Měsíc invalidity je za námi, přichází měsíc úrazů

V uplynulém měsíci jsme pro vás detailně rozebrali riziko invalidity. Připravili jsme: Speciální školení: s vybranými produktovými partnery jsme připravili školení v Čechách i na Moravě, která byla zaměřená primárně na riziko invalidity a vše kolem. Nejednalo se o standardní produktové školení, ale o speciální školení i s odborníky na invaliditu. Webinář s Dušanem Šídlem: 10.6. proběhl webinář s Dušanem Šídlem a jeho hosty s názvem „Invalidita pod lupou“. Nestihli jste ho? Jeho nezkrácenou...

V uplynulém měsíci jsme pro vás detailně rozebrali riziko invalidity. Připravili jsme:

Speciální školení: s vybranými produktovými partnery jsme připravili školení v Čechách i na Moravě, která byla zaměřená primárně na riziko invalidity a vše kolem. Nejednalo se o standardní produktové školení, ale o speciální školení i s odborníky na invaliditu.

Webinář s Dušanem Šídlem: 10.6. proběhl webinář s Dušanem Šídlem a jeho hosty s názvem „Invalidita pod lupou“. Nestihli jste ho? Jeho nezkrácenou verzi najdete na FinTV.

E-book: je plný praktických rad a doporučení. Volně ke stažení a šíření zde.

Infografiku: informace, statistiky a argumentace pro Vaše jednání s klienty. Ke stažení a šíření zde.

Kalkulačku invalidity: jednoduchá kalkulačka, jak klientovi spočítat doporučenou minimální pojistnou částku. Ke stažení pro partnery Broker Trustu zde.

Článek: vyšel v Profi Poradenství & Finance, najdete na našem blogu, zde.

Produktové speciality: s vybranými produktovými partnery jsme připravili v červnu zvýhodnění týkající se rizika invalidity.

Přichází měsíc úrazů

Měsíc invalidity je za námi. Ani o prázdninách si však Dušan Šídlo neodpočine, je tu další pojistné téma. Červenec se tak stane měsícem úrazů. Poradíme, jak klientovi úrazové pojištění vybrat a kdo by měl být pojištěn. Další webinář, e-book či infografika. O podrobnostech vás budeme brzy informovat.

Související články

Rizika

Mírně nepovedený týden (Videokomentář: Týden 46)

Máme pro vás novinku, týdenní komentář jsme tentokrát udělali formou videa. Dění na trzích jsme tak zmapovali ještě detailněji než obvykle.

17. 11. 2021 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Podzimní vítr přivál slevy do životního pojištění

Pojišťovny se snaží zaujmout klienty různými cestami. Dočasně nižší cena či bonus k pojistnému plnění patří k těm osvědčeným způsobům. Nyní v životním pojištění probíhá několik zajímavých slevových kampaní. Pojďme…

5. 11. 2021 3 minut čtení minut čtení

Rizika

Americké trhy lámou rekordy. A co to bude dál? (Týden 44)

Hlavní světové akciové trhy v průběhu minulého týdne rostly a navázaly tak na vývoj z dvou předchozích týdnů. Americký index SP500 se dokonce probojoval na svoje nejvyšší historické hodnoty. Index…

2. 11. 2021 2 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.