Bohatý, nebo chudý? Do Broker kongresu zbývá ani ne měsíc

Už za méně než měsíc – 27. května – se v 9 hodin ráno otevřou virtuální brány nového Broker kongresu Evoluce 3D. Bude to už třetí online kongres a nebyli bychom to my, abychom ho zase o kousek neposunuli. Co vás čeká?

Mezi řečníky máme zase hvězdná jména. Některé knihy mění lidem životy a určitě to platí také o bestselleru Bohatý táta, chudý táta. Oslovili jsme jejího autora Roberta Kiyosakiho, zda by pro české finanční profíky připravil tipy, jak úspěšně podnikat. A Robert souhlasil. Máme z toho radost a už teď víme, že to bude vystoupení, které by měl slyšet každý, kdo to s financemi myslí vážně.

Těšíme se také na vystoupení Daniela H. Pinka, novináře, spisovatele a uznávaného motivátora, který se zaměřuje na témata, která právě teď mnozí na finančním trhu řeší. Jak motivovat svůj tým a vést ho k lepším výkonům? Jak být lepší obchodník? Jak se rozhodovat správně a ve správnou chvíli? Jsme přesvědčení, že Danielovy rady pomohou nejednomu poradenskému týmu.

Třetím hostem je psychiatr a vysokoškolský pedagog Radkin Honzák. Jestli jste viděli některé jeho vystoupení nebo si přečetli některou z knížek, víte, že to, co pan doktor říká, stojí za to, a ještě se u toho člověk zasměje. S typickým osobitým přístupem bude na Broker kongresu řešit, jak zářit ve financích a nevyhořet. Poslední rok byl v našem byznysu v mnoha oblastech rekordní, ale taky hodně náročný. Myslíme si proto, že bychom si toto měli poslechnout všichni.

A pak tu jsou dvě stálice našeho kongresového nebe. Baví nás, jak ekonom Tomáš Sedláček přemýšlí o financích, ekonomice a jaký tomu dává přesah. To určitě uslyšíme i tentokrát, když se Tomáš zamyslí nad tím, co můžeme očekávat od světa, který se vzpamatovává z koronavirové pandemie.

Nebyl by to Broker kongres, aby na něm nevystoupil náš zakladatel Zdeněk Sluka. Podíváte se s ním pod pokličku toho, na čem v Broker Trustu pracujeme aktuálně a co vymýšlíme do budoucna, abychom společně slavili další úspěšné roky a desetiletí. Příležitostí je a bude spousta a jak známe Zdeňka, bude fajn si poslechnout, kam podle něho bude trh směřovat a co by měli finanční poradci dělat, aby se jim dařilo.

Bylo by skvělé, kdybychom se mohli všichni bezpečně potkat tváří tvář, ale už jsme si dvakrát vyzkoušeli, že Broker kongres je slušná jízda i online. Tentokrát vyvíjíme úplně nové prostředí a garantujeme, že bude na co koukat.

Mimo jiné se na vás těší taky tři desítky našich produktových partnerů, kteří už plní virtuální stánky novinkami a materiály, které si budete moct stáhnout. A těšit se můžete samozřejmě také na workshopy a soutěž o ceny.

Odpočítávání je zahájeno, ladí se poslední detaily, registrace se plní a my se s vámi těšíme na viděnou.

Jak se přihlásit?

Partnerům Broker Trustu jsme už posílali e-mail, kde najdou instrukce, jak se přihlásit. Každému z nich držíme místo zdarma. Na kongresu ale rádi uvidíme všechny finanční profíky napříč trhem. A máme pro ně speciální nabídku, brzkou registraci máme nyní s 50% slevou. Klikněte sem a registrujte se s kódem BKevo50.

Související články

Nezařazené, Výnosy

Inflace cení zuby. Jak si stojí vysoce kvalitní akcie oproti akciovým indexům

Nacházíme se v období rostoucí inflace. Ta přišla v důsledku uvolňování zvýšených objemů peněz do ekonomiky ze strany centrálních bank při koronavirové pandemii. Otázka, kterou si nyní pokládá nejeden investor,…

24. 6. 2021 2 minut čtení minut čtení

Nezařazené

20 otázek pro Zdeňka Sluku: Je zásadní být autentický

Broker Trust je na trhu 20 let a pro Zdeňka Sluku jsme připravili 20 otázek na tělo. Zajímalo nás třeba, čím chtěl být zakladatel největšího poolu jako kluk nebo co…

22. 4. 2021 1 minut čtení minut čtení

Nezařazené

Živnostníci mohou mít kvůli daňovému paušálu problém získat úvěr

Od letoška se mohou živnostníci přihlásit k daňovému paušálu. Znamená to pro ně konec podávání daňového přiznání, povinné odvody vyřeší jednou měsíční platbou, nemusí se starat o kontroly z finančního…

12. 2. 2021 4 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Články e-mailem každý pátek

Rádi vám předáme know-how. Nechte nám na sebe kontakt.