Inspirace v oblasti životního pojištění a úvěrů

Chystáme spoustu zajímavých akcí v oblasti životního pojištění – BT Komunitu, Galerii produktů a speciální školení pro nováčky. I na úvěry myslíme, připravujeme Hypoteční komunitu a Galerii produktů pro spotřebáky.

Galerie produktů

Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času. Školení je jako vždy online. Těšit se můžete na zajímavé hosty, které v tuto chvíli ještě domlouváme. Do diáře si ale už nyní můžete poznačit následující termíny. Další bloky Galerie produktů jsou zaměřeny na spotřebitelské úvěry či oblast životního pojištění. Jména produktových partnerů budeme postupně upřesňovat.

Galerie produktů – Spotřebitelské úvěry

Přihlásíte se ZDE

Termín: 22. 11. 2022

Galerie produktů – Životní pojištění

Přihlásíte se ZDE

Termín: 29. 11. 2022

BT Komunity

BT Komunita – Pojištění „Živé metodiky životního pojištění“

Přihlásíte se ZDE

Termín: 23. 11. 2022

Při setkání Váš čeká diskuse s produktovými partnery a poradci nad konkrétními riziky – Vážné choroby pracovní neschopnost/Denní odškodné z nemoci – jaká jsou aktuální nastavení, jaká je likvidace. Dozvíte se, na co si dát pozor při sjednání a mnoho dalších zajímavých informací. Samozřejmě nezapomeneme ani na Vaše dotazy, pro které je vyhraněný časový prostor.

BT Komunita – Hypotéky

Přihlásíte se ZDE

Termín: 16. 11. 2022

Hypoteční expert Libor Ostatek s Vámi rozebere vše o financováním bydlení. Na setkání se dotkneme nejpalčivějších témat v této oblasti. Samozřejmostí je i vymezený čas pro Vaše dotazy, poznatky a připomínky.

Základy životního pojištění alias Kuchařka pojištění

Přihlásíte se ZDE

Termín: 25. 11. 2022

Na školení „KUCHAŘKA POJIŠTĚNÍ“ se nováčci v segmentu životního pojištění dozvědí vše, co potřebují znát. Společně si projdeme základní smysl a užitky životního pojištění, seznámíme se s pojmy a legislativou, která je k této práci nevyhnutelným doplňkem, představíme základní rizika ŽP či jak postupovat v BeTy. A předvedeme i nástroje, které Vám pomohou při sjednávání jako je např. kalkulačka pojistných částek.

Související články

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Na startu nové hypoteční éry

Jako česká jednička v hypotékách spojujeme síly s dalšími hráči na hypotečním trhu a startujeme projekt Hyponation.

14. 9. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.