Rychle a pohodlně do cíle s BT hypotečními nástroji

Také se na dálnici neobejdete bez rychlého pruhu? Ve světě hypoték tento levý jízdní pruh představují nástroje, které vám usnadní hledání nejlepší metodické a cenové nabídky pro vašeho klienta. Broker Trust patří mezi nejlepší inovátory hypotečních dálnic. Jaké hypoteční nástroje vás rychle a spolehlivě dostanou do cíle? S Hypotékou Start prezentujete základní parametry Na úplném začátku si...

Také se na dálnici neobejdete bez rychlého pruhu? Ve světě hypoték tento levý jízdní pruh představují nástroje, které vám usnadní hledání nejlepší metodické a cenové nabídky pro vašeho klienta. Broker Trust patří mezi nejlepší inovátory hypotečních dálnic. Jaké hypoteční nástroje vás rychle a spolehlivě dostanou do cíle?

S Hypotékou Start prezentujete základní parametry

Na úplném začátku si s klienty ujasníte představu o výši úvěru, měsíční splátce, délce hypotéky nebo přeplatku na úrocích. Jednoduchou simulaci snadno sestavíte a ukážete pomocí Hypotéky Start.hypo start

 • měsíční a roční platební kalendář
 • simulace mimořádných splátek
 • tisk na 1 A4

 

 

 

 

Metodiky online vás rychle nasměrují

Odlišné metodiky jednotlivých hypotečních bank, které se navíc neustále mění, často definují nejlepší nabídku pro klienta. Proto jsme vyvinuli nástroj Metodiky online, ve kterém snadno najdete odpovědi jednotlivých bank k nejčastějším otázkám poradců.

Máte specifický případ a potřebujete projít matodiky všech bank, porovnat a rozhodnout se, co klientovi nabídnout. S metodikami online Vám to zabere několik vteřin. Stačí najít téma, které potřebujete, rozkliknout a máte srovnáno. Můžete si výsledek exportovat do pdf nebo i kombinovat dotazy a najít správnou banku. Vše extrémně rychle a jednoduše.

met online

 • rychlost a aktuálnost
 • více jak 100 témat
 • odpovědi od 12 bank
 • fulltextové vyhledávání
 • tisk vybraných odpovědí do PDF

Tip: Metodiky online v akci můžete vidět na záznamu z našeho webináře.

Najděte klientům nejlepší cenu

Všichni klienti chtějí hypotéku s minimální úrokovou sazbou a poplatky. Rychlé a přehledné srovnání základních cenových nabídek hypoték na bydlení vám poskytne kalkulačka BT Hypotéky.

bt hypoteka

 • parametrické porovnání na konkrétní zadání
 • orientační propočet bonity i pro OSVČ
 • konfigurovatelný výstup úvěrové nabídky pro klienta
 • možnost zadání individuálních slev a komentářů

Tip: Software BT Hypotéky jsme ukazovali na našem webináři.

Porovnávací tabulky

Varianty různých produktů a množství bank vytváří nepřehlednou jungli. Díky nástrojům a srovnání máte vše ihned k dispozici. Přehledy hypotečních akcí, porovnáví úvěrů s floatovou sazbou, hypotéky bez prokazování příjmů nebo refinancování. Vše na jednom místě v systému BeTy.

Individuální konzultace pro každý případ

V Broker Trustu můžete své úvěrové obchody konzultovat se zkušenými specialisty, kteří jsou zvyklí dotáhnout do konce i velmi složité případy.

Související články

Poradenství, Úvěrování

Největší broker pool se spojuje se specialistou na financování bydlení

Jednička na finančně poradenském trhu Broker Trust se spojuje se společnostmi GOLEM FINANCE a GOFIS. Součástí spojení bude rovněž analytická platforma Hypoexpert. Identita všech tří značek zůstane zachována a nadále…

17. 9. 2021 3 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Horké léto pro stavebníky. Co dělat, když vám hypotéka nestačí na rostoucí náklady za materiál

Nové bydlení podstatně zdražuje nejen kvůli obecně vysokému zájmu o nemovitosti, ale obzvlášť v poslední době i kvůli raketově rostoucím cenám stavebních materiálů. S komplikacemi v podobě neplánovaného navýšení rozpočtu…

7. 7. 2021 5 minut čtení minut čtení

Ostatní, Úvěrování

Byt na hypotéku můžete nyní vybírat i 3 roky

Nově si nemovitost můžeme vybírat až 36 měsíců, a to díky Hypotéce bez nemovitosti od Komerční banky. Jaké jsou její další přednosti, nám prozradil Tomáš Valta, manažer Řízení třetích stran.

2. 7. 2021 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.