Elektronické povinné přílohy

Míříme do doby bezpapírové. Omezujeme papírování a umožňujeme, aby klienti podepisovali přes SMS.

Usnadněte sobě i klientům administrativu při sjednání smlouvy a využijte moderní a rychlý způsob podpisu prostřednictvím SMS.

Snadná práce

Abychom vám usnadnili nutnou administrativu, vytvořili jsme online nástroj pro tvorbu povinných příloh. Umožňuje připravit kompletní dokumentaci pro celý obchodní případ i individuální dokumenty pro případ opravy. Dokumenty je možné rozpracovat, kontrolovat, později doplňovat, výstup se tiskne do univerzálního PDF dokumentu.

Méně chyb

Při zpracování povinných příloh jsou jednotlivé hodnoty na dokumentech navzájem provázány, probíhá nad nimi aktualizace a kontrola. Sníží se tak počet ohroženek z důvodu formální chyby. Tento nástroj obsahuje také našeptávač adres, výběr autora obchodu pro případ přípravy dokumentace asistentkou nebo jiným kolegou, najdete v něm i další „vychytávky“ umožňující třeba kopírovat adresu žadatele na spolužadatele.

Podpis přes SMS

Dokumenty generujeme čistě elektronicky, klientům je stačí podepsat přes SMS, nic netisknou, nic neposílají poštou. Šetříme tak jejich i váš čas a zkracujeme dobu úspěšně uzavřeného obchodu.

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.