Noví členové představenstva BT

Milan Vodička přichází po 20 letech z České spořitelny na pozici člena představenstva zodpovědného za obchod a rozvoj a Otto Hartvich, který mimo jiné působil přes 10 let v IBM, zastřeší z pozice člena představenstva digitalizaci a IT.

Váženi partneři,

Otto Hartvicha nebo Milana Vodičku, kteří posílili vrcholový management Broker Trustu, jste již možná měli šanci potkat. Jelikož již došlo k zápisu obou pro nás stále ještě nových, ale ve svých oborech velmi zkušených, kolegů do obchodního rejstříku, můžeme Vás o jejich příchodu informovat oficiálně. Ať to víte dříve než média. Tiskovou zprávu k jejich příchodu si můžete přečíst zde.

Váš Broker Trust

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.