Vzdělávejte se

Pořádáme Broker kongres, jednu z největších vzdělávacích akcí pro finanční poradce. Stále se učíme nové věci, abyste vy a vaši kolegové neustále profesně rostli.

Rosteme a zlepšujeme se společně. Neustále vytváříme příležitosti posunout vaše podnikání a tým kupředu.

Rozšiřte své schopnosti

Vzdělávání je pro nás zásadní. Ročně pořádáme stovky školicích dní, každý den máte možnost naučit se něco nového. Rádi za poradci vyjíždíme i do regionů. Vedle produktových specialistů se vám bude věnovat tým odborných lektorů, kteří se zaměřují na řízení firmy, nábor, finanční plánování, marketing nebo osobní rozvoj. Připravíme vás také k certifikaci EFA nebo ke zkouškám vyžadovaným ČNB.

Čas si určíte sami

Vzdělávejte se ve chvíli, kdy se vám to hodí, z pohodlí domova nebo vaší kanceláře. Připravujeme pro vás webináře a další online materiály jako e-booky či infografiky, abychom vám co nejvíce usnadnili přístup k užitečným informacím. Stačí párkrát kliknout myší.

Budete mít přehled

Dvakrát ročně pořádáme Broker kongres, jednu z největších vzdělávacích akcí pro finanční poradce u nás. Z první ruky se dozvíte o produktových novinkách, setkáte se s experty v oboru a poslechnete si inspirativní přednášky osobností nejen z oboru finančního poradenství. Pravidelně pořádáme také kongresy v regionech.

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.