Další várka vzdělávání

Opět jsme pro Vás nachystali zajímavé příležitostí ke vzdělávání. Kromě toho, jak to chodí v Broker Trustu, se dozvíte i spoustu novinek a tipů ze segmentu neživotního pojištění či investic.

Galerie produktů – Neživotní pojištění 

Termín: 5. 10.

Přicházíme s dalším termínem na školení Galerie produktů, který bude tentokrát zaměřen na oblast Neživotního pojištění. A na co se můžete těšit? Dozvíte se novinky od společností Pillow, Kooperativa, UNIQA A Hoffmann & Co. Je to příležitost dozvědět se novinky od více produktových partnerů v jeden den.

Vstupní semináře nejenom pro nováčky

Termín: 7. a 8. 10. 

Vítejte v Broker Trustu! Hned na začátek pro Vás máme Vstupní seminář, díky němuž Vám v rámci dvou půldenních bloků představíme, jaké služby svým partnerům Broker Trustu nabízíme. Ukážeme Vám chytré nástroje, které Vám pomohou při sjednávání smluv, představíme Vám, proč a jak se dají využít zaměstnanecké benefity. Zjistíte proč začít s oblastí investic. Velkou výhodu, jakou Vám BT nabízí, je spolupráce v oblasti kampaní a naše specialistka Vám ukáže, že se není čeho bát oslovit klienty i touto cestou. Druhý blok je zaměřený na praktickou část. Poznáte vše, co je potřeba pro odevzdání obchodů a kolem provizí. V neposlední řadě získáte přehled v oblastech produktů, finančních institucí a nezapomeneme ani na důležitou část právní ochrany.

Investiční komunita základní stupeň 

Termín: 20. 10. 

Zveme Vás na další společné online setkání Investiční komunity. Jedná se o základní stupeň Investiční komunity a může se tedy přihlásit každý, koho investice zajímají a sjednávají je. Máte také možnost poslat Vaše dotazy (na email: marketa.buryanova@brokertrust.cz) a my se budeme snažit Vám na ně na setkání odpovědět.

Galerie produktů – Investice 

Termín: 21. 10. 

Online školení Galerie produktů Vám představí zajímavé hosty tentokrát z oblasti investic. Dozvíte se v jeden den na jednom místě zajímavé novinky nebo jak nejlépe poradit svým klientům v oblasti investic. Těšit se můžete na Amundi, INVESTIKU, J&T Banku či Conseq

Související články

Výnosy

Čekání na recesi. Dva důvody, proč by nakonec nastat nemusela

Letošní rok zažívají akciové trhy výrazné propady. Hlavním důvodem je vysoká míra inflace a reakce centrálních bank, které zvyšují úrokové sazby. Taková situace zde nebyla přes 30 let, alespoň co…

1. 7. 2022 3 minut čtení minut čtení

Výnosy

Dobrý týden (Videokomentář: Týden 25)

Po měsíci poklesu přišla první korekce medvědího trhu. Co bylo příčinou pozitivního vývoje? Zjistíte v pravidelném týdenním komentáři našeho investičního analytika Václava Pecha.

28. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Ostatní

Sportu zdar. Podpořme neslyšící sportovce, aby mohli reprezentovat ČR

Nedávno jsme vám psali o naší šikovné kolegyni Oldřišce, která kromě práce s čísly na finančním oddělení Broker Trustu skvěle hraje „beach“. A to dokonce tak, že je českou reprezentantkou…

27. 6. 2022 1 minut čtení minut čtení

Zpět na články

Poznejte naše chytré nástroje

Rádi vás pozveme na kávu . Nechte nám na sebe kontakt.

Bohuslav Černý

ředitel pro prahu

obchod.cerny@brokertrust.cz

+420 602 445 306