Investujete do sebe

Mrkněte se na nabídku našich březnových školení. Získáte nové know how, dozvíte se produktové novinky a ukážeme Vám vychytávky našich nástrojů. Na BT Komunitách si vyměníte své zkušenosti s ostatními poradci a start usnadníme i nováčkům.

BT Penze

Termín 6. 3. 2024 – přihlásíte se ZDE

Představíme Vám nový nástroj, který Vám výrazně ulehčí práci v oblasti Doplňkového Penzijního Spoření. Poradí Vám s metodikou, s výběrem nejvýhodnější penzijní společnosti pro klienta i s výběrem nejvhodnějšího účastnického fondu / investiční strategie.

Vstupní seminář 

Termín 7. a 8. 3. 2024 – přihlásíte se ZDE

Vítejte u Broker Trustu! Abychom Vám zajistili hladký start v novém prostředí, připravili jsme pro Vás vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv. Představíme proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a obchodních příležitostí ve Vašem kmeni a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý den je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

BT Život

Termín 11. 3. 2024 – přihlásíte se ZDE

Rychlý přehled práce v našem nástroji BT Život získáte od Marka Seidla. Marek Vám ukáže porovnání produktů prvních 6 pojišťoven (ČPP, KB Pojišťovna, NN, Pillow, UNIQA, YOUPLUS) podle kvality krytí jednotlivých rizik (rating EUCS) a ceny; váhu rizik může poradce snadno změnit v závislosti na požadavcích klienta.

BT Komunity – Pojištění

Termín: 12. 3. 2024 – přihlásíte se ZDE

Dozvíte se, nejen to, na co si dát pozor při sjednání, ale mnoho dalšího. Samozřejmě nezapomeneme ani na Vaše dotazy, pro které je vyhraněný časový prostor.

Úspěšná administrativa pro všechny

Termín 13. 3. 2024 – přihlásíte se ZDE  

Školení je pro všechny, kteří chtějí být v práci efektivní a chtějí se dozvědět, jak úspěšně zvládnout administrativu bez velkého úsilí. Dozvíte se také, jak máte správně vyplnit povinné přílohy, abyste se vyhnuli ohroženkám. A přijde i na téma, jak se nejrychleji dostat ke svým provizím.

Galerie produktů

Rádi byste našli zajímavý přehled novinek od našich producentů? Tuto možnost Vám přináší školení Galerie produktů. Dozvíte se novinky a další důležité informace od několika produktových partnerů v jeden den a ušetříte tak mnoho času.

Stavební spoření – 14. 3. 2024 – Přihlásíte se ZDE

Penze – 18. 3. 2024 – Přihlásíte se ZDE

Podnikatelská rizika – 20. 3. 2024 – Přihlásíte se ZDE

Plán úspěšného poradce: Příležitosti v Bety 2 a jejich zpracování

Termín: 21.3.2024 – Přihlásíte se ZDE

V návaznosti na Plán úspěšného poradce Vás chceme maximálně podpořit v úspěšném využití příležitostí, které se v letošním roce na trhu nabízejí. Příležitosti nad Vašimi kmeny Vám budeme pravidelně importovat. Nemusíte nic hledat, hledáme za Vás. Jak s příležitostmi pracovat a jak je maximálně obchodně využít si ukážeme v tomto školení.

Jak na úvěry

Termín 22. 3. 2024 přihlásíte se ZDE

Získáte základní informace z oblasti problematiky úvěrů. Kurz je přínosný jak pro ty, co se už rozhodli do oblasti úvěrů proniknout a nevědí, kde a jak začít, ale osloví i ty, kteří se teprve rozhodují, zda rozšířit své pole působnosti o tuto oblast. Nejen že se seznámíte se základními pojmy, ale zjistíte, jaký je rozdíl mezi úvěrem, půjčkou a zápůjčkou. Nezapomeneme ani na legislativní rámec problematiky poskytování a zprostředkování úvěrů. A určitě nesmí chybět ani nástroje, které budete mít k dispozici – srovnávače, metodiky, kalkulátory producentů a naučíte se proces zadání sjednání úvěrového obchodu v Bety.

BT Invest

Termín 25. 3. 2024 – přihlásíte se ZDE

Na školení Vám ukážeme nové funkcionality, hlavně ty, které potřebujete při práci s generováním povinných příloh pro produktové partnery, kteří nejsou do BT Investu napojeni. A to jak pro novou smlouvu, tak pro úpravu stávající smlouvy (jednorázová investice, výběr, modifikace pravidelné platby). Dále vám představíme jak sjednání smlouvy v BT Investu v režimu zprostředkování a poradenství, či úpravu stávající smlouvy – Conseq (rebalancování, modifikace pravidelné platby).

BT Kredit

Termín 26. 3. 2024 přihlásíte se ZDE

Čeká Vás kompletní představení naší hypoteční platformy. Online žádost do Hypoteční banky, modul refinancování, srovnání nabídek, regulační limity a vychytávky pro maximálně efektivní využití aplikace. Dozvíte se, jak na rychlé získání úrokových sazeb, měsíčních splátek a výše základních poplatků od bank s možností individuálních úprav.

BT Neživot

Termín 27. 3. 2024 – přihlásíte se ZDE

Chcete sjednávat pojištění přes BT Neživot, ale nevíte jak na to? Právě s tím, Vám pomůže online školení na náš srovnávač a sjednávač neživotního pojištění. Představíme Vám, jak na sjednání krok po kroku a řekneme si, kde najít vychytávky a proč BT Neživot používat. Dozvíte se i jak pracovat s modelací nabídky u majetku nebo jak funguje automatické natahování dat.

Související články

Výnosy

Páteční obchodování zachránilo trhy (Videokomentář: Týden 23)

V uplynulém týdnu to nejprve vypadalo na korekci, ale pátek vše zachránil a vrátil trhy zpět poblíž výchozím hodnotám z počátku týdne. Dluhopisům se v posledních dnech dařilo o něco…

7. 6. 2024 1 minut čtení minut čtení

Rizika

Pojištění vážných chorob. Ani vyšší věk nebo prodělaná nemoc nemusí znamenat stopku

Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. S tímto výrokem, který je zároveň i názvem filmu Juraje Jakubiska z 90. let, lze těžko nesouhlasit. Životní pojištění vám…

8 minut čtení minut čtení

Výnosy

Zlatá horečka? V investicích je potřeba se žlutým kovem zachovat chladnou hlavu

Sportovní hodnota zlaté medaile, kterou vyhráli čeští hokejisté, je jen těžko vyčíslitelná. Kdyby byla ale místo křišťálu skutečně celá ze zlata, tak by při svých úctyhodných 250 gramech a dnešních…

30. 5. 2024 5 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.