Francie s pojišťovnou UNIQA

Po pečlivém vyhodnocení máme hotovo. Všem moc děkujeme za účast. Výsledky byly velmi těsné. Výhru máme jen pro 25 nejlepších.

Všechny výherce jsme již kontaktovali, tímto všem ještě jednou gratulujeme. Všem ostatním ještě jednou děkujeme za zapojení, budeme se těšit, že si to s UNIQA pojistíte i příště.

Na výherce čeká letecký výlet do Francie, Cannes, vinice v Provence, skvělé jídlo, pití a ta nejlepší společnost zástupců z pojišťovny UNIQA.

Těšíme se.

Au revoir

Související články

Výnosy

Čekání na recesi. Dva důvody, proč by nakonec nastat nemusela

Letošní rok zažívají akciové trhy výrazné propady. Hlavním důvodem je vysoká míra inflace a reakce centrálních bank, které zvyšují úrokové sazby. Taková situace zde nebyla přes 30 let, alespoň co…

1. 7. 2022 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dobrý týden (Videokomentář: Týden 25)

Po měsíci poklesu přišla první korekce medvědího trhu. Co bylo příčinou pozitivního vývoje? Zjistíte v pravidelném týdenním komentáři našeho investičního analytika Václava Pecha.

28. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Ostatní

Sportu zdar. Podpořme neslyšící sportovce, aby mohli reprezentovat ČR

Nedávno jsme vám psali o naší šikovné kolegyni Oldřišce, která kromě práce s čísly na finančním oddělení Broker Trustu skvěle hraje „beach“. A to dokonce tak, že je českou reprezentantkou…

27. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306