Provize po ukončení spolupráce

Compliance BT nastavilo nová pravidla pro vyplácení a dělení digitálně zpracované produkce, která bude přijata po ukončení spolupráce. Postup se týká pouze digitalizovaných segmentů.

Vážení partneři,

v rámci digitálního zpracování produkce a dělení provize jsme občas narazili na to, že nám poradci dodávali smlouvy i několik týdnů po ukončení spolupráce. Doposud tyto případy nebylo možné digitálně zpracovat. Ale nyní už jsou na to naše systémy připravené. Tyto obchody zpracováváme dle nově nastavených pravidel od našeho Compliance, která stanovují podmínky pro výplatu provize.

Níže uvedený postup je aplikován pouze na digitalizované segmenty, které budeme postupně rozšiřovat. V současnosti se jedná o úvěry pro fyzické osoby, úvěry pro právnické osoby, stavební spoření, investice skrze BT Invest nebo Edwarda, neživotní pojištění přes aplikaci BT Neživot a do konce roku přibude ještě životní pojištění.

Nová pravidla pro výplatu produkce:

  • V případě, že nám poradce dodá kompletní dokumentaci do 14 dní (včetně) od ukončení spolupráce, bude mu standardně spočtena a vyplacena provize. Tato lhůta je dostatečná, i s ohledem na podpis Elektronických povinných příloh (EPP), které musí klient podepsat do 7 dnů od vystavení poradcem.
  • Pokud nám poradce dodá kompletní dokumentaci k obchodu později, jsme nuceni provizní nárok převést na jeho nadřízeného, kterému bude vyplacen.

Vás Broker Trust

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.