Přes 660 tisíc na pomoc Ukrajině & knedlík v krku

„Dar od holčiček – 4 a 7 let. Samy se chtěly podělit ze svých kasiček.“ A pod tím dar přes dva tisíce korun na pomoc Ukrajině. Když jsme si přečetli tenhle vzkaz u sbírky, kterou jsme založili s našimi partnery a kolegy, měli jsme knedlík v krku. Jste úžasní! Děkujeme nejen Adélce a Kristýnce. Přispěli jste dohromady už přes 660 tisíc korun. Dnes je poslední šance jít do toho s námi.

Sbírku po dnešku uzavřeme a jak jsme slíbili, za Broker Trust přidáme k vašim darům jednou tolik. Naše společná pomoc pak zamíří cíleně k lidem, kteří museli utéct před válkou nebo kvůli ní přišli v lepším případě „jen“ o majetek, v horším o zdraví nebo o své blízké.

Do sbírky se zapojilo už přes 200 dárců, počtem i objemem pomoci jsme tak navázali na loňskou úspěšnou sbírku po úderu tornáda na Moravě.  A stejně jako tehdy vám dáme i tentokrát vědět, jak naše příspěvky Ukrajincům pomáhají.

Moc si vážíme rychlosti a ochoty, se kterou jste se do sbírky zapojili. A když jsme začínali připojenými vzkazy, tak si vypůjčíme jeden také na závěr. Napsal ho Jan: „I still trust in goodness and freedom!“ Máme to stejně! Díky.

Broker Trust

Související články

Nezařazené

Jak reaguje americký trh na zasedání centrální banky? (Videokomentář: Týden 16)

Nejenom to se dozvíte v novém videokomentáři našeho experta Václava Pecha na dění ve světě investic.

28. 4. 2022 0 minut čtení minut čtení

Nezařazené, Rizika

Životní pojistky ve stínu inflace. Smlouvu je vhodné zkontrolovat

Životní pojistka není smlouva, která by měla zůstat beze změny „tesaná do kamene“, ale během let by ji měl člověk podle své situace upravovat. Momentálně je vzhledem k mimořádně vysokému…

21. 4. 2022 5 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Válka jako černá labuť. Co znamená pro trh s bydlením?

Pandemii covid-19 ani rozsáhlou válku na Ukrajině jsme nepředpokládali. Lepší příklady pověstných černých labutí, tedy událostí, které přijdou nečekaně a mají zásadní vliv na společnost, bychom v posledních letech hledali…

8. 4. 2022 6 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.