Nastražte uši…je tu BTčko!

Víte, že pro Vás zpracováváme zajímavá témata i formou oblíbených podcastů? Naši moderátoři Martin Kouřil a Alice Tomanová si k mikrofonu zvou inspirativní hosty, kteří vědí, jak to chodí ve světě financí a jejich zkušenosti Vám pomohou ve Vašem byznysu.

Otvírák se Zdeňkem Slukou nejen o příležitostech pro finanční poradce a životě v BT – poslechněte si ZDE

  • Kde byl Zdeněk Sluka týden zavřený? Dá si raději pivo, nebo víno? I to se dozvíte v prvním díle podcastu BTčko, kdy majitele Broker Trustu vyzpovídal regionální ředitel Martin Kouřil. Bavili se ale hlavně o byznysu, loňském mimořádném roce a výhledu na rok 2022. Kde vidí Zdeněk Sluka hlavní příležitosti a jak s tím pomohou naše nástroje?

„Kdo chce uspět v hypotékách musí si pro žebřík“ s naším hypotečním expertem Liborem Ostatkem – poslechněte si ZDE

  • S obavami sledujeme tragické události na Ukrajině. Otázkou, jaký vliv bude mít konflikt na finanční svět, jsme začali i naše povídání s Liborem Ostatkem, zakladatelem Golem Finance. A protože je Libor expert na hypotéky, není divu, že se řeč stočila k nemovitostem. „Je velmi pravděpodobné, že se začne měnit pohled na hodnotu nemovitostí v jednotlivých zemích Evropy,“ říká. Co co dalšího prozradil naší moderátorce Alice Tomanové? Poslechněte si druhé vydání našeho podcastu.

„Když nejste na řešení pojistných událostí sami“ se spoluzakladatelem EUCS Lukášem Kaplanem – poslechněte si ZDE

  • EUCS je společnost, kterou rozhodně chcete mít na své straně, když řešíte pojistnou událost. Její služby mohou nově a zdarma využívat i partneři Broker Trustu. Jak to zvyšuje přidanou hodnotu finančního poradce? O tom si Alice Tomanová povídala se spoluzakladatelem EUCS Lukášem Kaplanem.

Související články

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Průměrná cena bytů klesla na 4,64 mil. Kč. Blíží se obrat trendu? (analýza Golem)

Průměrná cena bytů v červenci opět meziměsíčně mírně klesla, jak vyplývá z aktuálních dat serveru RealityČechy.cz. Oproti letošnímu dubnu, kdy dosáhla rekordního maxima 4,70 mil. Kč, klesla o 60 000…

11. 8. 2022 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Technologie v kurzu (Videokomentář: Týden 31)

Investoři jsou opět optimističtí, na chvostu jsou aktuálně defenzivní akcie. Více zjistíte v pravidelném týdenním komentáři našeho investičního analytika Václava Pecha.

9. 8. 2022 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Broker Trust posílili Milan Vodička a Otto Hartvich. Zaměří se na rozvoj a digitalizaci

Oba mají přes dvě desítky let zkušeností z mezinárodních společností ve finančním sektoru. Jejich profesní cesty se nyní potkávají v největším českém finančním zprostředkovateli Broker Trustu. Milan Vodička přichází po…

8. 8. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.