Měsíc invalidity je za námi, přichází měsíc úrazů

V uplynulém měsíci jsme pro vás detailně rozebrali riziko invalidity. Připravili jsme: Speciální školení: s vybranými produktovými partnery jsme připravili školení v Čechách i na Moravě, která byla zaměřená primárně na riziko invalidity a vše kolem. Nejednalo se o standardní produktové školení, ale o speciální školení i s odborníky na invaliditu. Webinář s Dušanem Šídlem: 10.6. proběhl webinář s Dušanem Šídlem a jeho hosty s názvem „Invalidita pod lupou“. Nestihli jste ho? Jeho nezkrácenou...

V uplynulém měsíci jsme pro vás detailně rozebrali riziko invalidity. Připravili jsme:

Speciální školení: s vybranými produktovými partnery jsme připravili školení v Čechách i na Moravě, která byla zaměřená primárně na riziko invalidity a vše kolem. Nejednalo se o standardní produktové školení, ale o speciální školení i s odborníky na invaliditu.

Webinář s Dušanem Šídlem: 10.6. proběhl webinář s Dušanem Šídlem a jeho hosty s názvem „Invalidita pod lupou“. Nestihli jste ho? Jeho nezkrácenou verzi najdete na FinTV.

E-book: je plný praktických rad a doporučení. Volně ke stažení a šíření zde.

Infografiku: informace, statistiky a argumentace pro Vaše jednání s klienty. Ke stažení a šíření zde.

Kalkulačku invalidity: jednoduchá kalkulačka, jak klientovi spočítat doporučenou minimální pojistnou částku. Ke stažení pro partnery Broker Trustu zde.

Článek: vyšel v Profi Poradenství & Finance, najdete na našem blogu, zde.

Produktové speciality: s vybranými produktovými partnery jsme připravili v červnu zvýhodnění týkající se rizika invalidity.

Přichází měsíc úrazů

Měsíc invalidity je za námi. Ani o prázdninách si však Dušan Šídlo neodpočine, je tu další pojistné téma. Červenec se tak stane měsícem úrazů. Poradíme, jak klientovi úrazové pojištění vybrat a kdo by měl být pojištěn. Další webinář, e-book či infografika. O podrobnostech vás budeme brzy informovat.

Související články

Rizika

NN ORANGE RISK: seznamte se změnami!

NN pojišťovna přichází po sloučení s Aegon pojišťovnou s první výraznou produktovou změnou, kterou je rizikové životní pojištění ORANGE RISK. Co nového přináší?

19. 8. 2020 4 minut čtení minut čtení

Rizika

Zloději se zaměřují na dražší kola. Pomůže vhodná pojistka

Na českých cyklostezkách a v bikeparcích jezdí cyklisté nezřídka na kolech či elektrokolech s pořizovací cenou za několik desítek tisíc korun. Na dražší sportovní kola se každoročně zaměřují zloději, kteří…

14. 8. 2020 6 minut čtení minut čtení

Rizika

Prevence, jednoduchost a chytré aplikace. Koronavirus zrychluje změny v pojištění

Pandemie onemocnění covid-19 radikálně ovlivnila celosvětově a prakticky ze dne na den běžný život, fungování státních ekonomik i jednotlivých sektorů. Pojišťovnictví není výjimkou. Koronavirus urychlí změny, ke kterým se doposud…

7. 8. 2020 6 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje