Další várka vzdělávání

Opět jsme pro Vás nachystali zajímavé příležitostí ke vzdělávání. Kromě toho, jak to chodí v Broker Trustu, se dozvíte i spoustu novinek a tipů ze segmentu neživotního pojištění či investic.

Galerie produktů – Neživotní pojištění 

Termín: 5. 10.

Přicházíme s dalším termínem na školení Galerie produktů, který bude tentokrát zaměřen na oblast Neživotního pojištění. A na co se můžete těšit? Dozvíte se novinky od společností Pillow, Kooperativa, UNIQA A Hoffmann & Co. Je to příležitost dozvědět se novinky od více produktových partnerů v jeden den.

Vstupní semináře nejenom pro nováčky

Termín: 7. a 8. 10. 

Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

Investiční komunita základní stupeň 

Termín: 20. 10. 

Zveme Vás na další společné online setkání Investiční komunity. Jedná se o základní stupeň Investiční komunity a může se tedy přihlásit každý, koho investice zajímají a sjednávají je. Máte také možnost poslat Vaše dotazy (na email: marketa.buryanova@brokertrust.cz) a my se budeme snažit Vám na ně na setkání odpovědět.

Galerie produktů – Investice 

Termín: 21. 10. 

Online školení Galerie produktů Vám představí zajímavé hosty tentokrát z oblasti investic. Dozvíte se v jeden den na jednom místě zajímavé novinky nebo jak nejlépe poradit svým klientům v oblasti investic. Těšit se můžete na Amundi, INVESTIKU, J&T Banku či Conseq

Související články

Ostatní, Poradenství

Chytré nástroje jsou skvělé, ale i lidská podpora je nenahraditelná

Drahomír Najdenov si s sebou do Broker Trustu přinesl téměř tři desítky let zkušeností ze světa bank a pojišťoven. Nyní se stará o rozvoj vztahů s našimi partnery. „Tolik skloňované…

3. 12. 2021 6 minut čtení minut čtení

Nezařazené, Výnosy

Obavy z omikronu (Videokomentář: Týden 48)

Všemocný omikron se podepsal na vývoji většiny trhů v uplynulém týdnu. Detailně v aktuálním komentáři analytika Broker Trustu Václava Pecha.

30. 11. 2021 0 minut čtení minut čtení

Výnosy

Pracuje jen 6 z 10 Američanů. Fed zatím zdražovat peníze nebude

Americká centrální banka po posledním zasedání oznámila, že začne zpomalovat tempo stimulace ekonomiky pomocí kvantitativního uvolňování, tedy tiskem nových peněz. Zároveň ale šéf Fedu naznačil, že zvyšování úrokových sazeb je…

26. 11. 2021 3 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.