Co jsme se o nás dozvěděli od finančních poradců?

Společnost EMA Data letos provedla velký průzkum mezi finančními poradci ohledně vnímání finančně-poradenských firem. Výsledky nás potěšily, ale bereme je hlavně jako závazek dále posouvat pozitivní zákaznickou zkušenost našich partnerů. Co jsme se o sobě dozvěděli?

Začít se má od základů, tak se nejprve podívejme na stabilitu. Z tohoto hlediska, respektive z pohledu jistoty budoucnosti a výplaty provizí, nás finanční poradci, působící v poolech i strukturálních firmách, v průzkumu označili jako nejstabilnější firmu na trhu. Získali jsme známku 7,96 z 10 a více jak třetina respondentů nám dala známku nejvyšší.

Na prvním místě jsme se mezi konkurenčními společnostmi umístili také v celkovém vnímání klientské zkušenosti se známkou 6,67 z 10. Zkušenosti koncových klientů pak poradci hodnotili v porovnání s ostatními společnosti opět nejvyšší známkou, a to znovu 6,67.

A ještě jedna zlatá, tentokrát v inovativnosti. Tady jsme si odnesli ze všech finančně-poradenských firem zařazených do průzkumu také nejvyšší známku – 7,29 z 10.

Zlatý hattrick, spokojenost, balíme to?! Tak to určitě ne. V hlavách to máme nastavené tak, že není důležité, „kdo je větší jednička“, i když nás takový úspěch přirozeně těší. Chceme se neustále zlepšovat. Koneckonců, známky jsme si odnesli sice nejlepší ze všech, ale pořád mohou růst. Dennodenně se proto zaměřujeme na to, abychom přinášeli finančním poradcům ještě lepší servis.

Aktuálně jsme do světa pustili inovovanou verzi našeho sjednávače a porovnávače majetkového pojištění BT Neživot. Schválně mrkněte, co všechno s ním dokážete. Připravujeme také podzimní Broker kongres, který se uskuteční 25. listopadu, a všem finančním profesionálům ho umožníme sledovat online zdarma. A představíme také novinky ohledně finančního plánování a zobrazování informací o klientech v naší BeTy. Je na co se těšit. Více se dozvíte právě na Broker kongresu.

Související články

Nezařazené

Prohlášení FEDu zasáhlo trh (Videokomentář: Týden 44)

Tisková konference FEDu poslala akcie dolů. Co zaznělo? A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

8. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Sazby hypoték již nerostou, ale na pokles to zatím nevypadá (analýza Golem)

Nabídkové sazby stagnují. Titulní index GOFI 70, který 13 let mapuje napříč trhem nabídkové sazby hypoték s LTV do 70 %, v říjnu meziměsíčně vzrostl o pouhé 2 setiny procentního…

4. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Nezařazené

V červených číslech (Videokomentář: Týden 34)

Páteční projev guvernéra FEDu zcela změnil výsledek obchodování minulého týdne. Který sektor to ustál? A co na to říká náš investiční analytik Václav Pech?

30. 8. 2022 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.