Nové kurzy od VECTORU a EFPA

VECTOR vypsal prezenční kurzy následného vzdělávání na ŽP i NŽP, které Vám pokryjí 6 hod. a EFPA má nový žádaný e-learning věnující se činnosti tipaře při zprostředkování finančních produktů.

Novinky od VECTORU

Jelikož se blíží konec roku a s ním i povinnost splnit si následné vzdělávání v rozsahu 15 hodin, VECTOR si pro ty z Vás, kdo upřednostňují osobní setkání, připravil prezenční školení. Jeho absolvováním si splníte 6 hodin, tedy téměř polovinu z povinné časové dotace, a to vše za jeden den. Akce je rozdělena na dopolední část od 9:00 do 12:00, která je zaměřena na životní pojištění (3 hodiny). Dozvíte se v ní, jak vybrat kvalitní životní pojištění podle Vašich srovanačů i jak si stojí Vaše konkurence na trhu životního pojištění. Odpolední část od 13:00 do 16:00 je zaměřena na neživotní pojištění (3 hodiny). Zde najde informace pro obchod, protože současná doba přináší řadu obchodních příležitostí. Na školení získáte i argumenty, jak s klienty tuto situaci probrat.

Pro speciální slevu, kterou jsme Vám domluvili, použijte kód bt4.

Pilotní termíny jsou vypsány na v Praze ve dvou termínech:

2. 11. 2022 od 9:00 Klimentská 50, Praha 1 – Životní pojištění, 3 hodiny

2. 11. 2022 od 13:00 Klimentská 50, Praha 1 . Neživotní pojištění, 3 hodiny

Novinky od EFPA

Na vavřínu neusnula ani další významná akreditovaná společnost, se kterou spolupracujeme, a to EFPA. Ta si pro Vás připravila nový e-learningový kurz Činnost tipaře a zprostředkování finančních produktů.

V návaznosti na Vaše četné požadavky připravili kurz, který se věnuje oblasti činnosti na finančně-poradenském trhu, která na první pohled není v ničem problematická, ale přesto v posledních měsících plní stránky bulvárních, ale i odborných médií. Není prakticky měsíc, kdy by se neobjevil na našem trhu další nový případ podezřelého finančního produktu, u kterého lze poměrně přesně odhadnout, že skončí krachem. Ruku v ruce s tím se ale pochopitelně řeší to, kdo daný produkt na trhu prodává a zda se případné reputační riziko netýká i Vaší společnosti. Kurz dokumentuje uvedené legislativní vymezení na praktických situacích a případech, které byly v nedávné době v českém prostředí řešeny a uvádí konkrétní příklady ze sankční praxe ČNB. Na nich si tak studující může dobře představit, co je a není možné v roli tipaře dělat. Kurz je koncipovaný tak, aby jej bylo možné použít jako obecný materiál, nebo jej individualizovat pro Vaši společnost doplněním toho, jaké možnosti v této oblasti svým poradcům nabízíte, jaké mají povinnosti či omezení a jaké případné postihy pro ně plynou z porušení těchto interních předpisů.

Základní cena tohoto kurzu je 590 Kč bez DPH, ale pro korporátní klienty jsou připraveny zajímavé slevy, odvíjející se od počtu objednaných licencí. Variantou je i nákup neomezené licence s možností kurz umístit do vašeho LMS. Můžete si nechat udělat ukázkový přístup zdarma – kontaktuje Lukáše Beránka, lukas.beranek@efpa.cz.

Související články

Úvěrování

Stavební spořitelny lákají klienty na prémie. Jak ze spoření dostat nejvíc?

Každoročně můžeme na podzim počítat s několika jistotami – ze stromů opadá listí, brzy se stmívá a stavební spořitelny začnou lákat klienty na zvýhodněné akce. Nejinak je tomu i letos.…

2. 12. 2022 4 minut čtení minut čtení

Výnosy

Nepokoje v Číně znervóznily trhy (Videokomentář: Týden 46)

Akcie tak směřovaly spíše do strany a na proražení hranice rezistence to zatím nevypadá. A co na aktuální ceny říká náš investiční analytik Václav Pech?

29. 11. 2022 1 minut čtení minut čtení

Podcasty, Poradenství, Regiony, Vzdělávání

Karel Kořený ,,Poradce, který se nevzdělává, je druh na vyhynutí“ + SOUTĚŽ pro finanční poradce

„Ve finanční gramotnosti se u nás rozevírají nůžky. Řada lidí je dnes finančně nepolíbená a se svými penězi nedovede správně nakládat ani vyjít. Na druhou stranu se ale mnozí jiní…

23. 11. 2022 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.