Zajistíme vám přístup
ke špičkovému
know-how


Produktovým vzděláváním
to teprve začíná

Vzdělávání je základem pro dlouhodobý úspěch na trhu. V rámci BizON akademie se vám bude věnovat tým specializovaných lektorů, kteří se zaměřují na řízení firmy, nábor, finanční plánování, marketing nebo osobní rozvoj. Rovněž pořádáme kurz, který vás připraví k certifikaci EFA (European Financial Advisor).

Více než 400 školicích
dnů ročně

Díky našim školení máte příležitost se každý den v roce naučit něco nového. Získáte tak potřebné informace a dovednosti, které uplatníte při vaši finančně-poradenské činnosti.

Vzdělání z pohodlí domova

Nemusíte být zrovna v kanceláři, abyste se mohli vzdělávat. Čas a místo si volíte vy. Stojíme za největším videoportálem určeným pro finanční poradce www.fintv.cz. Každý měsíc připravujeme ebooky, infografiky a odborné webináře, ty exkluzivní sdílíme pouze s našimi partnery v BeTy.

Broker kongres

Dvakrát ročně pro vás připravujeme Broker kongres, největší vzdělávací akci pro finanční poradce u nás. Na něm se setkáte se spoustou odborníků, vyslechnete si řadu podnětných přednášek a můžete absolvovat i praktické workshopy.Aktuálně z našeho blogu

Chcete dostávat informace o chystaných webinářích?
Nechte nám kontakt.

Naši analytici píší nejlepší odborný blog pro finanční poradce na trhu. Co takhle pravidelný týdenní souhrn článků z blogu a čas od času něco navíc?
Partnerství s Broker Trust

Připojte se i vy. Rádi vám poskytneme více informací. Máme tým oblastních ředitelů rozvoje, kteří jsou k dispozici po celé ČR.

KONTAKTUJTE NÁS