Jak na vzdělávání v úvěrech a investicích?

Abychom Vám co nejvíce usnadnili povinné vzdělávání v oblasti úvěrů a investic, přichystali jsme pro Vás s akreditovanými odborníky bezplatné kurzy, díky kterým budete mít povinnost splněnou.

Jak jistě víte, ve všech produktových oblastech je třeba se dále vzdělávat i po získání certifikace. U pojištění je to stanovené zákonem, u investic a úvěrů podmínky a povinnosti úplně jasné nejsou. Nejenom mnozí z Vás tápou, jak má vzdělávání vypadat. Abychom Vám pomohli s následným vzděláváním i v těchto segmentech, připravili jsme kurzy s certifikovanými společnostmi, po jejichž absolvování budete mít tuto povinnost splněnou a zaevidovanou. A to všechno zadarmo. Kurzy jsou již připraveny. O spuštění Vám dáme vědět již brzy. 

Poslední výzva! Zvýhodněný kurz následného vzdělávání v pojištění od VECTOR certifikace si můžete objednat už jen do 11. 4. Při uvedení promo kódu bt4 získáte slevu 35 %. Kurz nyní stačí pouze objednat a studovat můžete až do konce letošního roku. Více ke zvýhodněné akci najdete ZDE.

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.