Co jsme se o nás dozvěděli od finančních poradců?

Společnost EMA Data letos provedla velký průzkum mezi finančními poradci ohledně vnímání finančně-poradenských firem. Výsledky nás potěšily, ale bereme je hlavně jako závazek dále posouvat pozitivní zákaznickou zkušenost našich partnerů. Co jsme se o sobě dozvěděli?

Začít se má od základů, tak se nejprve podívejme na stabilitu. Z tohoto hlediska, respektive z pohledu jistoty budoucnosti a výplaty provizí, nás finanční poradci, působící v poolech i strukturálních firmách, v průzkumu označili jako nejstabilnější firmu na trhu. Získali jsme známku 7,96 z 10 a více jak třetina respondentů nám dala známku nejvyšší.

Na prvním místě jsme se mezi konkurenčními společnostmi umístili také v celkovém vnímání klientské zkušenosti se známkou 6,67 z 10. Zkušenosti koncových klientů pak poradci hodnotili v porovnání s ostatními společnosti opět nejvyšší známkou, a to znovu 6,67.

A ještě jedna zlatá, tentokrát v inovativnosti. Tady jsme si odnesli ze všech finančně-poradenských firem zařazených do průzkumu také nejvyšší známku – 7,29 z 10.

Zlatý hattrick, spokojenost, balíme to?! Tak to určitě ne. V hlavách to máme nastavené tak, že není důležité, „kdo je větší jednička“, i když nás takový úspěch přirozeně těší. Chceme se neustále zlepšovat. Koneckonců, známky jsme si odnesli sice nejlepší ze všech, ale pořád mohou růst. Dennodenně se proto zaměřujeme na to, abychom přinášeli finančním poradcům ještě lepší servis.

Aktuálně jsme do světa pustili inovovanou verzi našeho sjednávače a porovnávače majetkového pojištění BT Neživot. Schválně mrkněte, co všechno s ním dokážete. Připravujeme také podzimní Broker kongres, který se uskuteční 25. listopadu, a všem finančním profesionálům ho umožníme sledovat online zdarma. A představíme také novinky ohledně finančního plánování a zobrazování informací o klientech v naší BeTy. Je na co se těšit. Více se dozvíte právě na Broker kongresu.

Související články

Nezařazené

Jak reaguje americký trh na zasedání centrální banky? (Videokomentář: Týden 16)

Nejenom to se dozvíte v novém videokomentáři našeho experta Václava Pecha na dění ve světě investic.

28. 4. 2022 0 minut čtení minut čtení

Nezařazené, Rizika

Životní pojistky ve stínu inflace. Smlouvu je vhodné zkontrolovat

Životní pojistka není smlouva, která by měla zůstat beze změny „tesaná do kamene“, ale během let by ji měl člověk podle své situace upravovat. Momentálně je vzhledem k mimořádně vysokému…

21. 4. 2022 5 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Válka jako černá labuť. Co znamená pro trh s bydlením?

Pandemii covid-19 ani rozsáhlou válku na Ukrajině jsme nepředpokládali. Lepší příklady pověstných černých labutí, tedy událostí, které přijdou nečekaně a mají zásadní vliv na společnost, bychom v posledních letech hledali…

8. 4. 2022 6 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.