Bety 2.0 má chat a přehled o Vaší odborné způsobilosti

Hned dvě nové funkce v Bety 2.0! S podporou BT již můžete i chatovat a na pár kliků vyjedete přehled o Vaší odborné způsobilosti včetně následného vzdělávání.

Přehled o Vaší odborné způsobilosti v Bety 2.0

Již nyní najdete v Bety 2.0 zcela nový přehled o Vaší odborné způsobilosti.

Kde ho najdu?

Dostanete se na něj ze sekce Můj profil (ikonka v pravém horním rohu).

Co obsahuje?

Po jednotlivých segmentech v něm uvidíte kompletní přehled splnění podmínek odborné způsobilosti (eventuálně termín expirace), tj.

  • Splněné všeobecné vzdělání
  • Splněné AML (nově jsme pro Vás kurz přesunuli do uživatelsky příjemnějšího prostředí BT Edu) 
  • Splněná zkouška odborné způsobilosti
  • Splněné následné vzdělávání
  • Platná registrace ČNB.

Pokud Vám bude ke splnění chybět některý kurz, jednoduše se na něj prokliknete do BT Edu. Ve vzdělávacím portálu pak můžete kurz splnit nebo nahrát certifikát.

Do budoucna sekci doplníme o manažerské přehledy za celý tým.

Co když něco nesedí?

Dejte nám vědět na podpora@brokertrust.cz. Je například možné, že se k nám některé certifikáty o Vámi složených zkouškách nedostaly.

Jde o novou funkci, a tak velmi oceníme Vaši zpětnou vazbu, pokud vše není tak, jak byste čekali. Prozatím je zobrazení čistě pro Váš přehled a vyhodnocení odborné způsobilosti v této sekci nemá vliv na Vaše oprávnění sjednávat obchody.

Chatujte s námi

S podporou BT se můžete spojit telefonicky (255 710 555), emailem (podpora@brokertrust.cz) a nově od 30. 6. je to možné přímo z Bety 2.0 i přes chat. Pokud při práci v Bety 2.0 vyvstane něco k řešení, jednoduše kliknete na ikonku chatu v levém dolním rohu. V pracovní době podpory (Po-Pá 8:00 – 17:00) Vám odpovíme online na chatu, odpovědi na dotazy položené mimo tuto dobu obdržíte v nejbližší době dostupnosti podpory do Vašeho emailu. Velkou výhodou chatu je možnost jednoduše a bezpečně přiložit dokument. Přepis konverzace Vám zašleme do emailu.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na Podporu partnerů přes 255 710 555 nebo podpora@brokertrust.cz nebo nejnověji chat v Bety 2.0. 🙂

Související články

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Rizika

Novinky v povinném ručení nabraly zpoždění. Co nás čeká v příštím roce na silnicích?

Původně na Vánoce, nyní nejdříve až v prvním čtvrtletí příštího roku začnou platit novinky v povinném ručení, které zvyšují například minimální povinné limity. Záleží, kdy bude zákon definitivně schválen. Co…

6 minut čtení minut čtení

Výnosy

FED nepotěšil trhy (Videokomentář: Týden 47)

Opatrnost centrálních bankéřů ohledně brzkého snižování úrokových sazeb mírně ochladila optimismus investorů. Trh tak po několikatýdenním růstu zamířil spíše do strany a mohl by i mírně korigovat. Dluhopisům se po…

28. 11. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306