Děkujeme, byli jste opět skvělí

Máme za sebou letošní druhý online Broker kongres, tentokrát s podtitulem „Evoluce na druhou“. A byla to vážně jízda.

Virtuálně se nás sešlo 1 700! Skvělé je, že jste byli znovu velmi aktivní. V chatu se protočilo 33 tisíc zpráv, pustili jste si skoro 7 tisíc videí, stáhli 13 tisíc různých materiálů a na stáncích jste se stavili více jak devět tisíckrát. Děkujeme také našim produktovým partnerům, kteří do toho s námi znovu šli. A tlumočíme vám také jejich díky – měli velkou radost z vašeho zájmu o jejich novinky.

Věříme, že jste si užili naše domácí i zahraniční řečníky. A máme pro vás jednu dobrou zprávu: s elitním finančním poradcem Johnem Bowenem jsme se dohodli, že budeme moct zveřejnit záznam jeho vystoupení. Najdete ho na FinTV. Právě také překládáme Johnovu knížku plnou užitečných tipů pro budování poradenské praxe, kterou od nás dostanete jako dárek.

Těšíme se, že se na Broker kongresu potkáme i v příštím roce. A jestli vás zajímá, jak se taková akce chystá a chcete se podívat do zákulisí kongresu, máme o tom na blogu článek.

Související články

Nezařazené

V červených číslech (Videokomentář: Týden 34)

Páteční projev guvernéra FEDu zcela změnil výsledek obchodování minulého týdne. Který sektor to ustál? A co na to říká náš investiční analytik Václav Pech?

30. 8. 2022 1 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Jak reaguje americký trh na zasedání centrální banky? (Videokomentář: Týden 16)

Nejenom to se dozvíte v novém videokomentáři našeho experta Václava Pecha na dění ve světě investic.

28. 4. 2022 0 minut čtení minut čtení

Nezařazené, Rizika

Životní pojistky ve stínu inflace. Smlouvu je vhodné zkontrolovat

Životní pojistka není smlouva, která by měla zůstat beze změny „tesaná do kamene“, ale během let by ji měl člověk podle své situace upravovat. Momentálně je vzhledem k mimořádně vysokému…

21. 4. 2022 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.