Nastražte uši…je tu BTčko!

Víte, že pro Vás zpracováváme zajímavá témata i formou oblíbených podcastů? Naši moderátoři Martin Kouřil a Alice Tomanová si k mikrofonu zvou inspirativní hosty, kteří vědí, jak to chodí ve světě financí a jejich zkušenosti Vám pomohou ve Vašem byznysu.

Otvírák se Zdeňkem Slukou nejen o příležitostech pro finanční poradce a životě v BT – poslechněte si ZDE

  • Kde byl Zdeněk Sluka týden zavřený? Dá si raději pivo, nebo víno? I to se dozvíte v prvním díle podcastu BTčko, kdy majitele Broker Trustu vyzpovídal regionální ředitel Martin Kouřil. Bavili se ale hlavně o byznysu, loňském mimořádném roce a výhledu na rok 2022. Kde vidí Zdeněk Sluka hlavní příležitosti a jak s tím pomohou naše nástroje?

„Kdo chce uspět v hypotékách musí si pro žebřík“ s naším hypotečním expertem Liborem Ostatkem – poslechněte si ZDE

  • S obavami sledujeme tragické události na Ukrajině. Otázkou, jaký vliv bude mít konflikt na finanční svět, jsme začali i naše povídání s Liborem Ostatkem, zakladatelem Golem Finance. A protože je Libor expert na hypotéky, není divu, že se řeč stočila k nemovitostem. „Je velmi pravděpodobné, že se začne měnit pohled na hodnotu nemovitostí v jednotlivých zemích Evropy,“ říká. Co co dalšího prozradil naší moderátorce Alice Tomanové? Poslechněte si druhé vydání našeho podcastu.

„Když nejste na řešení pojistných událostí sami“ se spoluzakladatelem EUCS Lukášem Kaplanem – poslechněte si ZDE

  • EUCS je společnost, kterou rozhodně chcete mít na své straně, když řešíte pojistnou událost. Její služby mohou nově a zdarma využívat i partneři Broker Trustu. Jak to zvyšuje přidanou hodnotu finančního poradce? O tom si Alice Tomanová povídala se spoluzakladatelem EUCS Lukášem Kaplanem.

Související články

Výnosy

Rok 2022 jako investiční anomálie za 150 let. Co si z toho odnést?

Co mají společného roky 1941, 1969 a 2022? Za více jak 150 let pouze v těchto třech letech došlo k tomu, že v rámci světově největšího amerického trhu byly záporné…

3. 2. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Leden nepřinesl zlom ve vývoji sazeb hypoték. Co bude dál? (analýza Golem)

V lednu nabídkové sazby dál prakticky stagnují. V uplynulém měsíci měnila sazby pouze Oberbank, snižovala sazby Raiffeisenbank a oběma směry – nejprve nahoru a v závěru měsíce o 0,2 -…

1. 2. 2023 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kam se pohnou trhy (Videokomentář: Týden 5)

Máme za sebou relativně optimistický týden, ale klíčová čísla nás čekají v nejbližších dnech. Jak hodnotí na základě dat aktuální tržní sentiment náš investiční analytik Václav Pech?

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.