Školení ke změnám v penzích, DIPu a BT Penzím?

Právě probíhají regionální školení na téma Penze a DIP. Zaznamenali jsme velký zájem a kapacity jsou již plně naplněny. Pokud budete mít zájem, zorganizujeme další školení, případně se můžete přihlásit na online školení 6. 3., nebo si poslechnout záznam.

Uvědomujeme si, že změny v oblasti penzí jsou velkou příležitostí. V současné době probíhá řada školení v regionech. Věnujeme se v nich všem změnám v oblasti penzí, projdeme DIP a představíme náš nástroj BT Penze, který Vám výrazně ulehčí práci v této oblasti. O školení je velký zájem, kapacity všech prezenčních školení máme již plné.

A jak jste na tom Vy? Máte zájem o prezenční, nebo online školení?

Díky školení získáte ucelený pohled na téma penzí, dozvíte se o všech změnách v této oblasti, seznámíte se s DIPem či nástrojem BT Penze.

Prezenční školení

Pokud máte zájem o prezenční školení, obraťte se na svého smluvního partnera. Na základě Vašeho zájmu případně zorganizujeme další hromadná prezenční školení, kdy naši investiční experti přijedou do Vašeho regionu.

Záznam školení

Další možností je poslechnout si záznam z lednového online školení, kde jsme se věnovali BT Penzím, nebo záznam Investiční BT Komunity, kde jsme procházeli hlavní změny v penzích i parametry DIPu a ukazovali si hlavní rozdíly mezi DPS a DIP.

Online školení

Nebo se můžete přihlásit na další online školení, které se bude konat 6. 3. Náš investiční analytik Pavel Beneš Vás seznámí se změnami v oblasti penzí, nastavením DIPu, porovnáním DIP vs. DPS a představí Vám BT Penze.

S čím Vám aplikace BT Penze pomůže?

  • V několika kalkulačkách si spočítáte penze Vašich klientů i DPS.
  • Vytvoříte si individuální PDF výstup pro klienta s modelací spoření a vkladů vč. příspěvku zaměstnavatele.
  • Dozvíte se, jak řešit IOLDP a IDA – snadno dohledáte započtenou/neevidovanou dobu důchodového pojištění Vašich klientů, která ovlivňuje výši budoucích důchodů.
  • Získáte praxí ověřené návody na komunikaci s klienty, které Vám pomohou s prodejní argumentací.
  • Dostanete řadu podpůrných materiálů.

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.