Buďte IN s informacemi od BT

Na leden jsme připravili řadu školení s aktuálními tématy. Vypíchnout chceme např. nová školení na podnikatelská pojištění nebo obchodní příležitosti, ale i školení na penze a DIP.

Galerie produktů

Hypotéky – 15. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Životní pojištění – 29. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rádi byste našli zajímavý přehled novinek od našich produktových partnerů? Tuto možnost Vám přináší školení Galerie produktů. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času.

BT Život

Termín 16. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rychlý přehled práce v BT Život získáte od Marka Seidla. Marek Vám ukáže porovnání produktů prvních 6 pojišťoven (ČPP, KB Pojišťovna, NN, Pillow, UNIQA, YOUPLUS) podle kvality krytí jednotlivých rizik (rating EUCS) a ceny; váhu rizik může poradce snadno změnit v závislosti na požadavcích klienta.

BT Komunita Hypotéky

Termín: 17. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Náš specialista Libor Vojta Ostatek pro Váš připravil shrnutí výsledku trhu na financování bydlení, výsledky bank a stavebních spořitelen, trendy i to co můžeme očekávat, že zahýbe s trhem. Nezapomeneme určitě ani na diskusi a Vaše dotazy. 

Příležitosti v Bety 2.0 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní – Nováčci

Termín: 18. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Školení je určeno pro nováčky, které zajímá, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmeni klientů, chtějí s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá jim dostatek času na jejich vyhledávání nebo chtějí znát obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu.

Základy neživotního pojištění 

Dotkneme se všech důležitých témat, a to nejen základních pojmů a legislativy, ale také si řekneme o smyslu a užitku pojištění a o základních rizicích. Vás všechny, kdo chcete vstoupit do světa pojištění, srdečně zveme.

Vozidla 19. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Majetek 24. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

BT Kredit

Termín 22. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Čeká Vás kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. Dozvíte se, jak na rychlé získání úrokových sazeb, měsíčních splátek a výše základních poplatků od bank s možností individuálních úprav.

BT Komunita – Pojištění

Termín: 23. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Dozvíte se, nejen to, na co si dát pozor při sjednání, ale mnoho dalšího. Samozřejmě nezapomeneme ani na Vaše dotazy, pro které je vyhraněný časový prostor.

Příležitosti v Bety 2.0 a jejich využití při práci s kmenem a v obchodních kampaní – Pokročilí

Termín: 25. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Školení je určeno pro pokročilé, které zajímá, jaké obchodní příležitosti se skrývají ve Vašem kmeni klientů, chtějí s nimi systematicky pracovat, ale nezbývá jim dostatek času na jejich vyhledávání nebo chtějí znát obchodní potenciál a efektivně je využívat ve svém byznysu.

BT Komunita – Investice

Termín: 30. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Seznámíme Vás s makroekonomickým výhledem na rok 2024 a zhodnocením roku 2023. Projdeme si změny v DPS a možnosti nového produktu DIP. Budeme se bavit o strategickém plánování a samozřejmě bude prostor i na Vaše dotazy.

Úvod do podnikatelského pojištění – prezenčně na Broker Trustu

Termín: 30. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Seznámíte se základy pojištění podnikatelů. Upozorníme Vás na základní a související pojistná nebezpečí. Představíme vám jednotlivé produkty, tj. co vše může být pojištěno v rámci podnikatelského pojištění. A budeme se věnovat i produktovým informacím od jednotlivých pojišťoven a Vaším dotazům.

Úvod do podnikatelského pojištění – online

Termín: 30. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE

Seznámíte se základy pojištění podnikatelů. Upozorníme Vás na základní a související pojistná nebezpečí. Představíme vám jednotlivé produkty, tj. co vše může být pojištěno v rámci podnikatelského pojištění. A budeme se věnovat i produktovým informacím od jednotlivých pojišťoven a Vaším dotazům.

Úspěšná administrativa pro všechny

Termín 31. 1. 2024 – přihlásíte se ZDE  

Školení je pro všechny, kteří chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím.

Související články

Výnosy

Inflace dopadla slušně, akcie pokračují v růstu (Videokomentář: Týden 21)

Data o spotřebitelských cenách ve Spojených státech byla lepší, než se čekalo, a tak jsou trhy opět o něco optimističtější ohledně dalšího snižování úrokových sazeb. To poslalo S&P 500 na…

22. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Hypotéky ožívají. Vzít si úvěr na bydlení nyní, nebo ještě čekat?

Hypoteční trh znatelně ožívá. Banky v dubnu poskytly hypoteční úvěry za téměř 22 miliard korun, což představuje meziročně o 100 % více a je to i pětinový nárůst oproti březnu…

17. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Akcie opět lámou rekordy (Videokomentář: Týden 20)

Podařená výsledková sezóna poslala hlavní americký akciový index na úroveň historických maxim. Ještě lépe se daří celosvětovému indexu, který je na rekordních hodnotách. Slušně si vedou i dluhopisy. Sentiment je…

15. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.