Provize po ukončení spolupráce

Compliance BT nastavilo nová pravidla pro vyplácení a dělení digitálně zpracované produkce, která bude přijata po ukončení spolupráce. Postup se týká pouze digitalizovaných segmentů.

Vážení partneři,

v rámci digitálního zpracování produkce a dělení provize jsme občas narazili na to, že nám poradci dodávali smlouvy i několik týdnů po ukončení spolupráce. Doposud tyto případy nebylo možné digitálně zpracovat. Ale nyní už jsou na to naše systémy připravené. Tyto obchody zpracováváme dle nově nastavených pravidel od našeho Compliance, která stanovují podmínky pro výplatu provize.

Níže uvedený postup je aplikován pouze na digitalizované segmenty, které budeme postupně rozšiřovat. V současnosti se jedná o úvěry pro fyzické osoby, úvěry pro právnické osoby, stavební spoření, investice skrze BT Invest nebo Edwarda, neživotní pojištění přes aplikaci BT Neživot a do konce roku přibude ještě životní pojištění.

Nová pravidla pro výplatu produkce:

  • V případě, že nám poradce dodá kompletní dokumentaci do 14 dní (včetně) od ukončení spolupráce, bude mu standardně spočtena a vyplacena provize. Tato lhůta je dostatečná, i s ohledem na podpis Elektronických povinných příloh (EPP), které musí klient podepsat do 7 dnů od vystavení poradcem.
  • Pokud nám poradce dodá kompletní dokumentaci k obchodu později, jsme nuceni provizní nárok převést na jeho nadřízeného, kterému bude vyplacen.

Vás Broker Trust

Související články

Poradenství

Stále máte čas ušetřit za letošek na daních nebo využít státní podporu stavebního spoření

Nedovolte předvánočnímu shonu, aby vás připravil o výhody, které nabízí například stavební spoření nebo spoření na penzi. Zkontrolujte, že za letošní rok využijete tyto produkty na maximum. Přilepšit si nebo…

8. 12. 2023 6 minut čtení minut čtení

Výnosy

Pokojný týden (Videokomentář: Týden 48)

V uplynulém týdnu vládl na akciovém trhu klid a hodnota indexu se příliš nezměnila. Investory potěšil nad očekávání pozitivní růst amerického HDP nebo slušná čísla o evropské inflaci, nicméně silnějších…

5. 12. 2023 1 minut čtení minut čtení

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.