Nová obchodní příležitost ŽP od ČPP

Skupinu produktových partnerů, díky kterým Vám v Bety 2.0 můžeme nabídnout unikátní obchodní příležitosti, nově rozšířila ČPP. Využijte obchodní potenciál ve svém kmeni! Již brzy pro Vás budeme mít i další příležitosti.

Nová unikátní obchodní příležitost tentokrát od ČPP

V minulém newsletteru jsme Vám představili produktové partnery díky, kterým Vám už dnes dáváme tipy na jedinečné obchodní příležitosti nad Vaším kmenem. Nově se mezi ně přidala ČPP. Všechny Vaše obchodní příležitosti najdete přehledně v Bety 2.0. Nenechte si je ujít.

ČPP: péče o klienta ŽP

V srpnu 2023 jsme Vám nově do Bety 2.0 nahráli obchodní příležitosti ČPP. Jedná se o smlouvy ŽP s různými typy připojištění, která jsou vázána na produktivní věk klientů. Konkrétně jde o riziko invalidity, zproštění od placení, ztrátu výdělečné činnosti u TNÚ nebo pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli.

Pojišťovna nemá aktuální informaci, jestli klient stále pracuje, nebo podniká a pokud již klienti nejsou, nebo v brzké době nebudou v produktivním věku, je třeba smlouvu upravit dle aktuálních potřeb klienta, protože nárok na pojistné plnění nevznikne.

Neváhejte se tedy s klientem spojit v co nejkratší době a životní pojištění aktualizovat.

Ideální příležitost na X-sell

Věříme, že tyto vytipované příležitosti v rámci péče o klienta budou pro Vás i potenciálem pro cross-sell.

Již nyní chystáme další příležitosti do Bety 2.0

Pokud se Vás kampaň netýká, nesmutněte. Už teď pracujeme na dalších typech příležitostí a představíme Vám je zase příště.

Máme velkou radost, že Vám ve většině případů můžeme obchodní příležitosti od produktových partnerů distribuovat již přímo do Bety 2.0. Pro Vás to má jednu hlavní výhodu, vše máte na jednom místě a nemusíte nic dohledávat v excelech nebo jinde. Vždy, když pro Vás máme nové příležitosti, Vás o tom informujeme e-mailem tak, aby Vám nic neuniklo.

Článek z minulého vydání newsletteru, kde jsme Vám představili všechny aktuálně běžící producentské kampaně najdete ZDE.

Neznáte ještě Příležitosti v Bety 2.0?

  1. Všechny důležité informace k Příležitostem a kampaním v Bety 2.0 jsme pro Vás přehledně shrnuli do Příležitostí v kostce.
  2. Pusťte si záznam školení, kde Vám představíme Příležitosti v Bety 2.0 jako celek.
  3. Podívejte se na krátké videonávody, jak pracovat s Příležitostmi v Bety 2.0 pro poradce a pro manažery. Během pár minut se dozvíte vše potřebné. 

Pozn.: pro zhlédnutí záznamů v BT Edu přes tyto odkazy je třeba být přihlášený v BeTy a dále se přihlásit ke studiu kurzů. 

  1. Seznamte se prosím i s Desaterem obchodních příležitostí a kampaní, které navazuje na Etický kodex BT a při práci s Příležitostmi se jím řídíme.

konkrétními uživatelskými dotazy ohledně práce v Příležitostech v Bety 2.0 se prosím obracejte na Podporu partnerů na 255 710 555, podpora@brokertrust.cz nebo přes chat v Bety 2.0.

Obecné dotazy na kampaně prosím konzultujte s Vaším regionálním ředitelem. Máte-li zájem o workshopy na míru pro větší skupinu poradců, kontaktujte prosím Irenu Schützovou.

Ať se Vám daří!

Váš tým Příležitostí BT

Související články

Výnosy

Spoření na penzi přehledně. Co nás s největší pravděpodobností čeká v roce 2024

Poslanci schválili změny, které se dotýkají spoření na penzi a mají zavést hned několik zásadních novinek. Spořit si na důchod by mělo být atraktivnější, státem více podporované, ale zároveň za…

30. 11. 2023 7 minut čtení minut čtení

Rizika

Novinky v povinném ručení nabraly zpoždění. Co nás čeká v příštím roce na silnicích?

Původně na Vánoce, nyní nejdříve až v prvním čtvrtletí příštího roku začnou platit novinky v povinném ručení, které zvyšují například minimální povinné limity. Záleží, kdy bude zákon definitivně schválen. Co…

6 minut čtení minut čtení

Výnosy

FED nepotěšil trhy (Videokomentář: Týden 47)

Opatrnost centrálních bankéřů ohledně brzkého snižování úrokových sazeb mírně ochladila optimismus investorů. Trh tak po několikatýdenním růstu zamířil spíše do strany a mohl by i mírně korigovat. Dluhopisům se po…

28. 11. 2023 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.