Doplňkové penzijní spoření od A do Z

Podívali jsme se na DPS ze všech stran a přehledně zpracovali vše k provizím, porovnání technických parametrů převodů a srovnání parametrů účastnických fondů.

Obchodních příležitostí není nikdy dost a abychom Vám co nejvíce pomohli, připravili jsme pro Vás nové podpůrné materiály, které jsou zaměřeny na tři oblasti.

Porovnání technických parametrů převodů

Veškeré detaily pro převod smlouvy z transformovaného fondu (TF) do nového DPS. Na druhé straně materiálu najdete důležité informace a termíny, pokud převádíte DPS z jedné penzijní společnosti do druhé.

Dokument najdete ZDE.

Srovnání parametrů účastnických fondů

Technické parametry jednotlivých ÚF, které Vám pomohou vybrat tu nejlepší penzijní společnost a nejvhodnější účastnický fond pro daného klienta. Na jednom místě naleznete nejdůležitější parametry jako např.  hodnota spravovaného majetku ÚF, historické zhodnocení, alokace portfolia (akcie, dluhopisy, hotovost) a spoustu dalších parametrů.

Dokument najdete ZDE.

Přehled základů provize za nové smlouvy DPS

Vše pro Vás rychlý přehled o základu pro výpočet provize za sjednání nové smlouvy DPS v různých modelových příkladech, tj. dle výšky úložky, věku klienta a zvolené investiční strategie.

Dokument najdete ZDE.

Všechny dokumenty najdete v BeTy – Produkty – BT Materiály – BT Penze. A zároveň je pro Vás budeme mít vytištěné na kongresu.

Dále připomínáme, že v BeTy v BT Tipy v sekci Postup odevzdání produkce naleznete pomůcku Jak správně vyplnit EPP pro DPS, abyste nedostali ohroženku.

Související články

Výnosy

Martin Pleštil: Kdo zaváhá s DIPem, přijde o klienty. Teď je správný čas pustit se do penzí naplno

DIP. DIP. DIP. Tohle téma ovládlo nejen poradenský prostor. Nový dlouhodobý investiční produkt poutá pochopitelně velkou pozornost. „Zajištění na penzi se probírá intenzivně v médiích a klienti na toto téma…

16. 2. 2024 11 minut čtení minut čtení

Výnosy

Trhy preferují vyšší riziko (Videokomentář: Týden 7)

Makroekonomická data přinesla vesměs pozitivní výsledky, nicméně ne natolik překvapivé, aby měla sílu významně pohnout trhy. Pokračoval tak mírný růst a akciové trhy jsou nadále nad historickými maximy. Daří se…

14. 2. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Když klienti nedosáhnou na hypotéku nebo potřebují získat za svou nemovitost férovou částku, pomůže jim MOOY

Na první pohled vypadá název MOOY možná zvláštně, ale když vám řekneme, že výslovnost je [MŮJ], tak budete ohledně smyslu tohoto produktu rázem „doma“. Je to služba, která nabízí v…

9. 2. 2024 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.