Děkujeme za zpětnou vazbu k Příležitostem

Zajímá Vás, jak naši smluvní partneři a poradci hodnotí obchodní příležitosti a kampaně od BT? Podívejte se na celkové výsledky. Kromě nich si můžete přečíst i konkrétní vzkazy od našich partnerů.

Děkujeme za zpětnou vazbu k Příležitostem

Nedávno jsme se těch z Vás, kteří využívají Příležitosti v Bety 2.0, zeptali, jaký máte názor na obchodní příležitosti a kampaně, které pro Vás připravujeme. Kromě podnětné zpětné vazby náš potěšily i milé vzkazy a všem 44 zástupcům z řad smluvních partnerů a 134 poradcům, kteří si našli čas a dotazník vyplnili patří náš velký dík. Jak jsme slíbili s výsledky budeme dál pracovat při přípravě kampaní i dalším rozvoji sekce Příležitostí v Bety 2.0.

A co je to nejdůležitější?

  • Přes 90 % z Vás (jak smluvních partnerů, tak poradců) považuje producentské kampaně za užitečné a přejete si je dostávat do Příležitostí v Bety 2.0.
  • Přes 80 % smluvních partnerů, kteří mají v Příležitostech individuální kampaně, vyhovuje struktura dat.
  • 52 % smluvních partnerů a 58 % poradců preferuje možnost mít veškeré informace ke konkrétní kampani přímo v Příležitostech v Bety 2.0 před variantou dostávat vše ve formě e-mailu.
  • Více než 80 % smluvních partnerů a přes 90 % poradců by uvítalo aktivní prokliky v notifikacích přímo do Bety 2.0.
  • Přes 90 % zástupců smluvních partnerů, kteří mají v Příležitostech nastaven manažerský přístup, práce pod touto rolí vyhovuje a 80 % vyhovují i nastavené reporty.
  • Více než polovina smluvních partnerů aktivně pracuje nepřevedenými klienty po neaktivních poradcích.

Kompletní výsledky jsou k dispozici níže. Výzkum je rozdělen na dvě části – na reakce od smluvních partnerů a reakce od poradců.

Výzkum smluvní partneři

Výzkum poradci

Váš tým Příležitostí

Související články

Ostatní, Poradenství

2023: Obrat Broker Trustu vzrostl a přesáhl 2,7 miliardy. Tahounem byly investice a pojištění

Loňský rok je dávno za námi, a přestože pro nás byl velmi úspěšný, v Broker Trustu se raději díváme dopředu než do minulosti. Už brzy proto naše partnery seznámíme s…

11. 7. 2024 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

K novým rekordům (Videokomentář: Týden 28)

Technologické akcie se opět probudily a vytáhly index k novým historickým maximům. Absolutním rekordmanem minulých týdnů je ovšem Tesla, která za poslední měsíc zhodnotila o polovinu. Dařilo se i dluhopisovému…

9. 7. 2024 1 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kdo vsadil v prvním půlroce na technologie, je v investicích vítězem. Které tituly potěšily na domácí burze?

První polovina roku 2024 byla pro akciové trhy příznivá, když se drtivá většina hlavních světových indexů pohybovala v jasně pozitivním teritoriu. Hlavní americký index S&P 500 vykázal dvojnásobné zhodnocení než…

4. 7. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.