Přidáváme cestovko do BT Neživotu

Máme pro Vás další skvělou zprávu z oblasti neživotního pojištění. Od 21. září budete moci v BT Neživotu sjednávat i cestovní pojištění. Srovnání a sjednání všech neživotních retailových segmentů tak uděláte kompletně v našem neživotním sjednavači. Díky tomuto kroku plánujeme na konci října vypnout aplikaci Porovnej24. Tak neváhejte a vyzkoušejte cestovko co nejdříve!

Jaké pojišťovny budou v nabídce BT Neživotu pro cestovní pojštění?

Začínáme s AXA Assistance a ČSOB Pojišťovnou. Následovat bude Kooperativa, kterou přidáme v řádu dní a do budoucna plánujeme rozšíření o další pojišťovny. Ale již s AXA Assistance, ČSOB Pojišťovnou a KOOP budete mít z 90 % zajištěno pokrytí potřeb a požadavků od klientů v rámci cestovního pojištění. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Vypnutí Porovnej24

Cestovní pojištění můžete až do 31. 10. 2023 sjednávat i přes Porovnej24. Po tomto datu budete mít k dispozici výhradně BT Neživot.

Jaké to má výhody?

  • Cestovko můžete sjednávat pro neomezený počet osob.
  • Oproti Porovnej24 si můžete vytvořit přehledný PDF výstup s nabídkou pro klienta. Nabídka je navíc opatřena Vaším logem.
  • Platba za cestovní pojištění jde rovnou na příslušnou pojišťovnu.
  • Všechny druhy neživotního pojištění máte k dispozici na jednom místě. Práce při srovnání i sjednání v jednom nástroji je jednodušší a časově úspornější

Jak si můžu cestovko vyzkoušet a jak to funguje?

V pravém horním menu v BT Neživotu kliknete na novou záložku Cestovní pojištění a intuitivně postupujete dále. S Cestovkem pracujete stejně, jak jste zvyklí u segmentu majetku a vozidel. 

Co bude dál?

Kromě rozšiřování o další pojišťovny chystáme napojení cestovního pojištění i do neživotních kalkulaček, které si můžete dát na svůj web. Vaši klienti si v nich sami pojištění porovnají a Vám odpadne práce s vyplňováním údajů.

Neustále se snažíme BT Neživot vylepšovat. Jsme rádi za Vaši zpětnou vazbu a těšíme se na Vaše podněty i nadále.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na Podporu partnerů přes 255 710 555 nebo podpora@brokertrust.cz nebo chat v Bety 2.0.

Doufáme, že Vám to ulehčí Vaši práci při sjednávání cestovního pojištění.

Váš Broker Trust

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.