Doplňkové penzijní spoření od A do Z

Podívali jsme se na DPS ze všech stran a přehledně zpracovali vše k provizím, porovnání technických parametrů převodů a srovnání parametrů účastnických fondů.

Obchodních příležitostí není nikdy dost a abychom Vám co nejvíce pomohli, připravili jsme pro Vás nové podpůrné materiály, které jsou zaměřeny na tři oblasti.

Porovnání technických parametrů převodů

Veškeré detaily pro převod smlouvy z transformovaného fondu (TF) do nového DPS. Na druhé straně materiálu najdete důležité informace a termíny, pokud převádíte DPS z jedné penzijní společnosti do druhé.

Dokument najdete ZDE.

Srovnání parametrů účastnických fondů

Technické parametry jednotlivých ÚF, které Vám pomohou vybrat tu nejlepší penzijní společnost a nejvhodnější účastnický fond pro daného klienta. Na jednom místě naleznete nejdůležitější parametry jako např.  hodnota spravovaného majetku ÚF, historické zhodnocení, alokace portfolia (akcie, dluhopisy, hotovost) a spoustu dalších parametrů.

Dokument najdete ZDE.

Přehled základů provize za nové smlouvy DPS

Vše pro Vás rychlý přehled o základu pro výpočet provize za sjednání nové smlouvy DPS v různých modelových příkladech, tj. dle výšky úložky, věku klienta a zvolené investiční strategie.

Dokument najdete ZDE.

Všechny dokumenty najdete v BeTy – Produkty – BT Materiály – BT Penze. A zároveň je pro Vás budeme mít vytištěné na kongresu.

Dále připomínáme, že v BeTy v BT Tipy v sekci Postup odevzdání produkce naleznete pomůcku Jak správně vyplnit EPP pro DPS, abyste nedostali ohroženku.

Související články

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Zlatá horečka? V investicích je potřeba se žlutým kovem zachovat chladnou hlavu

Sportovní hodnota zlaté medaile, kterou vyhráli čeští hokejisté, je jen těžko vyčíslitelná. Kdyby byla ale místo křišťálu skutečně celá ze zlata, tak by při svých úctyhodných 250 gramech a dnešních…

30. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.