Inspirace v oblasti životního pojištění a úvěrů

Chystáme spoustu zajímavých akcí v oblasti životního pojištění – BT Komunitu, Galerii produktů a speciální školení pro nováčky. I na úvěry myslíme, připravujeme Hypoteční komunitu a Galerii produktů pro spotřebáky.

Galerie produktů

Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času. Školení je jako vždy online. Těšit se můžete na zajímavé hosty, které v tuto chvíli ještě domlouváme. Do diáře si ale už nyní můžete poznačit následující termíny. Další bloky Galerie produktů jsou zaměřeny na spotřebitelské úvěry či oblast životního pojištění. Jména produktových partnerů budeme postupně upřesňovat.

Galerie produktů – Spotřebitelské úvěry

Přihlásíte se ZDE

Termín: 22. 11. 2022

Galerie produktů – Životní pojištění

Přihlásíte se ZDE

Termín: 29. 11. 2022

BT Komunity

BT Komunita – Pojištění „Živé metodiky životního pojištění“

Přihlásíte se ZDE

Termín: 23. 11. 2022

Při setkání Váš čeká diskuse s produktovými partnery a poradci nad konkrétními riziky – Vážné choroby pracovní neschopnost/Denní odškodné z nemoci – jaká jsou aktuální nastavení, jaká je likvidace. Dozvíte se, na co si dát pozor při sjednání a mnoho dalších zajímavých informací. Samozřejmě nezapomeneme ani na Vaše dotazy, pro které je vyhraněný časový prostor.

BT Komunita – Hypotéky

Přihlásíte se ZDE

Termín: 16. 11. 2022

Hypoteční expert Libor Ostatek s Vámi rozebere vše o financováním bydlení. Na setkání se dotkneme nejpalčivějších témat v této oblasti. Samozřejmostí je i vymezený čas pro Vaše dotazy, poznatky a připomínky.

Základy životního pojištění alias Kuchařka pojištění

Přihlásíte se ZDE

Termín: 25. 11. 2022

Na školení „KUCHAŘKA POJIŠTĚNÍ“ se nováčci v segmentu životního pojištění dozvědí vše, co potřebují znát. Společně si projdeme základní smysl a užitky životního pojištění, seznámíme se s pojmy a legislativou, která je k této práci nevyhnutelným doplňkem, představíme základní rizika ŽP či jak postupovat v BeTy. A předvedeme i nástroje, které Vám pomohou při sjednávání jako je např. kalkulačka pojistných částek.

Související články

Poradenství

Martin Kouřil: Bety v mobilu boří bariéru mezi poradci a klienty

Broker Trust teď v krátkém sledu připravil pro partnery několik vychytávek – Bety 2.0 v mobilu, nové poradenské kalkulačky a taky detailní přehled provizí u obchodního případu. Postupně je všechny…

13. 6. 2024 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.