Inovujeme

Orientujeme se na váš současný i budoucí úspěch. Inovujeme postupy a nástroje, díky kterým poskytnete ještě lepší služby.

Nečekáme na budoucnost. Vytváříme ji. Poradcům přinášíme nástroje a zázemí, aby byli už dnes o krok před konkurencí a dařilo se jim i v digitální budoucnosti.

Spolupracujte s odvážnými

Byli jsme první broker pool v ČR a začali jsme měnit pohled na finanční poradenství. Odvaha hledat nové cesty nám zůstala a vytrvale zlepšujeme podmínky pro práci poradců i finanční zdraví jejich klientů. Soustavně připravujeme sebe i poradce na fungování v digitálním světě. Jako první přinášíme inovativní řešení v podobě chytrých nástrojů či moderních způsobů komunikace a snižujeme papírování.

Rosteme jako tým

Vydělané peníze z velké části investujeme zpět do rozvoje našich služeb, procesů a profesionálů, kteří pro vás v Broker Trustu pracují. Víme, že se to vyplatí nám všem a společně porosteme jako jeden tým.

Využívejte funkční nástroje

S našimi nástroji se váš mobil, tablet nebo počítač stanou analytickým centrem. Jsou komplexní, a přitom fungují jednoduše jako semafor. Rychle, na pár kliknutí a přehledně. Klientům díky nim vyberete skutečně nejvhodnější řešení, připravíte si jasné podklady a ušetříte hodiny času při volbě produktu i při administrativě. Zjistěte víc o našich chytrých řešeních.

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.