Bety 2.0 má chat a přehled o Vaší odborné způsobilosti

Hned dvě nové funkce v Bety 2.0! S podporou BT již můžete i chatovat a na pár kliků vyjedete přehled o Vaší odborné způsobilosti včetně následného vzdělávání.

Přehled o Vaší odborné způsobilosti v Bety 2.0

Již nyní najdete v Bety 2.0 zcela nový přehled o Vaší odborné způsobilosti.

Kde ho najdu?

Dostanete se na něj ze sekce Můj profil (ikonka v pravém horním rohu).

Co obsahuje?

Po jednotlivých segmentech v něm uvidíte kompletní přehled splnění podmínek odborné způsobilosti (eventuálně termín expirace), tj.

  • Splněné všeobecné vzdělání
  • Splněné AML (nově jsme pro Vás kurz přesunuli do uživatelsky příjemnějšího prostředí BT Edu) 
  • Splněná zkouška odborné způsobilosti
  • Splněné následné vzdělávání
  • Platná registrace ČNB.

Pokud Vám bude ke splnění chybět některý kurz, jednoduše se na něj prokliknete do BT Edu. Ve vzdělávacím portálu pak můžete kurz splnit nebo nahrát certifikát.

Do budoucna sekci doplníme o manažerské přehledy za celý tým.

Co když něco nesedí?

Dejte nám vědět na podpora@brokertrust.cz. Je například možné, že se k nám některé certifikáty o Vámi složených zkouškách nedostaly.

Jde o novou funkci, a tak velmi oceníme Vaši zpětnou vazbu, pokud vše není tak, jak byste čekali. Prozatím je zobrazení čistě pro Váš přehled a vyhodnocení odborné způsobilosti v této sekci nemá vliv na Vaše oprávnění sjednávat obchody.

Chatujte s námi

S podporou BT se můžete spojit telefonicky (255 710 555), emailem (podpora@brokertrust.cz) a nově od 30. 6. je to možné přímo z Bety 2.0 i přes chat. Pokud při práci v Bety 2.0 vyvstane něco k řešení, jednoduše kliknete na ikonku chatu v levém dolním rohu. V pracovní době podpory (Po-Pá 8:00 – 17:00) Vám odpovíme online na chatu, odpovědi na dotazy položené mimo tuto dobu obdržíte v nejbližší době dostupnosti podpory do Vašeho emailu. Velkou výhodou chatu je možnost jednoduše a bezpečně přiložit dokument. Přepis konverzace Vám zašleme do emailu.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na Podporu partnerů přes 255 710 555 nebo podpora@brokertrust.cz nebo nejnověji chat v Bety 2.0. 🙂

Související články

Výnosy

Inflace dopadla slušně, akcie pokračují v růstu (Videokomentář: Týden 21)

Data o spotřebitelských cenách ve Spojených státech byla lepší, než se čekalo, a tak jsou trhy opět o něco optimističtější ohledně dalšího snižování úrokových sazeb. To poslalo S&P 500 na…

22. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Hypotéky ožívají. Vzít si úvěr na bydlení nyní, nebo ještě čekat?

Hypoteční trh znatelně ožívá. Banky v dubnu poskytly hypoteční úvěry za téměř 22 miliard korun, což představuje meziročně o 100 % více a je to i pětinový nárůst oproti březnu…

17. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Výnosy

Akcie opět lámou rekordy (Videokomentář: Týden 20)

Podařená výsledková sezóna poslala hlavní americký akciový index na úroveň historických maxim. Ještě lépe se daří celosvětovému indexu, který je na rekordních hodnotách. Slušně si vedou i dluhopisy. Sentiment je…

15. 5. 2024 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.