TESLA naděluje

Soutěžte s TESLOU. Už za 5 smluv sjednaných online v BT Investu můžete získat hodnotné ceny - telefony, wellness nebo zážitek v O2 areně. Současně můžete využít bonusovou akci Renta Plus 1 % k ročnímu výnosu, s očekávaným čistým ročním výnosem přes 6 % p.a.

Vážení finanční poradci,

dovolte Vám popřát hodně zdraví a štěstí do roku 2023, který nám jistě přinese spoustu zajímavých novinek a pozitivních zpráv. Jednu z nich můžeme oznámit již na jeho začátku, a to že jsme napojeni s online smlouvou v BT Investu. A protože začátek roku si zaslouží podobných zpráv více, máme speciálně pro Vás připravenou soutěž o hodnotné ceny, která startuje do nového roku jako raketa.

Podmínky soutěže pro zapojení do slosování:

  • Termín konání: 9. 1. – 30. 4. 2023
  • Minimálně 5 sjednaných online smluv s celkovým objemem min. 150 000 Kč
  • Vylosované výherce budeme kontaktovat do 30. 5. 2023

Hodnotné ceny:

  1. Mobilní telefon iPhone 13 128 GB / Samsung Galaxy S21 FE 5G 256 GB
  2. Víkendový wellness pobyt pro dva do Lázní Bohdaneč
  3. 2x lístek dle výběru na kulturní akci do klubového patra O2 areny

Zároveň pro Vás máme přichystanou bonusovou akci Renta Plus 1 % k ročnímu výnosu, s očekávaným čistým ročním výnosem přes 6 % p.a. Kromě zúročení vkladu může klient i poradce ještě vyhrát víkendový wellness pobyt v Lázních Bohdaneč. Akce trvá od 1. 1. do 28. 2. 2023. O výhercích budeme informovat e-mailem do konce března. Detailní informace k akci najdete ZDE.

TESLA Investiční společnost

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.