednička v hypotékách spojujeme síly s dalšími hráči na hypotečním trhu a startujeme projekt Hyponation.

14. 9. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.