Nepropásněte bonusy pojišťoven

V dnešním článku vám přinášíme přehled bonusů a slev, které vybrané pojišťovny poskytují u životního pojištění do konce letošního roku. Aegon – zvýšený věrnostní bonus Do konce tohoto roku bude na nově sjednané smlouvy automaticky připisován vyšší věrnostní bonus o 5 % (tj. věrnostní bonus celkem 30 %), pokud bude smlouva splňovat podmínky pojišťovny (běžné pojistné alespoň 1 000 Kč a rizikové pojistné minimálně 400 Kč)....

V dnešním článku vám přinášíme přehled bonusů a slev, které vybrané pojišťovny poskytují u životního pojištění do konce letošního roku.

Aegon – zvýšený věrnostní bonus

Do konce tohoto roku bude na nově sjednané smlouvy automaticky připisován vyšší věrnostní bonus o 5 % (tj. věrnostní bonus celkem 30 %), pokud bude smlouva splňovat podmínky pojišťovny (běžné pojistné alespoň 1 000 Kč a rizikové pojistné minimálně 400 Kč). Bezeškodní bonus (10 %) zůstává zachován. Celkem tedy pojišťovna poskytuje bonus na celé smlouvě ve výši 40 %. To znamená, že po uplynutí 10 let může být klientům vráceno až 40 % zaplacených rizikových poplatků.

Komerční pojišťovna – sleva na pojistném a bonusové plnění při závažné nemoci

Komerční pojišťovna láká nové klienty na slevu 10 % z pojistného u pojištění HYPO. Akce opět platí jen do konce roku. Obdobně k pojištění ELÁN nabízí pojišťovna několik bonusů, zejména dvojnásobné plnění za invaliditu způsobenou úrazem a dvojnásobné plnění u vyjmenovaných závažných onemocnění (např. infarkt či mrtvice).

MetLife – sleva na dětská pojištění

Po velice úspěšné akci „Jarní nabídka se slevou 20 %“ přišla pojišťovna MetLife Europe Limited s další cenovou akcí. Do 31. 1. 2016 jsou nabízena všechna dětská pojištění u pojištění GARDE se slevou na pojistném ve výši 20 %.

NN – bonusové plnění u invalidity úrazem

Reklamní kampaň pojišťovny NN je nepřehlédnutelná. Do 31. 1. 2016 pojišťovna láká klienty u pojištění SMART na výplatu 150 % běžného plnění v případě invalidity úrazem.

Pojišťovna ČS – dvojnásobné plnění při onkologickém onemocnění

Již jen do 30. 11. „běží“ akce Pojišťovny ČS u pojištění závažných onemocnění v rámci produktu FLEXI. V případě diagnostikování vážné formy rakoviny je vyplacena dvojnásobná pojistná částka, max. 1 mil. Kč navíc.

Uniqa – bonusové krytí pro vícečetné porody

Pojišťovna Uniqa nabízí do konce tohoto roku bonusové krytí v rámci pojištění RŽP-D.  Toto bonusové krytí platí pro vícečetné porody, kdy v závislosti na počtu narozených dětí a při splnění stanovených podmínek vyplatí pojišťovna ke sjednané pojistné částce pojištění smrti bonus ve výši 30 až 50 tisíc Kč.

Související články

Rizika

Inflace přehledně. Neukrajuje jen z úspor, ovlivňuje i pojištění nebo dluhy

O zvyšující se inflaci slyšíme v posledních měsících prakticky denně. Její vliv na naše peněženky je nezanedbatelný a projevuje se i v oblastech, ve kterých by to člověk možná nečekal.…

24. 9. 2021 9 minut čtení minut čtení

Rizika

Majetkové pojištění „bez limitů“ je tady!

V srpnu představila pojišťovna Direct inovovanou verzi pojištění nemovitosti a domácnosti. Nová verze je oproti předchozí jednodušší a výhodnější. Jaké jsou silné a slabé stránky tohoto pojištění?

10. 9. 2021 8 minut čtení minut čtení

Rizika

Sedm překvapení, která vás mohou potkat u připojištění skel na autě

Pojištění skel je nejsjednávanější připojištění k povinnému ručení. A je k tomu dobrý důvod, protože právě poškození skel je jednou z nejčastějších škod na vozidlech. Často stačí, aby od jiného…

3. 9. 2021 8 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.