Přidáváme cestovko do BT Neživotu

Máme pro Vás další skvělou zprávu z oblasti neživotního pojištění. Od 21. září budete moci v BT Neživotu sjednávat i cestovní pojištění. Srovnání a sjednání všech neživotních retailových segmentů tak uděláte kompletně v našem neživotním sjednavači. Díky tomuto kroku plánujeme na konci října vypnout aplikaci Porovnej24. Tak neváhejte a vyzkoušejte cestovko co nejdříve!

Jaké pojišťovny budou v nabídce BT Neživotu pro cestovní pojštění?

Začínáme s AXA Assistance a ČSOB Pojišťovnou. Následovat bude Kooperativa, kterou přidáme v řádu dní a do budoucna plánujeme rozšíření o další pojišťovny. Ale již s AXA Assistance, ČSOB Pojišťovnou a KOOP budete mít z 90 % zajištěno pokrytí potřeb a požadavků od klientů v rámci cestovního pojištění. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Vypnutí Porovnej24

Cestovní pojištění můžete až do 31. 10. 2023 sjednávat i přes Porovnej24. Po tomto datu budete mít k dispozici výhradně BT Neživot.

Jaké to má výhody?

  • Cestovko můžete sjednávat pro neomezený počet osob.
  • Oproti Porovnej24 si můžete vytvořit přehledný PDF výstup s nabídkou pro klienta. Nabídka je navíc opatřena Vaším logem.
  • Platba za cestovní pojištění jde rovnou na příslušnou pojišťovnu.
  • Všechny druhy neživotního pojištění máte k dispozici na jednom místě. Práce při srovnání i sjednání v jednom nástroji je jednodušší a časově úspornější

Jak si můžu cestovko vyzkoušet a jak to funguje?

V pravém horním menu v BT Neživotu kliknete na novou záložku Cestovní pojištění a intuitivně postupujete dále. S Cestovkem pracujete stejně, jak jste zvyklí u segmentu majetku a vozidel. 

Co bude dál?

Kromě rozšiřování o další pojišťovny chystáme napojení cestovního pojištění i do neživotních kalkulaček, které si můžete dát na svůj web. Vaši klienti si v nich sami pojištění porovnají a Vám odpadne práce s vyplňováním údajů.

Neustále se snažíme BT Neživot vylepšovat. Jsme rádi za Vaši zpětnou vazbu a těšíme se na Vaše podněty i nadále.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na Podporu partnerů přes 255 710 555 nebo podpora@brokertrust.cz nebo chat v Bety 2.0.

Doufáme, že Vám to ulehčí Vaši práci při sjednávání cestovního pojištění.

Váš Broker Trust

Související články

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Rizika

Novinky v povinném ručení nabraly zpoždění. Co nás čeká v příštím roce na silnicích?

Původně na Vánoce, nyní nejdříve až v prvním čtvrtletí příštího roku začnou platit novinky v povinném ručení, které zvyšují například minimální povinné limity. Záleží, kdy bude zákon definitivně schválen. Co…

6 minut čtení minut čtení

Výnosy

FED nepotěšil trhy (Videokomentář: Týden 47)

Opatrnost centrálních bankéřů ohledně brzkého snižování úrokových sazeb mírně ochladila optimismus investorů. Trh tak po několikatýdenním růstu zamířil spíše do strany a mohl by i mírně korigovat. Dluhopisům se po…

28. 11. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.