Pojištění k hypotéce od banky?

Nestihli jste webinář na téma „Pojištění k hypotéce od banky“? Pusťte si ho na finTV  a zjistěte, komu se opravdu vyplatí úvěrové bankopojištění a jak rozdílné mohou být požadavky bank na pojištění zastavované nemovitosti. Nejen to vám zodpoví odborníci Broker Trustu: Dušan Šídlo, Vladimír Srp a Jiří Augustin. Exkluzivní e-book k webináři si můžete stáhnout zde.

Nestihli jste webinář na téma „Pojištění k hypotéce od banky“? Pusťte si ho na finTV  a zjistěte, komu se opravdu vyplatí úvěrové bankopojištění a jak rozdílné mohou být požadavky bank na pojištění zastavované nemovitosti.

Nejen to vám zodpoví odborníci Broker Trustu: Dušan Šídlo, Vladimír Srp a Jiří Augustin.

Exkluzivní e-book k webináři si můžete stáhnout zde.

Související články

Rizika

Jaké je pojištění ztráty příjmu od Lloyd´s?

V produktovém portfoliu máme i pojištění pro případ neschopnosti vykonávat svoji profesi, tedy něco jako pojištění profesní invalidity. Pojištění nabízí coverholder Leadenhall ve spolupráci s Lloyd´s. Jak vám může u…

27. 1. 2021 4 minut čtení minut čtení

Rizika

Co přinese nová aplikace na sjednání neživotního pojištění?

Není tajemstvím, že v Broker Trustu vyvíjíme novou aplikaci na srovnání a sjednání produktů neživotního pojištění. Zajímá vás, jak bude vypadat a v čem bude lepší? (Na konci článku najdete…

11. 11. 2020 3 minut čtení minut čtení

Rizika

Jaké je pojištění od YOUPLUS?

Nedávno jsme do naší neustále rostoucí nabídky zařadili novou pojišťovnu Youplus, jejíž životní pojištění 4U přináší některé novinky. Podívejme se na ně blíže.

29. 10. 2020 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje