Měsíc invalidity je za námi, přichází měsíc úrazů

V uplynulém měsíci jsme pro vás detailně rozebrali riziko invalidity. Připravili jsme: Speciální školení: s vybranými produktovými partnery jsme připravili školení v Čechách i na Moravě, která byla zaměřená primárně na riziko invalidity a vše kolem. Nejednalo se o standardní produktové školení, ale o speciální školení i s odborníky na invaliditu. Webinář s Dušanem Šídlem: 10.6. proběhl webinář s Dušanem Šídlem a jeho hosty s názvem „Invalidita pod lupou“. Nestihli jste ho? Jeho nezkrácenou...

V uplynulém měsíci jsme pro vás detailně rozebrali riziko invalidity. Připravili jsme:

Speciální školení: s vybranými produktovými partnery jsme připravili školení v Čechách i na Moravě, která byla zaměřená primárně na riziko invalidity a vše kolem. Nejednalo se o standardní produktové školení, ale o speciální školení i s odborníky na invaliditu.

Webinář s Dušanem Šídlem: 10.6. proběhl webinář s Dušanem Šídlem a jeho hosty s názvem „Invalidita pod lupou“. Nestihli jste ho? Jeho nezkrácenou verzi najdete na FinTV.

E-book: je plný praktických rad a doporučení. Volně ke stažení a šíření zde.

Infografiku: informace, statistiky a argumentace pro Vaše jednání s klienty. Ke stažení a šíření zde.

Kalkulačku invalidity: jednoduchá kalkulačka, jak klientovi spočítat doporučenou minimální pojistnou částku. Ke stažení pro partnery Broker Trustu zde.

Článek: vyšel v Profi Poradenství & Finance, najdete na našem blogu, zde.

Produktové speciality: s vybranými produktovými partnery jsme připravili v červnu zvýhodnění týkající se rizika invalidity.

Přichází měsíc úrazů

Měsíc invalidity je za námi. Ani o prázdninách si však Dušan Šídlo neodpočine, je tu další pojistné téma. Červenec se tak stane měsícem úrazů. Poradíme, jak klientovi úrazové pojištění vybrat a kdo by měl být pojištěn. Další webinář, e-book či infografika. O podrobnostech vás budeme brzy informovat.

Související články

Rizika

Jaké je pojištění ztráty příjmu od Lloyd´s?

V produktovém portfoliu máme i pojištění pro případ neschopnosti vykonávat svoji profesi, tedy něco jako pojištění profesní invalidity. Pojištění nabízí coverholder Leadenhall ve spolupráci s Lloyd´s. Jak vám může u…

27. 1. 2021 4 minut čtení minut čtení

Rizika

Co přinese nová aplikace na sjednání neživotního pojištění?

Není tajemstvím, že v Broker Trustu vyvíjíme novou aplikaci na srovnání a sjednání produktů neživotního pojištění. Zajímá vás, jak bude vypadat a v čem bude lepší? (Na konci článku najdete…

11. 11. 2020 3 minut čtení minut čtení

Rizika

Jaké je pojištění od YOUPLUS?

Nedávno jsme do naší neustále rostoucí nabídky zařadili novou pojišťovnu Youplus, jejíž životní pojištění 4U přináší některé novinky. Podívejme se na ně blíže.

29. 10. 2020 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.

Za zkoušku nic nedáte

Vyladili jsme nástroje pro Vaše vize. Co si o nich poslechnout víc? Pojďme to probrat třeba u kávy.

Chráníme Vaše Osobní údaje