Snadná Privátní Business Hypotéka

Opět zjednodušujeme administrativu. Pro Privátní Business Hypotéku od České spořitelny nyní stačí jen předávací protokol. Podpis klienta není potřeba a obchod je zapsán automaticky.

Vážení partneři,

v souvislosti s digitalizací předávacího protokolu podnikatelských úvěrů a úvěrů pro bytová družstva/společenství vlastníků jednotek (úvěrů na IČO) jsme zjednodušili i předávání obchodu Privátní Business Hypotéka od České spořitelny. Aktuálně již nemusíte vyplňovat záznam z jednání v sekci spotřebitelské úvěry, ale stačí vyplnit předávací protokol v sekci „Úvěry pro podnikatele a BD/SVJ, investiční úvěry (PBH od ČS)“, kam jsme tento typ úvěru po konzultaci a se souhlasem našeho Compliance přesunuli.

Jak to funguje?

Vyberete nebo zadáte klienta s RČ a v nabídce segmentů zvolíte novou kategorii „Úvěry pro podnikatele a BD/SVJ, investiční úvěry (PBH od ČS)“.

V předávacím protokolu vyberete z nabídky bank Českou spořitelnu. Produkt a typ produktu se Vám vyplní automaticky, doplníte další povinné údaje a standardně vyplníte i AML. Veškeré dokumenty odešlete elektronicky na centrálu BT – bez nutnosti podpisu klienta. Obchod se následně automaticky zapíše.

Věříme, že Vám tato změna usnadní Váš poradenský život.

Váš Broker Trust

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.