BT tipy na 100 tisíc obchodů

V poslední době jsme Vám do Příležitostí v Bety 2.0 nahráli přes 100 tisíc penzijních a hypotečních příležitostí. Nyní chystáme nízkoúročené vklady a aktualizaci životního a neživotního pojištění. Ze záznamu webináře se dozvíte, jak z příležitostí vytěžit maximum.

Děkujeme za zpětnou vazbu k Příležitostem

V loňském roce jsme Vám v Plánu úspěšného poradce představili přehled nejzajímavějších obchodních příležitostí na trhu. Najdete ho i v Bety v sekci BT Tipy. V návaznosti na něj Vám postupně nabízíme možnost dostat tyto příležitosti nad Vašimi klientskými kmeny do Příležitostí v Bety 2.0.

Začali jsme segmentem hypoték a penzí. Od začátku letošního roku jsme Vám rozdistribuovali přes 100 tisíc příležitostí. Do letních prázdnin pro Vás chystáme ještě nízkoúročené vklady a aktualizace životního a majetkového pojištění.

Ať už jste smluvní partner, nebo poradce, nemusíte dělat vůbec nic, vše se včas dozvíte e-mailem.

Pokud se Vás kampaň od produktových partnerů týká, veškeré detaily vždy najdete v sekci Příležitosti v Bety 2.0. Ve chvíli, kdy příležitosti nahráváme, od nás dostává poradce i hlavní kontaktní osoba smluvního partnera e-mailové upozornění se všemi potřebnými informacemi. 

Pravidelně každý měsíc od nás dostáváte seznam klientů, kterým v daném měsíci Raiffka předschválila úvěr ze stavebního spoření. Jde o ideální příležitost ozvat se klientovi, informovat ho o nabídce a probrat s ním aktuální situaci.

Vždy je třeba klienta kontaktovat v měsíci, ve kterém je úvěr předschválen a ve stejném měsíci o úvěr zažádat. Proto Vám každý měsíc posíláme aktuální data.

GČP začátkem roku oslovila svoje klienty s přáním do nového roku a nabídkou zařazení do soutěže. Současně klienty požádala, aby uvedli, jakou oblast zajištění budou v letošním roce řešit. Tyto informace nám předala a my jsme Vám je nahráli do Bety 2.0.

Pusťte si záznam školení, kde představujeme Příležitosti v Bety 2.0 jako celek a zaměřujeme se právě na příležitosti z Plánu úspěšného poradce.

Pozn.: Pro shlédnutí záznamů přes tyto odkazy v BT Edu je třeba být přihlášený v Bety a dále se přihlásit ke studiu kurzů. 

  • konkrétními uživatelskými dotazy ohledně práce v Příležitostech v Bety 2.0 se prosím obracejte na Podporu partnerů na 255 710 555, podpora@brokertrust.cz nebo přes chat v Bety 2.0.
  • Obecné dotazy na kampaně prosím konzultujte s Vaším regionálním ředitelem.
  • Máte-li zájem o workshopy na míru pro větší skupinu poradců, kontaktujte prosím Irenu Schützovou.

Věříme, že Vám naše tipy na obchodní příležitosti budou užitečné. Ať se Vám daří!

Váš tým Příležitostí BT

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.