Nové kurzy od VECTORU a EFPA

VECTOR vypsal prezenční kurzy následného vzdělávání na ŽP i NŽP, které Vám pokryjí 6 hod. a EFPA má nový žádaný e-learning věnující se činnosti tipaře při zprostředkování finančních produktů.

Novinky od VECTORU

Jelikož se blíží konec roku a s ním i povinnost splnit si následné vzdělávání v rozsahu 15 hodin, VECTOR si pro ty z Vás, kdo upřednostňují osobní setkání, připravil prezenční školení. Jeho absolvováním si splníte 6 hodin, tedy téměř polovinu z povinné časové dotace, a to vše za jeden den. Akce je rozdělena na dopolední část od 9:00 do 12:00, která je zaměřena na životní pojištění (3 hodiny). Dozvíte se v ní, jak vybrat kvalitní životní pojištění podle Vašich srovanačů i jak si stojí Vaše konkurence na trhu životního pojištění. Odpolední část od 13:00 do 16:00 je zaměřena na neživotní pojištění (3 hodiny). Zde najde informace pro obchod, protože současná doba přináší řadu obchodních příležitostí. Na školení získáte i argumenty, jak s klienty tuto situaci probrat.

Pro speciální slevu, kterou jsme Vám domluvili, použijte kód bt4.

Pilotní termíny jsou vypsány na v Praze ve dvou termínech:

2. 11. 2022 od 9:00 Klimentská 50, Praha 1 – Životní pojištění, 3 hodiny

2. 11. 2022 od 13:00 Klimentská 50, Praha 1 . Neživotní pojištění, 3 hodiny

Novinky od EFPA

Na vavřínu neusnula ani další významná akreditovaná společnost, se kterou spolupracujeme, a to EFPA. Ta si pro Vás připravila nový e-learningový kurz Činnost tipaře a zprostředkování finančních produktů.

V návaznosti na Vaše četné požadavky připravili kurz, který se věnuje oblasti činnosti na finančně-poradenském trhu, která na první pohled není v ničem problematická, ale přesto v posledních měsících plní stránky bulvárních, ale i odborných médií. Není prakticky měsíc, kdy by se neobjevil na našem trhu další nový případ podezřelého finančního produktu, u kterého lze poměrně přesně odhadnout, že skončí krachem. Ruku v ruce s tím se ale pochopitelně řeší to, kdo daný produkt na trhu prodává a zda se případné reputační riziko netýká i Vaší společnosti. Kurz dokumentuje uvedené legislativní vymezení na praktických situacích a případech, které byly v nedávné době v českém prostředí řešeny a uvádí konkrétní příklady ze sankční praxe ČNB. Na nich si tak studující může dobře představit, co je a není možné v roli tipaře dělat. Kurz je koncipovaný tak, aby jej bylo možné použít jako obecný materiál, nebo jej individualizovat pro Vaši společnost doplněním toho, jaké možnosti v této oblasti svým poradcům nabízíte, jaké mají povinnosti či omezení a jaké případné postihy pro ně plynou z porušení těchto interních předpisů.

Základní cena tohoto kurzu je 590 Kč bez DPH, ale pro korporátní klienty jsou připraveny zajímavé slevy, odvíjející se od počtu objednaných licencí. Variantou je i nákup neomezené licence s možností kurz umístit do vašeho LMS. Můžete si nechat udělat ukázkový přístup zdarma – kontaktuje Lukáše Beránka, lukas.beranek@efpa.cz.

Související články

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Rizika

Novinky v povinném ručení nabraly zpoždění. Co nás čeká v příštím roce na silnicích?

Původně na Vánoce, nyní nejdříve až v prvním čtvrtletí příštího roku začnou platit novinky v povinném ručení, které zvyšují například minimální povinné limity. Záleží, kdy bude zákon definitivně schválen. Co…

6 minut čtení minut čtení

Výnosy

FED nepotěšil trhy (Videokomentář: Týden 47)

Opatrnost centrálních bankéřů ohledně brzkého snižování úrokových sazeb mírně ochladila optimismus investorů. Trh tak po několikatýdenním růstu zamířil spíše do strany a mohl by i mírně korigovat. Dluhopisům se po…

28. 11. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.