Podmínky následného vzdělávání v oblasti investic a úvěrů

Máme důležitou informaci ke vzdělávání v úvěrech a investicích vyžadovaném ČNB. Certifikáty od neakreditovaných společností nebudou BT akceptovány. Využijte bezplatné kurzy od BT, nebo slevu u akreditovaných osob z naší nabídky.

Jak jsme Vás již informovali, ze zákona o spotřebitelském úvěru a ze zákona o podnikání na kapitálových trzích pro vázané zástupce vyplývá povinnost trvalého udržování odborných znalostí a dovedností. Splnění této povinnosti lze prokázat předložením certifikátu o absolvování kurzu zakončeného testem. Kurz následného vzdělávání v oblasti spotřebitelských úvěrů a investic musí být organizován akreditovanou osobu.   

Ve snaze Vám co nejvíce zpřístupnit a zjednodušit splnění povinnosti následného vzdělávání jsme pro Vás připravili následující možnosti: 

  1. Splnění kurzu ve vzdělávacím portálu BT Edu 
  1. Školení od akreditované společnosti z nabídky BT.
  • Individuálně získaný certifikát o absolvování kurzu od společnosti EFPA bude automaticky zaevidován v BT.
  • Certifikát získaný od jiných dodavatelů prosím nahrajete do BT Edu, tím bude automaticky zaevidován v BT (Postup je jednoduchý, stačí jen tři kroky – podívejte se ZDE).
  • Na tyto kurzy můžete získat slevu – info o nabízených cenách najdete ZDE. Po rozkliknutí vybrané společnosti se dostanete na detail, kde jsou uvedeny ceny, popř. postup pro získání slevy. 

Důležité upozornění: Certifikáty o absolvování následného vzdělávání v oblasti úvěrů a investic od neakreditovaných společností nebudou BT akceptovány. 

Související články

Výnosy

Rok 2022 jako investiční anomálie za 150 let. Co si z toho odnést?

Co mají společného roky 1941, 1969 a 2022? Za více jak 150 let pouze v těchto třech letech došlo k tomu, že v rámci světově největšího amerického trhu byly záporné…

3. 2. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Leden nepřinesl zlom ve vývoji sazeb hypoték. Co bude dál? (analýza Golem)

V lednu nabídkové sazby dál prakticky stagnují. V uplynulém měsíci měnila sazby pouze Oberbank, snižovala sazby Raiffeisenbank a oběma směry – nejprve nahoru a v závěru měsíce o 0,2 -…

1. 2. 2023 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kam se pohnou trhy (Videokomentář: Týden 5)

Máme za sebou relativně optimistický týden, ale klíčová čísla nás čekají v nejbližších dnech. Jak hodnotí na základě dat aktuální tržní sentiment náš investiční analytik Václav Pech?

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.