Pomáháme Vám s administrativou

V poslední době jsme udělali mnoho změn, které Vám usnadní administrativu. Vylepšili jsme nápovědy v EPP, upozornění v oblasti ohroženek, vytvořili přehled IŽP vs. RŽP či rozšířili seznam zakázaných zdůvodnění.

Snažíme se zjednodušovat Vaši práci, a proto jsme se zaměřili i na oblast administrativy. V poslední době jsme udělali mnoho změň a vytvořili užitečné pomůcky, které Vám Vaše obchody výrazně usnadní. Pojďme se podívat, co je v administrativě nového.

Rozšířili jsme „Seznam zakázaných zdůvodnění“ – Jak jistě víte, při sjednávání pojistných smluv není možné v záznamu z jednání používat některé formulace. Nedávno jsme proto tento přehled aktualizovali. Třeba v něm objevíte některou z frází, kterou byste v dobré víře sami použili, ale nyní způsobí potíže. Seznam najdete TADY.

Vytvořili jsme „Seznam rizikového životního pojištění vs. investičního životního pojištění“ včetně přehledu příslušných povinných příloh – Na první pohled uvidíte Vy, i třeba Vaše asistentka, která Vám s administrativou pomáhá, které přílohy je třeba k obchodu dodat. Podívejte se ZDE.

Upravili jsme nápovědy při generování elektronických povinných příloh – Modré infoboxy jsou nyní názornější a doplněné o užitečné tipy jako třeba výše zmiňovaný „Seznam RŽP vs. IŽP“ a „Návod na EPP“, který je také intuitivnější, ale i info o tom, jak dlouho trvá obchod v EPP zpracovat na straně BT.

Vylepšili jsme systém upozornění v oblasti ohroženek – Jakmile Vám přijde e-mailové upozornění, můžete se prokliknout do BeTy, kde najdete ihned detaily vč. odkazů na užitečné informace jako webinář „Jak vyplnit povinné přílohy“ či „Seznam zakázaných zdůvodnění“ v oblasti pojištění, nebo se rovnou prokliknout na školení k chybějícím oprávněním. Upozornění jsou nyní také přehlednější a lépe strukturované.

A i nadále pracujeme na dalších vylepšení v této oblasti. Průběžně Vás budeme informovat o dalším vývoji. 

Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se Vám líbí vylepšení ohroženek v oblasti pojištění (např. srozumitelnější textace obohacené o prolinky na webinář apod.). Obracejte se prosím na Podporu partnerů BT.

Související články

Úvěrování

Leden nepřinesl zlom ve vývoji sazeb hypoték. Co bude dál? (analýza Golem)

V lednu nabídkové sazby dál prakticky stagnují. V uplynulém měsíci měnila sazby pouze Oberbank, snižovala sazby Raiffeisenbank a oběma směry – nejprve nahoru a v závěru měsíce o 0,2 -…

1. 2. 2023 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kam se pohnou trhy (Videokomentář: Týden 5)

Máme za sebou relativně optimistický týden, ale klíčová čísla nás čekají v nejbližších dnech. Jak hodnotí na základě dat aktuální tržní sentiment náš investiční analytik Václav Pech?

1 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Rok 2022 aneb Ztracené iluze o investičních trzích

Aniž bych chtěl nějak fušovat do řemesla panu spisovateli Balzacovi, titul jeho knihy Ztracené iluze mi připadá pro dění na akciových a dluhopisových trzích v uplynulém roce velice příhodným. Na…

27. 1. 2023 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306