Pomáháme Vám s administrativou

V poslední době jsme udělali mnoho změn, které Vám usnadní administrativu. Vylepšili jsme nápovědy v EPP, upozornění v oblasti ohroženek, vytvořili přehled IŽP vs. RŽP či rozšířili seznam zakázaných zdůvodnění.

Snažíme se zjednodušovat Vaši práci, a proto jsme se zaměřili i na oblast administrativy. V poslední době jsme udělali mnoho změň a vytvořili užitečné pomůcky, které Vám Vaše obchody výrazně usnadní. Pojďme se podívat, co je v administrativě nového.

Rozšířili jsme „Seznam zakázaných zdůvodnění“ – Jak jistě víte, při sjednávání pojistných smluv není možné v záznamu z jednání používat některé formulace. Nedávno jsme proto tento přehled aktualizovali. Třeba v něm objevíte některou z frází, kterou byste v dobré víře sami použili, ale nyní způsobí potíže. Seznam najdete TADY.

Vytvořili jsme „Seznam rizikového životního pojištění vs. investičního životního pojištění“ včetně přehledu příslušných povinných příloh – Na první pohled uvidíte Vy, i třeba Vaše asistentka, která Vám s administrativou pomáhá, které přílohy je třeba k obchodu dodat. Podívejte se ZDE.

Upravili jsme nápovědy při generování elektronických povinných příloh – Modré infoboxy jsou nyní názornější a doplněné o užitečné tipy jako třeba výše zmiňovaný „Seznam RŽP vs. IŽP“ a „Návod na EPP“, který je také intuitivnější, ale i info o tom, jak dlouho trvá obchod v EPP zpracovat na straně BT.

Vylepšili jsme systém upozornění v oblasti ohroženek – Jakmile Vám přijde e-mailové upozornění, můžete se prokliknout do BeTy, kde najdete ihned detaily vč. odkazů na užitečné informace jako webinář „Jak vyplnit povinné přílohy“ či „Seznam zakázaných zdůvodnění“ v oblasti pojištění, nebo se rovnou prokliknout na školení k chybějícím oprávněním. Upozornění jsou nyní také přehlednější a lépe strukturované.

A i nadále pracujeme na dalších vylepšení v této oblasti. Průběžně Vás budeme informovat o dalším vývoji. 

Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se Vám líbí vylepšení ohroženek v oblasti pojištění (např. srozumitelnější textace obohacené o prolinky na webinář apod.). Obracejte se prosím na Podporu partnerů BT.

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.