Úvěry v době vysoké inflace

Chcete znát odpověď? Poslechněte si rady našeho hypotečního experta Libora Ostatka v novém kurzu následného vzdělávání od VECTORu.

Společnost VECTOR spustila nový vzdělávací kurz Úvěry v době vysoké inflace. Za kvalitu můžeme dát ruku do ohně, protože vás kurzem provede náš zkušený hypoteční expert Libor Vojta Ostatek. Vysvětlí mimo jiné specifika dnešní doby i různé aspekty financování bydlení v souvislosti se zákonem o spotřebitelském úvěru. Okomentuje také konkrétní grafy a zajímavé analýzy České národní banky a z dalších relevantních zdrojů. Účastí na kurzu si splníte dvě hodiny následného vzdělávání v úvěrové oblasti.

Přihlásit na kurz se můžete ZDE.

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.