Noví členové představenstva BT

Milan Vodička přichází po 20 letech z České spořitelny na pozici člena představenstva zodpovědného za obchod a rozvoj a Otto Hartvich, který mimo jiné působil přes 10 let v IBM, zastřeší z pozice člena představenstva digitalizaci a IT.

Váženi partneři,

Otto Hartvicha nebo Milana Vodičku, kteří posílili vrcholový management Broker Trustu, jste již možná měli šanci potkat. Jelikož již došlo k zápisu obou pro nás stále ještě nových, ale ve svých oborech velmi zkušených, kolegů do obchodního rejstříku, můžeme Vás o jejich příchodu informovat oficiálně. Ať to víte dříve než média. Tiskovou zprávu k jejich příchodu si můžete přečíst zde.

Váš Broker Trust

Související články

Ostatní, Poradenství, Úvěrování

Průměrná cena bytů klesla na 4,64 mil. Kč. Blíží se obrat trendu? (analýza Golem)

Průměrná cena bytů v červenci opět meziměsíčně mírně klesla, jak vyplývá z aktuálních dat serveru RealityČechy.cz. Oproti letošnímu dubnu, kdy dosáhla rekordního maxima 4,70 mil. Kč, klesla o 60 000…

11. 8. 2022 2 minut čtení minut čtení

Výnosy

Technologie v kurzu (Videokomentář: Týden 31)

Investoři jsou opět optimističtí, na chvostu jsou aktuálně defenzivní akcie. Více zjistíte v pravidelném týdenním komentáři našeho investičního analytika Václava Pecha.

9. 8. 2022 1 minut čtení minut čtení

Poradenství

Broker Trust posílili Milan Vodička a Otto Hartvich. Zaměří se na rozvoj a digitalizaci

Oba mají přes dvě desítky let zkušeností z mezinárodních společností ve finančním sektoru. Jejich profesní cesty se nyní potkávají v největším českém finančním zprostředkovateli Broker Trustu. Milan Vodička přichází po…

8. 8. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.