Březnové webináře a školení

Seznámíme Vás v nich s našimi nástroji, pomůžeme při adaptaci při vstupu do BT, ulehčíme práci asistentkám, přiblížíme oblast firemních benefitů, ale dáme prostor i produktovým partnerům.

Představujeme Edwarda (Viktor Hostinský)

3. 3. 2021 od 10:00 do 11:30 hod.

Viktor Hostinský Vám představí novou investiční platformu Edward, kterou máte Vy – poradci BT exkluzivně k dispozici od června 2020.
Uvidíte, jak Edward pracuje s finančními cíli klientů včetně doživotní renty z portfolia, proč díky Edwardovi ztrácejí klienti obavy z investování, jak pracují automaticky řízená ETF portfolia nebo proč v Edwardovi mohou klienti platit méně, a poradce dostávat více, než u běžných fondových řešení.

Přihlásit se můžete zde.

Galerie produktů (Hypoteční úvěry, Hypoteční banka, Česká spořitelna, mBank)

4. 3. 2021 od 9:00 do 13:00 hod.

Na online školení Galerie produktů se tentokrát seznámíte s nabídkou a novinkami několika produktových partnerů z oblasti hypotečních úvěrů. Vše přehledně v jeden den a na jednom místě. 

Přihlásit se můžete zde.

Začínáme s Edwardem (Viktor Hostinský)

10. 3. 2021 od 9:30 hod.

Webinář je zaměřený na získání znalostí proč investovat v této době a jak začít. Také Vám představíme čtyři Edwardovi zásady pro úspěšné investování – stanovené cíle, portfolio jako tým, náklady pod kontrolou a disciplínu.

Přihlášení na webinář zde.

Vstupní seminář (tým specialistů z BT)

11. a 12. 3. 2021 od 9:00 do 13:30 hod.

Abychom Vám zajistili hladký start v novém prostředí, připravili jsme pro Vás vstupní seminář. Ten proběhne ve dvoudenních dopoledních blocích. První den Vám představíme Broker Trust jako společnost, která se stala Vaším partnerem. Zjistíte, kde v BeTy najdete důležité kontakty, ukážeme Vám nástroje, které Vám usnadní práci, seznámíte se s legislativním rámcem finančních zaměstnaneckých benefitů, potkáte se s oblastí investic nebo Vám nabídneme možnost nahlédnout do spolupráce v rámci kampaní a podpory marketingu. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Projdeme s Vámi, co je potřeba pro odevzdání obchodů, vše kolem provizí a získáte přehled v oblastech produktu a producentů stejně jako přehled v oblasti Compliance.

Přihlásit se můžete zde.

Zaměstnanecké benefity (Jirka Sláma)

17. 3. 2021 od 9:00 do 12:00 hod.

Hledáte cestu k bonitním klientům a jejich doporučením? Zajímá Vás, jak zaujmout firemní klienty s benefitními programy i v dnešní době? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, pak pro Vás máme řešení! Přihlaste se na naše nové školení, kterým si můžete rozšířit svou odbornost o další téma a my Vás seznámíme s legislativním rámcem finančních zaměstnaneckých benefitů, ukážeme Vám, jak využít výhod daňově optimálních produktů ve prospěch zaměstnavatele i zaměstnanců a dozvíte se, jak pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody vůči zaměstnavateli nastavit jak benefit.

Přihlásit se na školení zde.

Rosteme s Edwardem (Viktor Hostinský)

18. 3. 2021 od 9:30 do 12:00 hod.

Tento webinář navazuje na webinář Začínáme s Edwardem. Rozšíříte si zde další oblasti jako, co je kyblíkové portfolio, co je pravidlo 4 %. Zjistíte, jaká je nejdůležitější otázka v investování a nahlídnete pod pokličku Edwarda. To vše Vám pomůže orientovat se v chytrém rebalancování a měnovém zajištění. Prostě Vám nabídneme možnost vyrůst z lovce ve farmáře.

Přihlášení na webinář zde.

Používání chytrých nástrojů (Tomáš Rychetský a hosté)

23. 3. 2021 od 10:00 do 11:00 hod.

Tomáš Rychetský Vám ukáže, co se povedlo v chytrých nástrojích BT za poslední měsíc. Názorně Vám ukáže 5 základních uživatelských dovedností BT Kreditu:

SROVNEJ – OCEŇ – REFINANCUJ – SJEDNEJ – VYPOČÍTEJ OSVČ

Nahlédnete pod pokličku našeho nástroje. Dozvíte se zajímavé informace, například v souvislosti s vývojem BeTy 2.0. Představíme Vám vizualizaci a uživatelské možnosti budoucího systému.

Přihlásit se můžete zde.

Školení asistentek (tým specialistů z BT)

24. 4. 2021 od 10:00 do 13:00 hod.

Školení je určené asistentkám/asistentům, kteří pracují v BeTy a mají na starosti administrativu, klienty a smlouvy. Díky školení poznáte nejen fungováním BT, evidenci partnerů/obchodů, ale také tipy a rady pro administrativu smluv, jak správně vyplnit povinné přílohy a jak efektivně využívat BeTy např. práce s ohroženkami, obchody, klienti atd.

Přihlásit se můžete zde.

Vstupní seminář (tým specialistů z BT)

31. 3. a 1. 4. 2021 od 9:00 do 13:30 hod.

Vítejte u Broker Trustu! Náš vstupní seminář vám v rámci dvou půldenních bloků představí, jaké služby pro své partnery Broker Trust nabízí. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, přiblížíte se zaměstnaneckým benefitům a zjistíte proč začít s oblastí investic, nebo dělat marketing. Velkou výhodu Vám může přinést spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát jít i touto cestou pro získání klientů. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí a v ne poslední řadě získáte přehled i v oblastech produktu a producentů a právní ochrany.

Přihlásit se můžete zde.

Pro vstup na webináře Vám bude předem zaslána pozvánka i s odkazem.

Věříme, že Vám naše webináře pomůžou v byznysu. Přejeme příjemné sledování.

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.