Pojištění k hypotéce od banky?

Nestihli jste webinář na téma „Pojištění k hypotéce od banky“? Pusťte si ho na finTV  a zjistěte, komu se opravdu vyplatí úvěrové bankopojištění a jak rozdílné mohou být požadavky bank na pojištění zastavované nemovitosti. Nejen to vám zodpoví odborníci Broker Trustu: Dušan Šídlo, Vladimír Srp a Jiří Augustin. Exkluzivní e-book k webináři si můžete stáhnout zde.

Nestihli jste webinář na téma „Pojištění k hypotéce od banky“? Pusťte si ho na finTV  a zjistěte, komu se opravdu vyplatí úvěrové bankopojištění a jak rozdílné mohou být požadavky bank na pojištění zastavované nemovitosti.

Nejen to vám zodpoví odborníci Broker Trustu: Dušan Šídlo, Vladimír Srp a Jiří Augustin.

Exkluzivní e-book k webináři si můžete stáhnout zde.

Související články

Rizika

NN ORANGE RISK: seznamte se změnami!

NN pojišťovna přichází po sloučení s Aegon pojišťovnou s první výraznou produktovou změnou, kterou je rizikové životní pojištění ORANGE RISK. Co nového přináší?

19. 8. 2020 4 minut čtení minut čtení

Rizika

Zloději se zaměřují na dražší kola. Pomůže vhodná pojistka

Na českých cyklostezkách a v bikeparcích jezdí cyklisté nezřídka na kolech či elektrokolech s pořizovací cenou za několik desítek tisíc korun. Na dražší sportovní kola se každoročně zaměřují zloději, kteří…

14. 8. 2020 6 minut čtení minut čtení

Rizika

Prevence, jednoduchost a chytré aplikace. Koronavirus zrychluje změny v pojištění

Pandemie onemocnění covid-19 radikálně ovlivnila celosvětově a prakticky ze dne na den běžný život, fungování státních ekonomik i jednotlivých sektorů. Pojišťovnictví není výjimkou. Koronavirus urychlí změny, ke kterým se doposud…

7. 8. 2020 6 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje