Doplňkové penzijní spoření od A do Z

Podívali jsme se na DPS ze všech stran a přehledně zpracovali vše k provizím, porovnání technických parametrů převodů a srovnání parametrů účastnických fondů.

Obchodních příležitostí není nikdy dost a abychom Vám co nejvíce pomohli, připravili jsme pro Vás nové podpůrné materiály, které jsou zaměřeny na tři oblasti.

Porovnání technických parametrů převodů

Veškeré detaily pro převod smlouvy z transformovaného fondu (TF) do nového DPS. Na druhé straně materiálu najdete důležité informace a termíny, pokud převádíte DPS z jedné penzijní společnosti do druhé.

Dokument najdete ZDE.

Srovnání parametrů účastnických fondů

Technické parametry jednotlivých ÚF, které Vám pomohou vybrat tu nejlepší penzijní společnost a nejvhodnější účastnický fond pro daného klienta. Na jednom místě naleznete nejdůležitější parametry jako např.  hodnota spravovaného majetku ÚF, historické zhodnocení, alokace portfolia (akcie, dluhopisy, hotovost) a spoustu dalších parametrů.

Dokument najdete ZDE.

Přehled základů provize za nové smlouvy DPS

Vše pro Vás rychlý přehled o základu pro výpočet provize za sjednání nové smlouvy DPS v různých modelových příkladech, tj. dle výšky úložky, věku klienta a zvolené investiční strategie.

Dokument najdete ZDE.

Všechny dokumenty najdete v BeTy – Produkty – BT Materiály – BT Penze. A zároveň je pro Vás budeme mít vytištěné na kongresu.

Dále připomínáme, že v BeTy v BT Tipy v sekci Postup odevzdání produkce naleznete pomůcku Jak správně vyplnit EPP pro DPS, abyste nedostali ohroženku.

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.