Přes 660 tisíc na pomoc Ukrajině & knedlík v krku

„Dar od holčiček – 4 a 7 let. Samy se chtěly podělit ze svých kasiček.“ A pod tím dar přes dva tisíce korun na pomoc Ukrajině. Když jsme si přečetli tenhle vzkaz u sbírky, kterou jsme založili s našimi partnery a kolegy, měli jsme knedlík v krku. Jste úžasní! Děkujeme nejen Adélce a Kristýnce. Přispěli jste dohromady už přes 660 tisíc korun. Dnes je poslední šance jít do toho s námi.

Sbírku po dnešku uzavřeme a jak jsme slíbili, za Broker Trust přidáme k vašim darům jednou tolik. Naše společná pomoc pak zamíří cíleně k lidem, kteří museli utéct před válkou nebo kvůli ní přišli v lepším případě „jen“ o majetek, v horším o zdraví nebo o své blízké.

Do sbírky se zapojilo už přes 200 dárců, počtem i objemem pomoci jsme tak navázali na loňskou úspěšnou sbírku po úderu tornáda na Moravě.  A stejně jako tehdy vám dáme i tentokrát vědět, jak naše příspěvky Ukrajincům pomáhají.

Moc si vážíme rychlosti a ochoty, se kterou jste se do sbírky zapojili. A když jsme začínali připojenými vzkazy, tak si vypůjčíme jeden také na závěr. Napsal ho Jan: „I still trust in goodness and freedom!“ Máme to stejně! Díky.

Broker Trust

Související články

Nezařazené

Prohlášení FEDu zasáhlo trh (Videokomentář: Týden 44)

Tisková konference FEDu poslala akcie dolů. Co zaznělo? A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

8. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Sazby hypoték již nerostou, ale na pokles to zatím nevypadá (analýza Golem)

Nabídkové sazby stagnují. Titulní index GOFI 70, který 13 let mapuje napříč trhem nabídkové sazby hypoték s LTV do 70 %, v říjnu meziměsíčně vzrostl o pouhé 2 setiny procentního…

4. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Nezařazené

V červených číslech (Videokomentář: Týden 34)

Páteční projev guvernéra FEDu zcela změnil výsledek obchodování minulého týdne. Který sektor to ustál? A co na to říká náš investiční analytik Václav Pech?

30. 8. 2022 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.