Následné vzdělávání dle Vašeho přání

Díky novému konceptu školení od VECTORU si splníte až 6 hod. následného vzdělávání v oblasti životního a neživotního pojištění. Školení může být sestaveno Vám na míru a domluvíte se i na místu. Cena je také individuální.

VECTOR si pro Vás připravil nový koncept následného vzdělávání na pojištění. Jedná se o prezenční akreditované školení vedené lektorem Honzou Čížkem. Školení je zaměřené na neživotní i životní pojištění s příběhy z praxe. A dokonce může být sestaveno Vaší společnosti na míru! Více se dozvíte v prezentaci, kterou Vás provede samotný lektor ZDE.  

Již brzy (od začátku září) si budete moci termín programu následného vzdělávání určit sami. Pokud budete mít zájem, aby se školení konalo u Vás, není to problém. Akorát je třeba zajistit vhodné prostory. V případě, že prostory pro školení nemáte, je možné se na místě domluvit. Jedná se o jednodenní školení, kterým pokryjete až 6 hodin z 15 povinných v oblasti pojištění, a to v oblasti životního i neživotního pojištění. 

Cena je individuální a bude se odvíjet od místa konání a počtu účastníků. 

Související články

Výnosy

Rok 2022 jako investiční anomálie za 150 let. Co si z toho odnést?

Co mají společného roky 1941, 1969 a 2022? Za více jak 150 let pouze v těchto třech letech došlo k tomu, že v rámci světově největšího amerického trhu byly záporné…

3. 2. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Leden nepřinesl zlom ve vývoji sazeb hypoték. Co bude dál? (analýza Golem)

V lednu nabídkové sazby dál prakticky stagnují. V uplynulém měsíci měnila sazby pouze Oberbank, snižovala sazby Raiffeisenbank a oběma směry – nejprve nahoru a v závěru měsíce o 0,2 -…

1. 2. 2023 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kam se pohnou trhy (Videokomentář: Týden 5)

Máme za sebou relativně optimistický týden, ale klíčová čísla nás čekají v nejbližších dnech. Jak hodnotí na základě dat aktuální tržní sentiment náš investiční analytik Václav Pech?

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.