BT Metodiky Online

Pár kliknutími porovnáte finanční produkty podle klientových požadavků a vyberete mu nejvhodnější řešení. BT Metodiky Online jsou přitom jednoduché jako barvy na semaforu.

Jsou snadné, rychlé a skvěle vypadají. Získejte nejkomplexnější srovnání úvěrových a pojistných produktů na trhu.

Takhle jednoduše porovnáte např. povinné ručení nebo havarijní pojištění

Takhle jednoduše porovnáte např. povinné ručení nebo havarijní pojištění

Přehledné jako semafor

Přes unikátní rozsah informací mají BT Metodiky Online uživatelsky příjemné a intuitivní prostředí. Budete se v nich snadno orientovat a filtrování produktů pro výběr optimálního řešení vám usnadní barvy semaforu. Získáte tak rychlý přehled pro bleskové porovnání základních vlastností daného produktu. BT Metodiky Online vás upozorní na aktualizace jednotlivých podmínek, abyste rychle odhalili veškeré novinky.

Snadné vyhledávání

Aplikace přehledně a podrobně člení metodiky do témat, podtémat a upřesňujících podmínek. Umožňuje fulltextové vyhledávání v tématech i v odpovědích. Připravíte také graficky atraktivní PDF výstupy pro klienta.

Přizpůsobí se vám

Finanční instituce nastavíte dle vlastního výběru, BT Metodiky Online si zapamatují i vaše oblíbené produkty a můžete si uložit také vlastní výběry témat. Klidně sdílejte své zkušenosti a uvádějte je jako neoficiální informace „bez záruky“.

Porovnáte i detaily

Porovnáte nejen výluky, ale veškeré podstatné produktové parametry (např. vstupní a výstupní věk, limity, čekací doby, oceňovací tabulky, rizikové skupiny, investiční složku a její nákladovost, vybrané analytické ukazatele, veškeré garance, úroveň výše požadovaného pojistného za dané riziko atd.).

Sledují i drobná rizika

Nesledujeme jen pojištění velkých rizik, jako je invalidita či úmrtí, ale i těch drobnějších, jako je pracovní neschopnost, hospitalizace či denní odškodné. BT Metodiky Online se nezaměřují pouze na dospělé, ale také na děti a veškerá dětská pojištění.

Vyberte klientovi nejvhodnější produkt

Optimální produkt pro klienta není často ten nejlevnější, ale ten, který mu nabídne vše, co potřebuje. V metodikách naleznete nejen shrnutí produktových kladů a unikátních prodejních vlastností, ale také hlavních nevýhod daného produktu. K finančním poradcům se tak dostávají vyvážené informace, nejen informace ze školení produktových partnerů.

Díky BT Metodikám Online

  • Vytvoříte klientovi nezávislý přehled vlastností všech dostupných produktů, a to i těch, které tak často neděláte.
  • Nabídnete mu lepší produkt, než má nyní.
  • Snadno zjistíte, zda má pokryto určité riziko.
  • Ihned odpovíte na odbornou otázku k produktu.
  • Poskytnete lepší poradenství.

Ušetřete si čas s porovnáváním produktů

Nechte nám na sebe kontakt a my vám předvedeme, co všechno s BT Metodikami Online dokážete.