Personální novinky v BT

Představujeme nové tváře obchodního a produktového oddělení. David Molínek přebírá region Moravy po Honzovi Klusákovi a Svatava Bilová posiluje naší produktovou podporu v oblasti neživotního pojištění – pro auta a majetek.

David Molínek

V případě Davida se tak úplně o novou tvář nejedná. Téměř deset let působil jako smluvní partner Broker Trustu a nyní se rozhodl zapojit se i na straně BT a stát se jednou z klíčových osob obchodního týmu. Věříme, že své cenné zkušenosti a znalosti ověřené v praxi předá našim partnerům z Jihomoravského a Zlínského kraje, a ti tak získají špičkový servis a podporu, která jim pomůže nejen s profesním růstem. Honza Klusák, který měl dosud region na starosti se rozhodl změnit profesi. V Broker Trustu bude do konce července. Děkujeme mu za vše a přejeme mnoho úspěchů. Region Morava i nadále povede Miroslav Kraus jako regionální ředitel.

Krátké představení 

Žije na Zlínsku, kořeny má na Ostravsku, pracovní aktivity po celé republice. S finančním poradenstvím začínal před více než desetiletím v Partners, kde se časem vypracoval na manažera skupiny. Protože nebyl spokojen s fungováním v MLM, založil si svou vlastní poradenskou firmu pod záštitou Broker Trustu. Vyznává férové a přátelské jednání, snaží se na sobě neustále pracovat. Je držitelem titulu EFA. Rád zkouší nové cesty. V tom mu pomáhají i teoretické znalosti, které čerpá z oblíbených rozvojových a psychologických knih. Krom toho ho velmi baví investování, které nejenom studuje, ale je i aktivním obchodníkem na burze. Také v soukromí vyznává aktivní a adrenalinovou zábavu. S rodinou i přáteli často vyráží do přírody a do hor…třeba na ferraty. A s velkým zaujetím se věnuje i různorodým sportům. Má rád společnost milých a srdečných lidí, a když může bavit přátele svým kytarovým umem u táboráku. 

Kontakty

Motto na závěr

„Společně tvoříme lepší budoucnost.“

Svatava Bilová

Posilujeme naši produktovou podporu v oblasti neživotního pojištění. Kromě Aleše Zemana, jak jste zvyklí, se nyní můžete obracet i na novou posilu Svatavu Bilovou. Svatka bude mít na starosti segmenty auto a majetkové pojištění. Dozajista bude Vaší pravou rukou nejen díky svým detailním produktovým znalostem, ale i díky zkušenostem z poradenského světa a privátního bankovnictví. 

Krátké představení 

Od studia na vysoké škole se věnuje financím. V předchozím působišti v Partners si prošla různými specializacemi včetně podpory v oblasti neživotního pojištění, správy a optimalizace pojistných smluv, vzdělávání poradců i supervize u odborných zkoušek a také působila jako osobní bankéřka v UniCredit Bank. Těší nás, že se řídí obdobnými hodnotami jako má Broker Trust – smysluplná vzájemná spolupráce a orientace na hledání nejlepšího řešení. I proto ji baví dávat věci do souvislostí a pokládat ty správné otázky. Mezi její záliby patří neustálé vzdělávání a učení nových věcí. Ve svém volném čase se ráda toulá Prahou, kam běžný turista nezavítá, ideálně ve spojení s gurmánským zážitkem. Také se velmi ráda vrací na rodnou Moravu za svou rodinou a za krásami beskydské přírody. 

Kontakty

Motto na závěr

„Nikdy, nikdy, nikdy se nevzdávám, i kdyby to znamenalo dělat chvíli nic.“

Oba vítáme v týmu a přejeme mnoho úspěchů!

Související články

Výnosy

Aktuálně s Janem Maňákem (BNP Paribas)

Naši analytici si sedli s Janem Maňákem z BNP Paribas a probrali jeho pohled na aktuální dění na trzích. Co říká na situaci kolem amerických bank nebo vývoj úrokových sazeb?…

22. 3. 2023 1 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Výnosy

Máme se bát další globální finanční krize?

V právě skončeném týdnu se akciové indexy po celém světě poměrně prudce propadly. Důvodem negativního vývoje byl krach tří amerických bank, když jedna z nich byla dokonce dvanáctou největší bankou…

15. 3. 2023 4 minut čtení minut čtení

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Dostupnost bydlení se zlepšuje díky poklesu cen i sazeb hypoték (analýza Golem)

Pokles cen bytů v únoru zpomalil. V meziměsíčním srovnání průměrné nabídkové ceny bytů klesly jen o 8 000 Kč jak vyplývá z aktuálních dat portálu RealityČechy.cz.

14. 3. 2023 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.