Vzdělávací tipy BéTéčka

Zajímáte se o podnikatelská pojištění? V historicky první BT Komunitě na toto téma detailně rozebereme odpovědnost a majetkové pojištění SVJ. Ale chystáme i další zajímavé akce. Podívejte se na naši nabídku.

Termín 3. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rychlý přehled práce v BT Životu získáte od Marka Seidla. Marek Vám ukáže porovnání produktů prvních 6 pojišťoven (ČPP, KB Pojišťovna, NN, Pillow, UNIQA, YOUPLUS) podle kvality krytí jednotlivých rizik (rating EUCS) a ceny; váhu rizik je možné snadno změnit v závislosti na požadavcích klienta.

Termín 4. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Na školení Vám ukážeme nové funkcionality. Zaměříme se primárně na ty, které jsou potřeba pro generování povinných příloh u produktových partnerů, kteří nejsou do BT Investu napojeni. Využijete je pro nové smlouvy, ale i úpravy stávajících (jednorázová investice, výběr, modifikace pravidelné platby). Dále Vám představíme sjednání smlouvy v BT Investu v režimu zprostředkování a poradenství nebo úpravu stávající smlouvy u Consequ (rebalancování, modifikace pravidelné platby).

Termín 5. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Termín 26. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Chcete sjednávat pojištění přes BT Neživot, ale nevíte jak na to? Právě s tím Vám pomůže online školení na náš srovnávač a sjednavač neživotního pojištění. Ukážeme Vám, jak při sjednání postupovat krok po kroku a řekneme si, kde najít vychytávky a proč BT Neživot používat. Také se dozvíte, jak pracovat s modelací nabídky u majetku nebo jak funguje automatické natahování dat.

Galerie produktů

Spotřebitelské úvěry – 18. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rádi byste našli zajímavý přehled, co se děje u produktových partnerů? Využijte naše školení Galerie produktů. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času. Tentokrát se můžete těšit na RB, KB, Cofidis, mBank, ČS.

Termín: 10. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Na BT Komunitě budeme sdílet zkušenosti z praxe. Můžete se těšit i na diskuze s hosty a poradci nad tématem investiční složka pojistných produktů. Marek Seidl Vám detailně představí nabídku fondů v produktu IŽP. Proberete, jak se vyplácí investovat do garantovaného fondu a podíváte se na zhodnocení za posledních 10 let či poplatkovou strukturu (počáteční, měsíční, výběr), ale dostane se i na další zajímavá témata.

Termín: 12. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Hledáte cestu k bonitním klientům? Chcete si z firemních klientů vytvořit lead, tj. generátor kontaktů? Zajímá Vás, jak zaujmout firemní klienty s benefitními programy i v dnešní době? Pokud jste si alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli ANO, pak pro Vás máme řešení! Přihlaste se na naše školení, kterým si můžete rozšířit svou odbornost o další téma a my Vám ukážeme, jak využít výhod daňově optimálních produktů ve prospěch zaměstnavatele i zaměstnanců. Dáme Vám návod, jak pracovat se skupinovým rizikovým životním pojištěním nebo jak na pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody vůči zaměstnavateli nastavit jako benefit.

Vstupní seminář 

Termín 13. a 14. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Vítejte u Broker Trustu! Abychom Vám zajistili hladký start v novém prostředí, připravili jsme pro Vás vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv. Představíme proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a obchodních příležitostí ve Vašem kmeni. Naše specialistka Vám ukáže, že se není třeba bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý den je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v produktových segmentecho finančních institucích a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

Termín: 19. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Náš hypoteční expert Libor Vojta Ostatek s Vámi rozebere vše o financováním bydlení.  Dotkneme se nejpalčivějších témat v oblasti trhu financování bydlení – výsledky letošního roku, revidovaný odhad letošního roku, úrokové sazby, trh nemovitostí, dotace (přehled dotací a jejich vazba na existující produkty financování bydlení). Nezapomeneme ani na aktuální témata – retence, účinnost ÚVN od 1. září, změny ze strany bank apod. Samozřejmostí je i vymezený čas pro Vaše dotazy, poznatky a připomínky.

Termín: 20. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Společně se podíváme na témata ohledně SVJ a odpovědnosti. Setkáním Vás provede Michal Průcha, ale setkáte se i s dalšími zajímavými hosty. BT Komunita je rozdělena do dvou bloků. V prvním se zaměříme na SVJ – majetkové pojištění bytových domů (důraz na nebezpečí technické poruchy, all risk, odpovědnost členů SVJ a odpovědnost z vlastnictví. Druhý blok se bude věnovat odpovědnosti (odpovědnost manažerů „D&O“, odpovědnost dopravce/zasílatele, odpovědnost profesní).

Termín 24. 6. 2024 – přihlásíte se ZDE

Čeká Vás kompletní představení naší hypoteční platformy modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. Dozvíte se, jak na rychlé získání úrokových sazeb, měsíčních splátek a výše základních poplatků od bank s možností individuálních úprav.

Související články

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Zlatá horečka? V investicích je potřeba se žlutým kovem zachovat chladnou hlavu

Sportovní hodnota zlaté medaile, kterou vyhráli čeští hokejisté, je jen těžko vyčíslitelná. Kdyby byla ale místo křišťálu skutečně celá ze zlata, tak by při svých úctyhodných 250 gramech a dnešních…

30. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.