Odborná způsobilost v 2023

Důležitá zpráva k následnému vzdělávání v úvěrech a investicích pro letošní rok: Bezplatné kurzy, které jsme pro Vás připravili vloni, byly určeny pro splnění povinnosti za rok 2022. Letos je třeba absolvovat jiné kurzy, abyste si odborné znalosti a dovednosti dále rozšiřovali.

Obsahy kurzů následného vzdělávání v oblasti úvěrů a investic, které byly v portálu vzdělávání BT EDU k dispozici zdarma, byly určeny pouze pro rok 2022. Kurzy jsme připravili zejména z důvodů, že požadavky regulátora na obsah následného vzdělávání nebyl jasně definován. Následné vzdělávání musí být rozmanité a není možné, aby dva kurzy vykonané dva roky za sebou byly obsahově úplně stejné. 

Pro splnění povinnosti za letošní rok doporučujeme absolvovat některý z kurzů pořádaných akreditovanými společnostmi EFPA, VECTOR, Edu Komforta či I UP Akredit. Na kurzy se přihlásíte zde:

EFPA

Investice – Přihlásíte se ZDE
Úvěry – Přihlásíte se ZDE

VECTOR Certifikace

Investice – Přihlásíte se ZDE
Úvěry – Přihlásíte se ZDE

IUP Acredit

Přihlásíte se ZDE

EDU Komforta

Přihlásíte se ZDE

Související články

Výnosy

Rok 2022 jako investiční anomálie za 150 let. Co si z toho odnést?

Co mají společného roky 1941, 1969 a 2022? Za více jak 150 let pouze v těchto třech letech došlo k tomu, že v rámci světově největšího amerického trhu byly záporné…

3. 2. 2023 4 minut čtení minut čtení

Úvěrování

Leden nepřinesl zlom ve vývoji sazeb hypoték. Co bude dál? (analýza Golem)

V lednu nabídkové sazby dál prakticky stagnují. V uplynulém měsíci měnila sazby pouze Oberbank, snižovala sazby Raiffeisenbank a oběma směry – nejprve nahoru a v závěru měsíce o 0,2 -…

1. 2. 2023 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Kam se pohnou trhy (Videokomentář: Týden 5)

Máme za sebou relativně optimistický týden, ale klíčová čísla nás čekají v nejbližších dnech. Jak hodnotí na základě dat aktuální tržní sentiment náš investiční analytik Václav Pech?

1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.