Jak na vzdělávání v úvěrech a investicích?

Abychom Vám co nejvíce usnadnili povinné vzdělávání v oblasti úvěrů a investic, přichystali jsme pro Vás s akreditovanými odborníky bezplatné kurzy, díky kterým budete mít povinnost splněnou.

Jak jistě víte, ve všech produktových oblastech je třeba se dále vzdělávat i po získání certifikace. U pojištění je to stanovené zákonem, u investic a úvěrů podmínky a povinnosti úplně jasné nejsou. Nejenom mnozí z Vás tápou, jak má vzdělávání vypadat. Abychom Vám pomohli s následným vzděláváním i v těchto segmentech, připravili jsme kurzy s certifikovanými společnostmi, po jejichž absolvování budete mít tuto povinnost splněnou a zaevidovanou. A to všechno zadarmo. Kurzy jsou již připraveny. O spuštění Vám dáme vědět již brzy. 

Poslední výzva! Zvýhodněný kurz následného vzdělávání v pojištění od VECTOR certifikace si můžete objednat už jen do 11. 4. Při uvedení promo kódu bt4 získáte slevu 35 %. Kurz nyní stačí pouze objednat a studovat můžete až do konce letošního roku. Více ke zvýhodněné akci najdete ZDE.

Související články

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Průměrná cena bytů klesla na 4,64 mil. Kč. Blíží se obrat trendu? (analýza Golem)

Průměrná cena bytů v červenci opět meziměsíčně mírně klesla, jak vyplývá z aktuálních dat serveru RealityČechy.cz. Oproti letošnímu dubnu, kdy dosáhla rekordního maxima 4,70 mil. Kč, klesla o 60 000…

11. 8. 2022 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Technologie v kurzu (Videokomentář: Týden 31)

Investoři jsou opět optimističtí, na chvostu jsou aktuálně defenzivní akcie. Více zjistíte v pravidelném týdenním komentáři našeho investičního analytika Václava Pecha.

9. 8. 2022 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Broker Trust posílili Milan Vodička a Otto Hartvich. Zaměří se na rozvoj a digitalizaci

Oba mají přes dvě desítky let zkušeností z mezinárodních společností ve finančním sektoru. Jejich profesní cesty se nyní potkávají v největším českém finančním zprostředkovateli Broker Trustu. Milan Vodička přichází po…

8. 8. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.