Potkáme se v květnu?

Z našich školení doporučujeme: BT Komunitu, kde rozebereme nový zákon o POV, investiční a hypoteční Galerii produktů, školení BT Investu a jeho nových funkcionalit nebo školení na další nástroje BT, popř. klasiku jako Zaměstnanecké benefity, Úspěšnou administrativu či Vstupní seminář.

Termín 6. 5. 2024 – přihlásíte se ZDE

Na školení Vám ukážeme nové funkcionality. Zaměříme se primárně na ty, které jsou potřeba pro generování povinných příloh u produktových partnerů nenapojených do BT Investu. Využijete je pro nové smlouvy, ale i úpravy stávajících (jednorázová investice, výběr, modifikace pravidelné platby). Dále Vám představíme sjednání smlouvy v BT Investu v režimu zprostředkování a poradenství, nebo úpravu stávající smlouvy u Consequ (rebalancování, modifikace pravidelné platby).

Vstupní seminář 

Termín 9. a 10. 5. 2024 – přihlásíte se ZDE

Vítejte u Broker Trustu! Abychom Vám zajistili hladký start v novém prostředí, připravili jsme pro Vás vstupní seminář, kde Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme naše služby. Ukážeme chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv. Představíme, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte, proč začít s oblastí investic. Velkou výhodou, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a obchodních příležitostí ve Vašem kmeni. Druhý den je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše potřebné pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v produktových segmentechfinančních institucích a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

Galerie produktů

Chcete mít přehled, co se děje u produktových partnerů? Využijte naše školení Galerie produktů. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času.

Investice – 13. 5. 2024 – Přihlásíte se ZDE

Hypotéky – 22. 5. 2024 – Přihlásíte se ZDE

Termín 14. 5. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rychlý přehled práce v BT Životu získáte od Marka Seidla. Ukáže Vám porovnání produktů prvních 6 pojišťoven (ČPP, KB Pojišťovna, NN, Pillow, UNIQA, YOUPLUS) podle kvality krytí jednotlivých rizik (rating EUCS) a ceny; váhu rizik si můžete snadno změnit v závislosti na požadavcích klienta.

Termín: 15. 5. 2024 – přihlásíte se ZDE

Společně se podíváme na témata ohledně nového zákona č. 30/2024 o pojištění z provozu vozidla. Podíváme se na definici kategorií vozidel, jak nová vozidla identifikovat, na příčinnou souvislost při škodní události – samostatně za povinné ručení, samostatně za havarijní pojištění a na přípravu na digitalizaci dle zákona od 1. 10. 2024. Setkáním Vás provede naše specialistka na Neživotní pojištění Svatava Bilová.

Termín 20. 5. 2024 – přihlásíte se ZDE

Čeká Vás kompletní představení naší hypoteční platformy – modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. Dozvíte se, jak na rychlé získání úrokových sazeb, měsíčních splátek a výše základních poplatků s možností individuálních úprav.

Úspěšná administrativa pro všechny

Termín 21. 5. 2024 – přihlásíte se ZDE  

Školení je pro všechny, kteří chtějí být v práci efektivní a dozvědět se, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Zjistíte, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím.

Termín: 23. 5.  – přihlásíte se ZDE

Hledáte cestu k bonitním klientům a jejich doporučením? Chcete si vytvořit z firemních klientů lead, tj. generátor kontaktů? Zajímá Vás, jak zaujmout firemní klientybenefitními programy i v dnešní době? Pokud jste si alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli ANO, pak pro Vás máme řešení! Přihlaste se na naše školení, kterým si můžete rozšířit svou odbornost o další téma a my vám ukážeme, jak využít výhod daňově optimálních produktů ve prospěch zaměstnavatele i zaměstnanců. Dáme Vám návod, jak pracovat se skupinovým rizikovým životním pojištěním nebo jak pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody vůči zaměstnavateli nastavit jako benefit.

Termín 27. 5. 2024 – přihlásíte se ZDE

Představíme Vám nový nástroj, který výrazně ulehčí Vaši práci v oblasti Doplňkového Penzijního Spoření. Poradí Vám s metodikou, s výběrem nejvýhodnější penzijní společnosti pro klienta i s výběrem nejvhodnějšího účastnického fondu / investiční strategie.

Termín 29. 5. 2024 – přihlásíte se ZDE

Chcete sjednávat pojištění přes BT Neživot, ale nevíte jak na to? Právě s tím Vám pomůže online školení na náš srovnávač a sjednávač neživotního pojištění. Představíme Vám, jak na sjednání krok po kroku a řekneme si, kde najít vychytávky a proč BT Neživot používat. Dozvíte se také, jak pracovat s modelací nabídky u majetku nebo jak funguje automatické natahování dat.

Související články

Úvěrování

Jako eso v rukávu. Sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek pro předčasné splacení do konce srpna ještě stihnete

Už jen měsíc a půl mají do konce srpna ti, kteří chtějí sjednat hypotéku za podmínek, které jsou výrazně mírnější v případě předčasného splacení, což se týká i refinancování úvěru…

18. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Inflační data potěšila (Videokomentář: Týden 29)

Data o inflaci dopadla v Americe o něco lépe, než se čekalo. Pozitivní zpráva poslala trhy na nové rekordy. I pohled na dluhopisové trhy je optimistický, a tak snad jen…

16. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.