Naditá nadílka školení

S novým rokem jsou třeba i nové plány, a proto Vám představujeme nabídku lednových školení již takto v předstihu. Ale starý rok ještě neskončil, proto připomínáme i zajímavé školení Edwarda, který se uskuteční za pár dní.

Expedice Edward – kde jsme a kam máme namířeno

Termín: 18. 12. 2023 – přihlásíte se ZDE

Můžete se těšit na rekapitulaci úspěchů a inovací platformy Edward za letošní rok a budou Vám představeny i další vize. Co konkrétně se bude řešit?
1. Zpětný pohled na rok 2023 Jak se Edward vyvíjel a jakých cílů bylo dosaženo?
2. Novinky a inovace Představení nových funkcí, které se plánují (eurové účty, DIP, …).
3. Vize pro budoucnost Kam se Edward vydá v příštím roce a jaké jsou další plány v rozvoj?
4. Interaktivní diskuze 

LEDEN 2024 

Základy životního pojištění alias Kuchařka pojištění

Termín 9. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Na školení „KUCHAŘKA POJIŠTĚNÍ“ se nováčci v segmentu životního pojištění dozvědí vše, co potřebují znát. Společně si projdeme základní smysl a užitky životního pojištění, seznámíme se s pojmy a legislativou, která je k této práci nevyhnutelným doplňkem, představíme základní rizika ŽP či jak postupovat v Bety. A předvedeme i nástroje, které Vám pomohou při sjednávání jako je např. kalkulačka pojistných částek.

BT Penze

Termín 10. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Představíme Vám nový nástroj, který Vám výrazně ulehčí práci v oblasti Doplňkového penzijního spoření. Poradí Vám jak s metodikou, s výběrem pro klienta nejvýhodnější penzijní společnostivýběrem nejvhodnějšího účastnického fondu / investiční strategie.

BT Komunity Poradenství – Příležitosti a marketing

Termín 11. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Máte zkušenosti s obchodními Příležitostmi v Bety 2.0 a zajímají Vás další tipy jejich využití pro Váš byznys? Chtěli byste pomoci s kampaní na míru právě pro Vaše společnost? Na setkání BT Komunity na téma Příležitosti a marketing se dozvíte proč se systematicky věnujeme kampaním a práci s kmenem v BT, jak vytvořit individuální kampaň – tipy a zkušenosti, co je to kontinuální kampaně producentůnaučíte se pracovat s poradcovými a manažerskými pohledy.

Vstupní seminář 

Termín 11. a 12. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Vítejte u Broker Trustu! Abychom Vám zajistili hladký start v novém prostředí, připravili jsme pro Vás vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv. Představíme proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a obchodních příležitostí ve Vašem kmeni a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý den je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany a Compliance.

Galerie produktů

Hypotéky – 15. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Životní pojištění – 29. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rádi byste našli zajímavý přehled novinek od našich produktových partnerů? Tuto možnost Vám přináší školení Galerie produktů. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času.

BT Život

Termín 16. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rychlý přehled práce v BT Život získáte od Marka Seidla. Marek Vám ukáže porovnání produktů prvních 6 pojišťoven (ČPP, KB Pojišťovna, NN, Pillow, UNIQA, YOUPLUS) podle kvality krytí jednotlivých rizik (rating EUCS) a ceny; váhu rizik může poradce snadno změnit v závislosti na požadavcích klienta.

BT Komunity Hypotéky

Termín: 17. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Náš specialista Libor Vojta Ostatek pro Váš připravil shrnutí výsledku trhu na financování bydlení, výsledky bank a stavebních spořitelen, trendy i to co můžeme očekávat, že zahýbe s trhem. Nezapomeneme určitě ani na diskusi a Vaše dotazy. 

Příležitosti v Bety 2.0 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní Nováčci

Termín: 18. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Školení je určeno pro nováčky, které zajímá, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmeni klientů, chtějí s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá jim dostatek času na jejich vyhledávání nebo chtějí znát obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu.

Základy neživotního pojištění 

Dotkneme se všech důležitých témat, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Vozidla 19. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Majetek 24. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

BT Kredit

Termín 22. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Čeká Vás kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. Dozvíte se, jak na rychlé získání úrokových sazeb, měsíčních splátek a výše základních poplatků od bank s možností individuálních úprav.

BT Komunity – Pojištění

Termín: 23. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Dozvíte se, nejen to, na co si dát pozor při sjednání, ale mnoho dalšího. Samozřejmě nezapomeneme ani na Vaše dotazy, pro které je vyhraněný časový prostor.

Příležitosti v Bety 2.0 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní – Pokročilí

Termín: 25. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Školení je určeno pro pokročilé, které zajímá, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmeni klientů, chtějí s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá jim dostatek času na jejich vyhledávání nebo chtějí znát obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu.

Úspěšná administrativa pro všechny

Termín 31. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE  

Školení je pro všechny, kteří chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím.

Související články

Úvěrování

Jako eso v rukávu. Sjednat si hypotéku za výhodnějších podmínek pro předčasné splacení do konce srpna ještě stihnete

Už jen měsíc a půl mají do konce srpna ti, kteří chtějí sjednat hypotéku za podmínek, které jsou výrazně mírnější v případě předčasného splacení, což se týká i refinancování úvěru…

18. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Inflační data potěšila (Videokomentář: Týden 29)

Data o inflaci dopadla v Americe o něco lépe, než se čekalo. Pozitivní zpráva poslala trhy na nové rekordy. I pohled na dluhopisové trhy je optimistický, a tak snad jen…

16. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.