Personální novinky v BT

Představujeme nové tváře obchodního a produktového oddělení. David Molínek přebírá region Moravy po Honzovi Klusákovi a Svatava Bilová posiluje naší produktovou podporu v oblasti neživotního pojištění – pro auta a majetek.

David Molínek

V případě Davida se tak úplně o novou tvář nejedná. Téměř deset let působil jako smluvní partner Broker Trustu a nyní se rozhodl zapojit se i na straně BT a stát se jednou z klíčových osob obchodního týmu. Věříme, že své cenné zkušenosti a znalosti ověřené v praxi předá našim partnerům z Jihomoravského a Zlínského kraje, a ti tak získají špičkový servis a podporu, která jim pomůže nejen s profesním růstem. Honza Klusák, který měl dosud region na starosti se rozhodl změnit profesi. V Broker Trustu bude do konce července. Děkujeme mu za vše a přejeme mnoho úspěchů. Region Morava i nadále povede Miroslav Kraus jako regionální ředitel.

Krátké představení 

Žije na Zlínsku, kořeny má na Ostravsku, pracovní aktivity po celé republice. S finančním poradenstvím začínal před více než desetiletím v Partners, kde se časem vypracoval na manažera skupiny. Protože nebyl spokojen s fungováním v MLM, založil si svou vlastní poradenskou firmu pod záštitou Broker Trustu. Vyznává férové a přátelské jednání, snaží se na sobě neustále pracovat. Je držitelem titulu EFA. Rád zkouší nové cesty. V tom mu pomáhají i teoretické znalosti, které čerpá z oblíbených rozvojových a psychologických knih. Krom toho ho velmi baví investování, které nejenom studuje, ale je i aktivním obchodníkem na burze. Také v soukromí vyznává aktivní a adrenalinovou zábavu. S rodinou i přáteli často vyráží do přírody a do hor…třeba na ferraty. A s velkým zaujetím se věnuje i různorodým sportům. Má rád společnost milých a srdečných lidí, a když může bavit přátele svým kytarovým umem u táboráku. 

Kontakty

Motto na závěr

„Společně tvoříme lepší budoucnost.“

Svatava Bilová

Posilujeme naši produktovou podporu v oblasti neživotního pojištění. Kromě Aleše Zemana, jak jste zvyklí, se nyní můžete obracet i na novou posilu Svatavu Bilovou. Svatka bude mít na starosti segmenty auto a majetkové pojištění. Dozajista bude Vaší pravou rukou nejen díky svým detailním produktovým znalostem, ale i díky zkušenostem z poradenského světa a privátního bankovnictví. 

Krátké představení 

Od studia na vysoké škole se věnuje financím. V předchozím působišti v Partners si prošla různými specializacemi včetně podpory v oblasti neživotního pojištění, správy a optimalizace pojistných smluv, vzdělávání poradců i supervize u odborných zkoušek a také působila jako osobní bankéřka v UniCredit Bank. Těší nás, že se řídí obdobnými hodnotami jako má Broker Trust – smysluplná vzájemná spolupráce a orientace na hledání nejlepšího řešení. I proto ji baví dávat věci do souvislostí a pokládat ty správné otázky. Mezi její záliby patří neustálé vzdělávání a učení nových věcí. Ve svém volném čase se ráda toulá Prahou, kam běžný turista nezavítá, ideálně ve spojení s gurmánským zážitkem. Také se velmi ráda vrací na rodnou Moravu za svou rodinou a za krásami beskydské přírody. 

Kontakty

Motto na závěr

„Nikdy, nikdy, nikdy se nevzdávám, i kdyby to znamenalo dělat chvíli nic.“

Oba vítáme v týmu a přejeme mnoho úspěchů!

Související články

Poradenství, Výnosy

Hra na štěstí? Ne, správný postup při investování výrazně snižuje riziko ztráty 

Úroky na spořicích účtech klesají. Ještě víc tak poroste investiční apetit Čechů, kteří hledají pro své úspory lepší výnos. Už loni přitom investice v ČR zaznamenaly mimořádný rok. Češi měli…

19. 4. 2024 8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dočkali jsme se korekce (Videokomentář: Týden 16)

Inflace ve Spojených státech dopadla o něco hůře, než se čekalo, a tak je pravděpodobné, že to s rychlejším snižováním úrokových sazeb nebude tak žhavé. Akciový trh reagoval očekávanou korekcí.…

17. 4. 2024 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.