Nová obchodní příležitost ŽP od ČPP

Skupinu produktových partnerů, díky kterým Vám v Bety 2.0 můžeme nabídnout unikátní obchodní příležitosti, nově rozšířila ČPP. Využijte obchodní potenciál ve svém kmeni! Již brzy pro Vás budeme mít i další příležitosti.

Nová unikátní obchodní příležitost tentokrát od ČPP

V minulém newsletteru jsme Vám představili produktové partnery díky, kterým Vám už dnes dáváme tipy na jedinečné obchodní příležitosti nad Vaším kmenem. Nově se mezi ně přidala ČPP. Všechny Vaše obchodní příležitosti najdete přehledně v Bety 2.0. Nenechte si je ujít.

ČPP: péče o klienta ŽP

V srpnu 2023 jsme Vám nově do Bety 2.0 nahráli obchodní příležitosti ČPP. Jedná se o smlouvy ŽP s různými typy připojištění, která jsou vázána na produktivní věk klientů. Konkrétně jde o riziko invalidity, zproštění od placení, ztrátu výdělečné činnosti u TNÚ nebo pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli.

Pojišťovna nemá aktuální informaci, jestli klient stále pracuje, nebo podniká a pokud již klienti nejsou, nebo v brzké době nebudou v produktivním věku, je třeba smlouvu upravit dle aktuálních potřeb klienta, protože nárok na pojistné plnění nevznikne.

Neváhejte se tedy s klientem spojit v co nejkratší době a životní pojištění aktualizovat.

Ideální příležitost na X-sell

Věříme, že tyto vytipované příležitosti v rámci péče o klienta budou pro Vás i potenciálem pro cross-sell.

Již nyní chystáme další příležitosti do Bety 2.0

Pokud se Vás kampaň netýká, nesmutněte. Už teď pracujeme na dalších typech příležitostí a představíme Vám je zase příště.

Máme velkou radost, že Vám ve většině případů můžeme obchodní příležitosti od produktových partnerů distribuovat již přímo do Bety 2.0. Pro Vás to má jednu hlavní výhodu, vše máte na jednom místě a nemusíte nic dohledávat v excelech nebo jinde. Vždy, když pro Vás máme nové příležitosti, Vás o tom informujeme e-mailem tak, aby Vám nic neuniklo.

Článek z minulého vydání newsletteru, kde jsme Vám představili všechny aktuálně běžící producentské kampaně najdete ZDE.

Neznáte ještě Příležitosti v Bety 2.0?

  1. Všechny důležité informace k Příležitostem a kampaním v Bety 2.0 jsme pro Vás přehledně shrnuli do Příležitostí v kostce.
  2. Pusťte si záznam školení, kde Vám představíme Příležitosti v Bety 2.0 jako celek.
  3. Podívejte se na krátké videonávody, jak pracovat s Příležitostmi v Bety 2.0 pro poradce a pro manažery. Během pár minut se dozvíte vše potřebné. 

Pozn.: pro zhlédnutí záznamů v BT Edu přes tyto odkazy je třeba být přihlášený v BeTy a dále se přihlásit ke studiu kurzů. 

  1. Seznamte se prosím i s Desaterem obchodních příležitostí a kampaní, které navazuje na Etický kodex BT a při práci s Příležitostmi se jím řídíme.

konkrétními uživatelskými dotazy ohledně práce v Příležitostech v Bety 2.0 se prosím obracejte na Podporu partnerů na 255 710 555, podpora@brokertrust.cz nebo přes chat v Bety 2.0.

Obecné dotazy na kampaně prosím konzultujte s Vaším regionálním ředitelem. Máte-li zájem o workshopy na míru pro větší skupinu poradců, kontaktujte prosím Irenu Schützovou.

Ať se Vám daří!

Váš tým Příležitostí BT

Související články

Poradenství

Ještě je čas ty rodiče zachránit… Nové video motivuje klienty, aby řešili zajištění na důchod s BT Penzemi

Matěj, Miloš a Sofie. Tak se jmenují tři miminka – hrdinové videa, které Broker Trust připravil pro své partnery. Novorozenci komentují, jak jsou jejich rodiče zajištění na penzi, a zatímco…

9. 4. 2024 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Přichází bod zlomu? (Videokomentář: Týden 15)

Minulý čtvrtek zaznamenaly akciové trhy poměrně silný propad. Náš investiční analytik rozebírá, zda šlo o první signál propadu trhů. Zastaví se téměř půlroční růst? Se vším ze světa investic vás…

1 minut čtení minut čtení

Výnosy

Investice & daně. Kdy máte klid a kdy musíte vyplňovat přiznání?

Obliba investování u nás roste. Jen v podílových fondech Češi zhodnocují už přes 938 miliard korun, další stovky miliard mají investoři v akciích, burzovně obchodovaných fondech a dalších aktivech. Se…

5. 4. 2024 10 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.