Děkujeme za zpětnou vazbu k Příležitostem

Zajímá Vás, jak naši smluvní partneři a poradci hodnotí obchodní příležitosti a kampaně od BT? Podívejte se na celkové výsledky. Kromě nich si můžete přečíst i konkrétní vzkazy od našich partnerů.

Děkujeme za zpětnou vazbu k Příležitostem

Nedávno jsme se těch z Vás, kteří využívají Příležitosti v Bety 2.0, zeptali, jaký máte názor na obchodní příležitosti a kampaně, které pro Vás připravujeme. Kromě podnětné zpětné vazby náš potěšily i milé vzkazy a všem 44 zástupcům z řad smluvních partnerů a 134 poradcům, kteří si našli čas a dotazník vyplnili patří náš velký dík. Jak jsme slíbili s výsledky budeme dál pracovat při přípravě kampaní i dalším rozvoji sekce Příležitostí v Bety 2.0.

A co je to nejdůležitější?

  • Přes 90 % z Vás (jak smluvních partnerů, tak poradců) považuje producentské kampaně za užitečné a přejete si je dostávat do Příležitostí v Bety 2.0.
  • Přes 80 % smluvních partnerů, kteří mají v Příležitostech individuální kampaně, vyhovuje struktura dat.
  • 52 % smluvních partnerů a 58 % poradců preferuje možnost mít veškeré informace ke konkrétní kampani přímo v Příležitostech v Bety 2.0 před variantou dostávat vše ve formě e-mailu.
  • Více než 80 % smluvních partnerů a přes 90 % poradců by uvítalo aktivní prokliky v notifikacích přímo do Bety 2.0.
  • Přes 90 % zástupců smluvních partnerů, kteří mají v Příležitostech nastaven manažerský přístup, práce pod touto rolí vyhovuje a 80 % vyhovují i nastavené reporty.
  • Více než polovina smluvních partnerů aktivně pracuje nepřevedenými klienty po neaktivních poradcích.

Kompletní výsledky jsou k dispozici níže. Výzkum je rozdělen na dvě části – na reakce od smluvních partnerů a reakce od poradců.

Výzkum smluvní partneři

Výzkum poradci

Váš tým Příležitostí

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.