Jak na vzdělávání v úvěrech a investicích?

Abychom Vám co nejvíce usnadnili povinné vzdělávání v oblasti úvěrů a investic, přichystali jsme pro Vás s akreditovanými odborníky bezplatné kurzy, díky kterým budete mít povinnost splněnou.

Jak jistě víte, ve všech produktových oblastech je třeba se dále vzdělávat i po získání certifikace. U pojištění je to stanovené zákonem, u investic a úvěrů podmínky a povinnosti úplně jasné nejsou. Nejenom mnozí z Vás tápou, jak má vzdělávání vypadat. Abychom Vám pomohli s následným vzděláváním i v těchto segmentech, připravili jsme kurzy s certifikovanými společnostmi, po jejichž absolvování budete mít tuto povinnost splněnou a zaevidovanou. A to všechno zadarmo. Kurzy jsou již připraveny. O spuštění Vám dáme vědět již brzy. 

Poslední výzva! Zvýhodněný kurz následného vzdělávání v pojištění od VECTOR certifikace si můžete objednat už jen do 11. 4. Při uvedení promo kódu bt4 získáte slevu 35 %. Kurz nyní stačí pouze objednat a studovat můžete až do konce letošního roku. Více ke zvýhodněné akci najdete ZDE.

Související články

Nezařazené

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století…

22. 9. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Mýty vs fakta. Září jako nepříznivý měsíc pro akcie?

Americké akciové trhy zažívají od začátku letošního roku růst. Významně posílil technologický index Nasdaq, nicméně i hlavní index S&P 500 vzrostl od ledna o více jak 16 %. V srpnu…

15. 9. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Na startu nové hypoteční éry

Jako česká jednička v hypotékách spojujeme síly s dalšími hráči na hypotečním trhu a startujeme projekt Hyponation.

14. 9. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.